کانون آگهی تبلیغاتی ایران زمین

www.izaco.ir

درباره ایزاکو

کانون تبلیغاتی ایران زمین، مشاور و مجری تبلیغات محیطی و یکی از بزرگترین مراکز تبلیغاتی کشور است. این مجموعه با بیش از یک دهه فعالیت موثر، با در اختیار داشتن سرمایه انسانی متخصص، مجرب و متعهد، در زمینه ی خدمت به سازمان ها، صاحبان کالا و خدمات در عرصه ی آگاهی رسانی عمومی و برندینگ، فعالیت می کند. کانون تبلیغاتی ایران زمین می کوشد تا در مسیر نیل به اهداف خود، به فرهنگ سازی صحیح و شایسته در جهت برندینگ و کمپین های تبلیغاتی کمک کند و برای ارائه ی تصویری زیبا از فضای شهر مقدس قم، تمام ظرفیت خود را مورد استفاده قرار خواهد داد.

مدیر عامل: محمدجواد حسینی

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

کانون آگهی تبلیغاتی ایران زمین می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس شرکت ایزاکو: تهران، خیابان شریعتی، نبش سیمرغ، جنب بانک مسکن

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل کانون آگهی تبلیغاتی ایران زمین کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

متاسفانه نمیتونم بگم چون کاملا مشخص میشه 🙂 | مهر ۹۷

مصاحبه آسون | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

مرحله اول یه فرمی رو پر کردم و بعد از چندعلی رغم اینکه کانون تبلیغاتی ایران زمین یک شرکت بزرگ و مهمی در منطقه استان قم و استانهای اطراف اون هست و از لحاظ پیشرفت کاری واقعا تاثیرگذاره ولی کسی که میخواد توی این کانون توی هر شغلی مشغول به کار بشه باید قید حقوق بالا رو بزنه! چون این شرکت فوق العاده حقوق پایینی رو برای پرسنلش درنظر میگیره. ناگفته نماند که برخورد مسئولین شرکت بسیار محترمانه است و خوش حساب هم هستن اما متاسفانه مشکلی که هست حقوق پایینه…
بستگی به بخشهای مختلفش داره اینکه بخواد توی کدوم قسمت مشغول بشه، اما چیزی که مهمه اینه که مهارتی داشته باشه که اونها بهش نیاز داشته باشن

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: چهار ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA