فناوران اطلاعات خبره | IranEIT

درباره شرکت فناوران اطلاعات خبره

صنعت بیمه به عنوان یکی از صنایع زیر بنایی در هر کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است. میزان رشد صنعت بیمه در کشورهای توسعه یافته به عنوان یکی از شاخص های رشد اقتصادی در نظر گرفته می شود. در همین راستا شرکت فناوران اطلاعات خبره، صنعت بیمه را به عنوان بازار هدف خود انتخاب نموده و تمامی فعالیت‌های خود را معطوف به این صنعت نموده است. لذا ارائه راه کارهای تخصصی جامع بیمه گری در صنعت بیمه در دستور کار قرار گرفته است. کلیدی ترین محصول شرکت سامانه بنیان « سیستم جامع بیمه گری » می باشد که به عنوان یک Core Insurance توانسته است نقش بسزایی را در پاسخ به نیازهای نرم افزاری شرکت های بیمه ای ایفا نماید.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت فناوران اطلاعات خبره

پاییز 98

مصاحبه برنامه نویس C#

به طور کلی 2 مرحله مصاحبه رفتم

مرحله اول یک آزمون IQ داشت که برای من جالب بود و بعد از آزمون با مسئول آموزش مصاحبه ای داشتم که سوالات مفهومی خوبی پرسیده شد که جنبه آموزشی هم برای من داشت

مرحله دوم با مدیر بخش فنی شرکت مصاحبه ای داشتم که سوالات مفهومی دیگری پرسیده شد

این مصاحبه بیشتر از هر چیز نظر من را جلب کرد.

بعد از مصاحبه یک دوره آموزشی داشت که بسیار آموزنده بود و علاوه بر آن آشنایی کاملی با بیزینس شرکت بود

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

صبحانه، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

5.5 میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها

5 میلیون تومان

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند یک هفته

آبان 98

مصاحبه تحلیل گر کسب و کار

وقتی واسه شرکت رزومه فرستادم حدود یک هفته تا دوهفته من رو دعوت به مصاحبه کردن

وقتی به شرکت مراجعه کردم یک ازمون تست هوش گرفته شد که حدود 20 تا 30 دقیقه طول کشید و تست های هوش منطقی، ریاضی و ... وجود داشت. بعد از تست هوش مصاحبه حضوری انجام شد. زمانبدی خیلی خوب بود و من خیلی معطل نشدم.

درباره سابقه کارم پرسیدن و تحصیلاتم. Data model مهم بود واسشون که آشنا باشم باهاش. تو همون جلسه اول معلوم شد که جلسه دوم هم برای من تشکیل میشه و حدود یک هفته بعد جلسه دوم مصاحب برگزار شد و نفر بعد بیشتر data model ازم پرسیدن و رسم سیستم مورد نظرشون رو ازم خواستن.

در هر دو مصاحبه افرادی که بودن خوش برخورد بودن و رفتار بدی ازشون ندیدم.

یکی دو روز بعد از مصاحبه مشخص شد که من پذیرفته شدم.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

شرکت با توجه به سمت آموزش های خیلی خوبی داره که شاید به طور آزاد هزینه های زیادی باید صرفش کرد.

مثل data modael, sql,user story و ...

تا الان که هنوز توی شرکت هستم همه چی خوب بوده و حس میکنم جای پیشرفت خوبی واسه افراد وجود داره.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

data model
user story
sql

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

روابط عمومی خوب
پر انرژی بودن
در طول دوره مصاحبه و آموزش به کوچکترین رفتارهایی که انجام داده میشه توجه میشه.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان تحصیل در حین کار، صبحانه، تسهیلات ورزشی، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

2.5 تا 3 میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌‌ها

2.5 میلیون تومان

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: کمتر از یکسال

نحوه درخواست ایمیل

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند سه هفته

مهر 98

مصاحبه برنامه نویس وب

بعد از مصاحبه با 8 شرکت مختلف (که در 6 تای اونها پذیرفته شدم) فناوران خبره اولین شرکتی بود که نحوه مصاحبه اون باعث شد که من این شرکت رو انتخاب کنم

از نوع سوالات مصاحبه مشخص بود که شرکت به دنبال یک برنامه نویس واقعی میگرده، فناوران جز معدود شرکت هایی هست که تو مصاحبه ابتدا از ارزیابی فرد روی مفاهیم و دانش پایه ای برنامه نویسی شروع کرد با توجه به تجربه های گذشته اکثر شرکت ها به دنبال این بودند که فرد چقدر ابزارها و تکنولوژی های حوزه برنامه نویسی رو میشناسه این نشون دهنده اینه که اغلب داخل این شرکت ها محصولات پایدار و مطمئنی تولید نمیشه و اغلب برنامه نویس های که با تجربه پایین وارد این نوع شرکت ها میشن هم صرفا مونتاژکار خوبی از آب در میان نه یک برنامه نویس واقعی

مصاحبه در دو مرحله انجام میشه البته من چون تو نمایشگاه کار با شرکت آشنا شدم یه مصاحبه مختصری هم اونجا داشتنم

نحوه برخورد مصاحبه کننده ها کاملا خوب و حرفه ای بود و باعث خوشحالی بود که از توانمندترین افراد شرکت برای این قسمت انتخاب کرده بودند

تمام موارد مورد نیاز با توجه به موقعیت شغلی در واحد جذب و آموزش، آموزش داده میشه، با مربی های با تخصص بالا و بسیار خوش برخورد

در نظر من فناوران شرکتی هست که اهمیت نیروی انسانی رو به خوبی درک کرده و تا جای امکان برای حفظ نیروهاش تلاش میکنه کاستی هایی داره اما در مقام مقایسه با سایر شرکت های حوزه آی تی در ایران نمره واقعا خوبی میگیره

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

به عنوان برنامه نویس اگه فکر میکنید دانش خوبی تو این حوزه دارید حتی اگر تجربه کار هم ندارید و به دنبال امنیت شغلی نسبی (افراد با سابقه بالای 5 سال تو این شرکت زیاد هست و این نشون میده به نسبت سایر شرکت در مورد این فاکتور بهتر عمل کرده) ، محیط پویا و امکان پیشرفت هستین این شرکت رو پیشنهاد میکنم

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: کمتر از یکسال

نحوه درخواست نمايشگاه کار

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار: اصلا مهم بود

کل فرآیند دو هفته

پاییز 98

مصاحبه مدیر روابط عمومی

رفتار این شرکت با متقاضیان شغلی واقعا نامناسبه. اول اینکه از تعداد زیادی متقاضی در یک روز و یک ساعت دعوت به عمل می آد و از همه به صورت گروهی در یک اتاق و پشت کامپیوترها آزمون تست هوش می گیرند که اصلا حس خوبی به من نداد. بعد از کلی معطلی که آدمها دونه دونه می رفتند توی اتاق برای مصاحبه (دقیقا مثل مطب دکتر) نوبت من شد. مصاحبه کننده که خانم جوانی بود رفتار خیلی بدی داشت و بدون اینکه خودشو معرفی کنه و مقدمه چینی کنه برای آشنایی و شروع مصاحبه، مثل بازجوها شروع به سوال پرسیدن کرد. دست آخر هم مشخص شد در واقع مدیر نمی خوان (چون تعریف مدیر مشخصه و کسی هست که یک تیم رو سرپرستی می کنه) و فقط احتیاج به یک کارشناس همه فن حریف و آچار فرانسه دارند که تمام کارها رو تنهایی هندل کنه.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

کلا برای مصاحبه به این شرکت نرید چون حس خیلی بدی پیدا می کنید.

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

تابستان 98

مصاحبه مدیر ارتباطات

در کل سه مرحله مصاحبه انجام دادم. مرحله ی اول مربوط بود به یک سری تست محاسباتی و آی کیو که روی سامانه های مجموعه انجام شد و گفت و گو با مدیر بخش جذب شرکت. برخورد خیلی مناسب بود و هم معارفه خوب انجام شد و هم فرصت کافی برای فوکوس روی توانایی هام بهم داده شد.

بعد از حدود ده روز تلفنی قراری با من ست شد و آدرس و مشخصات رو برام با پیامک فرستادن برای گفت و گو با مدیران ارشد مجموعه. با مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و مشاور مجموعه در دو جلسه گفت و گویی دو، سه ساعته داشتیم که از چند نظر برام جالب بود: اول این که بسیار رفتار دوستانه و محترمانه ای با من انجام شد. در این حد که وقت پایان هردومصاحبه شخص مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره تا در آسانسور همراهیم کردند و تا لحظه ی داخل آسانسور شدن با لبخند رو به من ایستادند.

دوم این که سوالات تو حوزه ی من بسیار عمقی و دقیق بود. کاملن حس کردم مشاور مجموعه با همین هدف توی جلسه نشسته که تجربه و معلومات مصاحبه شونده رو به شکل کاملن ریز و مصداقی محک بزنه.

بعد از دو جلسه مصاحبه با مدیران ارشد قرار شد بهم تا یک هفته خبر بدن و البته در خصوص حقوق و دستمزد هم ازم خیلی شفاف سوال شد و به توافق رسیدیم.

ظرف سه روز کاری اول کارشناس بخش منابع انسانی و بعد مدیر بخش اداری و بعد «شخص مدیر عامل» مجموعه در سه مرحله باهام تماس گرفتن و بهم خوش آمد گفتن و همه ی موارد لازم مثل پارکینگ و تجهیزات و آدرس ایمیل و هماهنگی های معارفه... قبل از ورودم به مجموعه هماهنگ شده بود.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

تا اونجایی که من فهمیدم سازمان برای وفاداری ارزش خیلی زیادی قائله و سعی می کنه با روش های مختلفی این ماندگاری رو تو افراد تقویت کنه. فرآیند جذب سازمان تو بخش برنامه نویسی شبیه یه قیف می مونه که توش قبل از این که انتخاب بشی، یه دوره ی آموزشی رو می گذرونی. دلیل این آموزش ها تو این بخش، اطمینان از انتقال دانش و داشتن فرصت کافی برای انتخاب افرادیه که با فرهنگ سازمان جور در میان و می شه برای مدت زمانی طولانی روشون سرمایه گذاری کنن. محیط سازمان امنه و تا اونجایی که من دیدم بی حاشیه و شاد واقعی.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف، بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، صبحانه، تسهیلات ورزشی، دوره‌های آموزشی، تایم بازی و محوطه ی بازی (ایرهاکی، بازی فکری، فوتبال دستی)

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند: یک ماه

دی ۹۷

مصاحبه برنامه نویس وب

روند مصاحبه از یک آزمون تست هوش با 30 سوال شروع شد که تقریبا آسون بود و من بجز 2 سوال بقیه رو درست جواب دادم. (البته خیلی سرسری جواب دادم و اصلا نتیجش برام مهم نبود چون به نظرم تست هوش از نفر با کلی سابقه مفید که نشون میده باهوش هستم یه کار بی مورد بود ولی در هر صورت جز مراحل استخدامشون بود و با اکراه انجامش دادم) از نظر اونها من فرد باهوشی تشخیص داده نشدم هر چند که لطف کردند و کم هوش هم در نظرم نگرفتند. (این عین جملاتی بود که مصاحبه کننده تو برگه رزومه من قید کرد) بعد همون مصاحبه کننده یه طراحی ERD ازم خواست که خیلی ساده بود و از پسش بر اومدم. (سوال طراحی مدل درختی بود و براشون مهم بود که ارتباط والد و فرزند و بتونم تشخیص بدم) در ادامه چند مفهوم #C پرسیده شد دقیقا با این جملات:

1- override چیست؟ 2- overload چیست؟ 3- پولیمورفیزم چیست؟

بعد پرسیدند که ی سری سوال نژادپرستانه پرسیدند که مثلا بین این قوم ایران و اون یکی کدوم رو برای کار انتخاب میکنی و ...

این قسمت مصاحبه خیلی چیپ بود. اما در هر صورت از این مرحله تایید شدم و خیلی جالبه که من برای برنامه نویسی وب اپلای کرده بودم اما هیچ سوالی در این زمینه ازم پرسیده نشد.

بعد از 2 روز تماس گرفتند که برای مصاحبه دوم برم ساختمان دوم شرکت که هر دو جا توی خ گاندی بود.

مرحله دوم آدمای حسابی تری دیدم. اول با مدیر آموزششون صحبت کردم که انسان خیلی با شخصیت و دوست داشتنی بودند و بر عکس مصاحبه کننده اول خیلی امیدوار کننده صحبت کردند و بعد از ی سری سوال در مورد محیط کار ایده آل و شخصیت خودم ظاهرا نظرشون مثبت شده بود و توی همون جلسه با مدیر فنی شرکت صحبت کردم. ولی بر خلاف انتظار مصاحبه اصلا سخت و فنی به اون صورت که جاهای دیگه دیده میشد نبود. سوالات باز هم طراحی ERD بود و با خودم فکر کردم اینجا احتمالا از نظر ERD و طراحی دیتا بیس خیلی قوی باشند که بعد از ورود به شرکت متوجه شدم اصلا اینطور نیست و سوالات تو اون دامنه فقط به خاطر کم عمق بودند دامنه کار توی اون شرکت بود. این شرکت مشتری های خودش رو داشت و مشتری های این شرکت هم راهی بجز انتخاب این محصول ندارند به همین خاطر این محصول با این سرعت و کارایی پایین داره به این گستردگی مورد استفاده قرار میگیره.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

باید بگم که من در این شرکت مدتی کار کردم و تجربه من بیشتر از یک مصاحبه و بیان تجربه از شروع مصاحبه هست پس میتونه خیلی برای کسی که قصد کار کردن در این شرکت رو داره مفید باشه.

این شرکت با مدیریت آقای خاکور و 2 نفر دیگه که اسمشون خاطرم نیست اداره میشه و یک محصول دارند که مشتری این محصول ویندوزی (wpf) تعدادی شرکت بیمه هستند که هر کدوم از بخشی از این نرم افزار استفاده میکنند. مهمترین دلیل اینکه این شرکت برنامه نویس وب میخواست هم در واقع انجام یک کار آزمایشی بود تا بفهمه که تا چه حد میتونه سفره فعلیش رو روی وب پهن کن. پس برنامه نویس وب برای این شرکت نقش کلیدی نداره.

تعداد کارمندای شرکت حدودا 300 نفر بود این تعداد توی ی ساختمان شیک داخل جردن بودند که از این بین حدودا 70 نفر برنامه نویس و بقیه پشتیبان و ... بودند که مهمترین حسن فناوران هم از نظر مشتری ها این تعداد بالای پشتیبان بود. واقعا چیزی نمیشه گفت.

اگه داخل این شرکت رفتید باید بچه حرف گوش کنی باشید و انواع نقص های مدیریتی و فنی که دیدید رو به هیچ عنوان بیان نکنید وگرنه تو این شرکت مثل خار میشد توی چشم مدیرعامل. اینجا از غر زدن اصلا خوششون نمیاد.

این شرکت برای تمام کارکنانش محدودیت استفاده از اینترنت داره و در هر روز کاربراش بیش از 1 ساعت حق کانکت شدن به اینترنت رو ندارند. این خیلی مهیج بود برام و میدونستم این موضوع تجربه اول و احتمالا آخرم باشه پس تا تونستم از این ویژگی شرکت فناوران استفاده بردم.

ناهار نمیدند ولی در عوض صبحانه (نون و پنیر و کره و مربا و چایی) میدند. این دو تا از نظر شرکت کاملا معادل همدیگه هستند.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

حتی اگه از نظر فنی صفر هم باشید اینجا قبول میشید چون آموزش دارند و اصلا هم عجله ای برای تموم شدن فاز آموزش کارکنان ندارند.

ویژگی‌هایی که براشون مهم بود

فقط از غر زدن بدشون میاد و اصلا انتقاد و ... رو بر نمیتابند.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

صبحانه، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

3 میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها

2.9 میلیون

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار اصلاً مهم نبود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند: یک هفته

زمستان ۹۷

مصاحبه عضو تیم توسعه

ابتدا مصاحبه منابع انسانی انجام شد، مصاحبه منابع انسانی تقریبا سر وقت انجام شد و مورد خاصی وجود نداشت و برخورد خوب بود
بین جلسه‌ی مصاحبه منابع انسانی و مصاحبه فنی، نیم ساعت فاصله بود یعنی در واقع مصاحبه کننده فنی در جریان جلسه نبود و همونجا تو جلسه، رزومه و پرسشنامه‌ی من رو مطالعه کرد
بخش زیادی از جلسه‌ی فنی به پرسش در خصوص مواردی گذشت که هیچ ارتباطی با موقعیت شغلی مورد نظر نداشتند
مصاحبه کننده توانایی انتقال مفهومِ سوال رو نداشت و تقریبا 60% سووال تو ذهن خودش باقی می‌موند و همین باعث مشکل می‌شد و دقیقا چیزی رو می‌خواست که خودش یاد گرفته بود و کاری به منابع و مراجع نداشت

مراحل مصاحبه:
4 مرحله : تست هوش، مصاحبه فنی، مصاحبه منابع انسانی، مصاحبه فنی

حقوق پیشنهادی :

10 میلیون

حقوق پیشنهادی شرکت :

7 میلیون

مهارت‌هایی که انتظار داشتن

سوالاتی در خصوص ORM پرسیدند که اصلا ارتباطی با موقعیت شغلی مورد نظر نداشت و وقت زیادی صرفش شد.
در مورد مسایلی اظهار نظر می‌کردند که مشخص بود 7-8 سال هست از اونها دور هستند و پافشاری هم داشتند.

ویژگی‌هایی که براشون مهم بود

منابع انسانی غر نزدن براش مهم بود

 

حس بداز مصاحبه

مصاحبه معمولی بود

فرایند مصاحبه مرحله داشت

نحوه درخواست سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خيلی بد بود

سابقه کار اصلاً مهم نبود

 

مهر ۹۷

مصاحبه برنامه نویس

مرحله اول انجام تست هوش و شخصیت در یک وب اپلیکیشن متعلق به شرکت
مرحله دوم مصاحبه فنی که طراحی دیتابیسی مشابه دیجیکالا (دسته بندی- کالا- محصول) بود و چند سوال راجع به SOLID و توضیح دادن درباره پلتفرمها، معماری ها و پترنهایی که متقاضی تجربه دارد.
مرحله سوم یک مصاحبه کلی درباره تجارب کاری و البته گاهی هم فنی در حد ایده طراحی و راه حلهای مسائل دیتابیسی

 

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه 

بطور کلی تنها به افرادی که تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند و یا تجربه کار تمام وقت ندارند و دنبال رزومه هستند توصیه می کنم. به هیچ عنوان به افراد متوسط و حرفه ای توصیه نمی کنم چون امکان رشد ندارد و بدلیل استفاده از یک فریمورک مختص خودشان بشدت از نظر دانش فنی افت شدیدی خواهید داشت و تبدیل به یک اپراتور خواهید شد. دیسیپلین کاری شرکت هم بشدت خشک و مدل اپراتوری و کارگر خط تولید است و اندازه گیری کار بر مبنای معیارهای نوین برنامه نویسی نیست.
بدلیل داشتن دوره آموزشی یک تا سه ماهه SQL و WPF به کسانی که خیلی قوی نیستند توصیه میشود چون برای آموزش هم حقوق دریافت خواهند کرد

مهارت‌هایی که انتظار داشتن

بیشتر در حد تیتر و شناخت کلی مفاهیم علی الخصوص طراحی و معماری نرم افزار و کمی هم هوش جهت حل مسئله

ویژگی‌هایی که براشون مهم بود

فرمان پذیری

تسهیلات پیشنهادی 

بیمه تکمیلی
صبحانه
دوره‌های آموزشی
حقوق منظم و نسبتا خوب با توجه به میزان تجربه در مقایسه با خیلی از شرکتها

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه آسون بود

فرایند مصاحبه ۳ مرحله داشت

نحوه درخواست سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند دو هفته

پاییز 97

مصاحبه برنامه نویس #C در شرکت فناوران اطلاعات خبره

2 مرحله داشت- اول ی تست هوش گرفتند. تمام ملاک شرکت همین مورد بود. تمام چیزهایی که لازم دارید بهتون آموزش میدند. من با مسئول آموزشش هم صحبت کردم ظاهرا خیلی عمیق آموزش نمیدند و در حد کار راه بنداز خودشون هست. مرحله بعد 3 روز بعدش بود که با قربان محمدی مدیر فنی شرکت جلسه داشتم و یک سوال ERD پرسیدند. سوالات خیلی ساده بود. در حد اینکه به چه روشی توی asp.net اطلاعات از ی صفحه به صفحه دیگه منتقل میکنیم. کلا هم به ERD خیلی تاکید دارند.

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه 

از نظر علمی خیلی ارزش افزوده زیادی برای آدم نداره اما برای تازه کارها ی محیط ایده آل به حساب میاد.

مهارت‌هایی که انتظار داشتن

C#
EF
Linq
Asp.net
JQuery
اینکه به آموزششون تن بدم

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

حرف شنو بودن

تسهیلات پیشنهادی 

بیمه تکمیلی، صبحانه

حقوق پیشنهادی من

8 میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها

7 میلیون

حس بداز مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

کل فرآیند یک هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

شرکت فناوران اطلاعات خبره

مدیرعامل: --

تلفن تماس : ۴۱۸۵۵۰۰۰

  وب‌سایت: iraneit.com

آدرس شرکت فناوران خبره: تهران، خیابان نلسون ماندلا، خیابان پدیدارشرقی، پلاک ۱۲