شرکت لندو

www.lendo.ir

درباره لِندو

ایران‌رنتر را در اردیبهشت ۱۳۹۴ خلق کردیم. با اجاره دادن وسایل شروع کردیم و به اجاره با امکان مالکیت، فروش اقساطی کالا و در نهایت ارائه کارت اعتباری رسیدیم. با توجه به نیاز شما، چندین بار مدل کسب و کار خود را تغییر دادیم. حالا در آستانه ۵ سالگی تصمیم گرفتیم با تغییر برند ایران‌رنتر به لِندو، در مسیری تازه حرکت کنیم. امروز ما در لِندو، امکان خرید اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین را فراهم می‌کنیم و چشم‌اندازمان هم، تحولی بزرگ در نظام اعتباری است.

لِندو نام تجاری شرکت ما یعنی «هوشمند آرمان گستر آریا» است. اگر هنوز دو دل هستید، شماره ثبت ما هم «۵۱۰۱۳۶» است. ما در اردیبهشت ۹۴ شروع کردیم و تلاشمان همیشه این بود کاری کنیم که شما بتوانید از فروشگاه‌های آنلاین، به‌راحتی و اقساطی خرید کنید. ما توانایی فراهم کردن این امکانات را داریم چون از طریق فن‌آوری یادگیری ماشین (Machine Learning) می‌‍توانیم مشتریان را از نظر اعتباری رتبه‌بندی کنیم! پس برای تهیه هر چه که نیاز دارید، از کالا گرفته تا بلیت سفر، بیمه، خدمات و… روی ما حساب کنید. خرید اقساطی با ما خیلی راحت است!
اگر درباره آینده لِندو هم بپرسید، تلاش می‌کنیم تحول بسیار بزرگی در نظام اعتباری ایجاد کنیم تا با ارائه تسهیلات سریع و آسان، همه مردم بتوانند به راحتی اعتبار دریافت کنند

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، تقاطع خیابان ولی‌عصر و فاطمی، کوچه عبده، پلاک ۴۶، ساختمان لندو

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت لندو کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس ارتباط با مشتری | اردیبهشت ٩٩

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: کمتر از یکسال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

بعد از تعدیل نیرو به خاطر کرونا دوباره پروسه ادامه دار مصاحبه رفتنا شروع شد، روند مصلحبه خیلی خوب و محترمانه بود، اول با یک خانم صحبت کردم که فکر کنم بخش منابع انسانی بودن بعد با مدیر واحد صحبت کردم و درمورد سایقه کار دانش انگلیسی پرسیدن و حالا یک سرس سوالات دیگه بعد هم به من زنگ زدن برای مصاحبه دوم و گفتن یک پوزیشن دیگه در نظر داریم و مصاحبه برای اون بود اون هم خوب بود الیته یک سری سوالات شخصیتی دیگه عادت ها و … البته من هم پاسخ دادم مثلا بزرگترین موفقیت تو کار یا شوخ هستم نقاط قوت و … در کا اوکی بود به نظر خودم.
شاید کمی سایتو مطالعه کنه خوب باشه

حقوق پیشنهادی من: ٣ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: نپرسیدم

هنوز جواب ندادن

۰

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس جذب و استخدام | مهر ۹۸

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

روند جلسه مصاحبه خوب پیش رفت. تنها چیزی که برام عجیب بود و هست اینه که به من گفتند حتی اگر نتیجه مصاحبه منفی باشه به من خبر میدن اما هیچ خبری ندادند و چند ماه بعد دوباره یک موقعیت شغلی مشابه همون چیزی که من قبلا اپلای کرده بودم باز شد. من دوباره اکسپت کردم، چون در مصاحبه قبلی مصاحبه گر ادعا کردن ATS خیلی قوی دارند و من واقعا می خواستم امتحان کنم که اینطور هست یا نه که نبود و دوباره با من تماس گرفتند. من خودم به شخصی که تماس گرفته بودن گفتم قبلا اونجا اومدم مصاحبه ایشون هم گفتن چک می کنند و به من اطلاع میدن ولی باز هم خبر ندادن. کلا فکر می کنم در مورد این پروسه خبر دادن به افرادی که به مصاحبه دعوت میشن بسیار بی توجه هستند.
خیلی مصاحبه ی سختی نداشتند و در زمینه تخصصی خودم سوالی نبود که نتونم جواب بدم. اگر برای موقعیت های منابع انسانی رفتید بدونید که قرار نیست اگر ریجکت شدید به شما خبر بدن حداقل این تجربه من بود. راجع به بقیه موقعیت های شغلی نمی دونم حساسیت شون به چه صورت هست.

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: گفتند در رنج حقوقی ما هستید

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA