شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان

www.itp.bz

درباره فناوری اطلاعات کهکشان

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان به عنوان یکی از کانون های مهم تولید نرم افزار در صنعت بانکداری، مطرح بوده و تاکنون نرم افزارهای متنوعی در این زمینه تولید و به مرحله بهره برداری رسانده است، براساس استراتژی شرکت هدف، تنها تولید نرم افزار در صنعت بانکداری است. لذا متخصصان و کارشناسان خبره بانکداری، مهندسان نرم افزار با سطوح مختلف تخصص، کارشناسان پیاده سازی سیستم های بزرگ در کنار کارشناسان تحقیق و توسعه در واحد مهندسی نرم افزار شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان فعالیت می نمایند. تولید نرم افزارهای سفارش مشتری در صنعت بانکداری، از اهداف مهم شرکت است لذا تولید نرم افزار جهت اداره های ستادی بانک ها مانند اعتبارات، مطالبات معوق، کارت های اعتباری، خزانه و مبادلات، حسابداری کل، بودجه و… بر اساس درخواست مشتریان شرکت انجام می پذیرد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس شرکت: تهران، خیابان مطهری، نرسیده به شریعتی، کوچه پروشات، پلاک ۱۳

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت فناوری اطلاعات کهکشان کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه‌نویس ارشد وب (Full-Stack) | ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

کلا یک مرحله مصاحبه بود. متاسفانه خودشون رو معرفی نکردند و از سمت فردی که با من مصاحبه کردند مطلع نیستم. ازم خواستند که در مورد تجربیاتم و سوابق کاریم صحبت کنم. که حدود ۴۰ دقیقه توضیح دادم. در مورد تکنولوژی هایی که تا حالا باهاش کار کردم سوال کردند. و اینکه سابقه در حوزه بانکداری دارم یا نه.
در انتها گفتند همه چی خوب است و فقط با بند حقوق درخواستی من مشکل دارند و کمی در مورد شرایط کارشون توضیح دادند. ۲ هفته آزمایشی بدون حقوق داشتند.
حقوق پیشنهادی من در رنجی بود که خودشون در آگهی اعلام کرده بودند و در آگهی هم اشاره ایی به این موضوع که سابقه کار در حوزه بانکی براشون مهمه نکرده بودند. خودشون هم گفتند که این آگهی رو یه واحد دیگه ثبت کرده و اصلا در جریان مبلغ و متن آگهی نبودند که این مسئله به نظرم خیلی عجیب بود و مطمئنا اگر از مبلغ حقوق مورد نظرشون مطلع بودم اصلا رزومه ارسال نمیکردم.
قرار شد اگر با شرایط من موافق هستند تماس بگیرند که دیگه تماسی گرفته نشد.
داشتن دانش در حوزه بانکی براشون مهم بود.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

چیز خاصی نگفتند.

حقوق پیشنهادی من: ۱۰ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۸ میلیون تومان

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA