شرکت ایرانسل | Irancell

شرکت ایرانسل

درباره شرکت ایرانسل

از زمانی که در مزایده اپراتوری دوم تلفن همراه برنده شدیم تا به امروز سال‌های پرتلاشی را گذرانده‌ایم. همواره سعی کرده‌ایم خدمات و محصولاتی نوآور و مطابق با آخرین فناوری‌های روز دنیا ارائه کنیم. در سایه تلاش شبانه‌روزی، شش سال متوالی به عنوان پر افتخار «برترین عرضه‌کننده خدمات ارتباطی سال کشور» دست یافتیم. برای اولین بار در ایران سرویس اینترنت همراه 4G را با بیشترین سرعت باند پهن در کشور ارائه دادیم؛ اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) را راه‌اندازی کردیم؛ گسترده‌ترین شبکه اینترنت پرسرعت بی‌سیم خانگی و اداری را فراهم آوردیم؛ و موفق به آزمایش فناوری انتقال صدا بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (VoLTE) شده‌ایم. کسب عنوان «بزرگترین اپراتور دیتای ایران» گواه تلاش‌های ماست.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت ایرانسل

مصاحبه کارشناس منابع انسانی

مرحله اول با مدیر مستقیم پوزیشن بود که بیشتر راجع به مهارت های نرم و پیشینه منو توضیح راجع به شرکت و پوزیشن گذشت.

مرحله دوم با مدیر ارشد بخش منابع انسانی بود که بیشتر راجع به مسائل تکنیکال سؤال پرسیده شد و این مرحله سخت ترین مرحله به نظر من بود.

مرحله آخر جلسه با هد بخش بود که برای جلسه یک فایل پرزنتیشن از من درخواست شد و در جلسه به پرزنت کار خودم پرداختم. این جلسه دیدی کلی تر راجع به مسائل منابع انسانی داشت و دید از بالای من را سنجید.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

راجع به پوزیشن مورد مصاحبه کاملا تحقیق کند و با شناخت درست به مصاحبه برود. شرکت ایرانسل یک پروفایل کاری بسیار کامل قبل از مصاحبه برای کارجو می فرستد که در آن شغل به طور کامل تحلیل شده و مطالعه آن باعث شناخت مناسب از پوزیشن می شود. آن خط به خط و با دقت خوانده شود.

کامل نشون بده ...

مهارت‌هایی که می‌خواستند

مهارت های ارتباطی، مهارت سخنوری، مهارت ارائه، مهارت مصاحبه، دانش منابع انسانی و internal brand، دانش به قانون کار

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

سرويس رفت و آمد، بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، ناهار رایگان، تسهیلات ورزشی، دوره‌های آموزشی، مزایای شرکت ایرانسل مفصل است و از بیان آن به دلیل مسائل داخلی معذورم

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست: سایت کاریابی

دعوت به مصاحبه: 1 تا 2 هفته

برخوردمصاحبه‌کننده خیلی خوب

سابقه کار کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند يک ماه

متخصص توسعه محصول، سرويس های استراتژيك

مرحله اول، ابتدا سوالات شخصی بود. اين كه چی كار كردم تا الان، سابقه كاری ام چی بوده، چرا تغيير رشته دادم به ام بی ای، تو شغل قبلی ام مشكلات و چالش هام رو چطور حل می كردم. چرا دو سال بين شغل قبلي ام و درخواستم برا شغل جديد فاصله افتاد، و آخرين مرحله هم سوال و جواب به زبان انگليسي بود. اين مرحله توسط مدير مستقيم و كارشناس منابع انسانی شركت انجام شد.

مرحله بعدا سوالات تخصصا در حوزه شغل مربوطه و مرتبط با نوآورا و خلاقيت توسط مدير كل بازاريابا شركت در حوزه محصول انجام شد.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سطح زبان خوب، اعتماد به نفس بالا و تا حدی سابقه كار و آشنايی با حوزه تلكام و بازاريابی تو اين حوزه بسيار مي تونه بهش كمك بده.

کامل نشون بده ...

مهارت‌هایی که می‌خواستند

هماهنگي بين ساير بخش ها و افرادی كه تو روند توسعه يه محصول نقش دارن مهم ترين خواسته بود. سطح زبان بالا و خلاقيت بالا هم نقطه قوت محسوب می شد.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

سرويس رفت و آمد، بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، ناهار رایگان، تسهیلات ورزشی

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

نحوه درخواست: آشنایان

دعوت به مصاحبه: 1 تا 2 هفته

برخوردمصاحبه‌کننده‌خیلی خوب

سابقه کار اصلا مهم نبود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند يک و نيم ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت ایرانسل

با نظر دادن به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

بعداز قبول شدن در مصاحبه و گفتن این که باید منتظر باشم که جابجایی صورت گرفته(4 ماه منتظر ماندم) و به جای شخص دیگری استخدام شوم، در کمال ناباوری دوباره گفتند باید مصاحبه شوم و فرد مصاحبه کننده جدید (که خود همان نیرویی بود که ارتقا گرفته بود) از همان ابتدای مصاحبه بنابر ناسازگاری گذاشت و دنبال بهانه ای برای رد کردن من برآمد. نهایتا با توجیه اینکه مدرک من بالاست و از خودش که فوق لیسانس بود بالاترم و اینکه هم سن هستیم و تجربه آن کار را ندارم (درحالیکه به اکثر سوالات علمی اش پاسخ داده بودم)، ردم کرد.

لطفا صبر کنید

خدمات ارتباطی ایرانسل

مدیرعامل: علیرضا قلمبر دزفولی

شماره تماس با شرکت ایرانسل : 23191000 (021)

آدرس شرکت ایرانسل : تهران، میدان هروی، خیابان شهید پناهی نیا، خیابان زندی، کوچه قادری، کوچه علیدوست، پلاک ۵

سایت شرکت ایرانسل : irancell.ir