کلینیک ایران نوین

www.irannovinclinic.com

درباره کلینیک ایران نوین

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

کلینیک ایران نوین می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل کلینیک ایران نوین کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مهندس صنایع | دی ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایر | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

عجیب اما واقعی : داستان واقعی شرکتی که بدجوری دنبال زیاد شدن پاخور بود!!!!!!
این شرکت سمت شهرک غرب هست. وفتی از آسانسور پیاده شدم من رو به یه اتاق کنفرانس راهنمایی کردن که بالای پنجاه نفر اون تو فرم به دست نشسته بودن! واقعا آدم وحشت میکنه تو این شرایط کرونایی این همه تجمع برای چی؟ظاهرا هرکی براشون رزومه میفرسته بهش نه نمیگن و دعوت به مصاحبه میکنن.
از اونجایی که به شدت نگران کرونا بودم ترجیح دادم داخل راهرو منتظرشم.اون طبقه فقط مختص مصاحبه بود توی اتاق های مختلف مصاحبه گر ها نشسته بودند و تند تند مصاحبه میکردن. بعد از کلی انتظار من رو به یکی از اتاقها هدایت کردن. اقایی که مصاحبه میکرد یه نگاهی به رزومه من انداخت و کفت ما کارشناس فروش تلفنی میخوایم بعید میدونم شما به درد ما بخورید.من اصلا نمیدونم این شرکت رزومه من رو از کجا پیدا کرده بود چون هرچی فکر میکنم می بینم من برای کلینیک کاشت مو رزومه نفرستادم.احتمال میدم این شرکت رزومه من رو از سایتهای کاریابی دانلود کرده باشه. دوستانی که تو سایت های کاریابی عضو میشن حوایشون باشه چون بعضی از این سایتها به کارفرماها دسترسی های زیادی میدن و کارفرماها میتونن به رزومه تمام اعضای سایت دسترسی داشته باشن.

حقوق پیشنهادی من: ۷ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: چیزی نگفتند

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: بیشتر از شش ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA