شرکت انتشارات جنگل و جاودانه

www.jangal.com

درباره انتشارات جنگل

انتشارات جنگل یک مجتمع بین المللی خصوصی در زمینه چاپ و نشر کتاب های زبان و حقوقی است. تمام هم و غم ما تولید جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات با نازلترین قیمت می باشد. اینجا تیم ۵۰۰ نفره انتشارات جنگل در تکاپو هستند تا محصولی در خور شما عزیزان تولید کنند. کیفیت، یکی از مهمترین اِلمان های ماست پس در همین راستا ما از به روز ترین دستگاه های چاپ و صحافی استفاده می کنیم تا محصولاتمان بیشترین میزان کیفیت را داشته باشند. بسیاری از هم میهنان ما به کتاب های به روزی که در اقصی نقاط جهان چاپ می شود دسترسی ندارد، ما این فرصت را فراهم کرده ایم تا جدید ترین و پرفروشترین کتاب های چاپ شده در زمینه های مختلفی چون آموزش زبان های خارجی، رمان، موفقیت، بیزینس، زبان آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، و فرهنگ لغت را در اختیار تمام همراهان انتشارات جنگل قرار دهیم.

مدیر عامل: مجتبی سجاد

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: دفتر مرکزی فروش کتاب های زبان و حقوقی : تهران، میدان انقلاب، خیابان انقلاب، خیابان ۱۲فروردین

فرصت‌های شغلی انتشارات جنگل

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل انتشارات جنگل کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه سرپرست اجرایی | پاییز ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

آقایی صحبت میکرد خیلی صبور و متین همه چیو توضیح میداد، وضعیت شرکت رو کامل شرح میداد و برنامه های در حال اجرا و برنامه های آتی
توضیحات کاملش باعث میشد دقیقا آدم دید کامل در مورد آینده شرکت داشته باشه و بدون چی به چیه
خیلی محترمانه اجازه میداد هرچی میخوای رو بگی و همه نظراتت رو اعلام کنی
بهت اطمینان میداد که عجله ای در کار نیست و خوب میتونی فک کنی
به بخش های مختلف شرکت آگاه بود و نیاز هر قسمت رو میدونست
دید خیلی وسیعی داشت و خلاصه با آنکه خیلی وقت نبود مدیر منابع انسانی شده بود و تخصص تو این زمینه اش کم بود از تمام مصاحبه گرهایی که من دیدم بهتر میتونست ارتباط برقرار کنه و به کارحو اجازه میداد با صداقت همه چیو بگه و در عوض خودش با صداقت همه شرایط رو میگفت.کلا خیلی جذاب و خوب و بود
مصاحبه رو از دست ندین، حتما تجربه خوبیه
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
به اعتقادات هیچ کاری نداشتن، خوشبختانه اصلا وارد این موضوعات نمیشدن

مهارت‌هایی که نیاز دارند

من خیلی کار کردم و مهارت های متفاوت دارم.
تحصیلاتم و تجربه کاریم همسو نیستند ولی اینو کاملا درک میکردن
اینکه شرکت ها باید برای نیروها زمان بذارن و پرورششون بدن

حقوق پیشنهادی آن‌ها: حدود ۳ میلیون تومان

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: یک هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس محتوا | اردیبهشت ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: کارمندان شرکت | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

اول خودم همه کارهایی رو کرده بودم توضیح دادم. بعد اونها درباره شرایط کار و نیازهاشون گفتن. نصف مصاحبه به انگلیسی بود. اهل کتاب بودن هم براشون مهم بود. از اونجایی که نیازهاشون با سوابق کاری من همپوشانی زیادی داشت و من بیشترش رو انجام داده بودم سوال فنی زیادی پرسیده نشد (لطفا کف ۹۰ کلمه‌ای این بخش رو بردارین، خوب سوالات زیادی پرسیده نشد وقتی خودم همه چیز رو گفتم :)) )
درباره انتشارات جنگل باید بگم که طبق تجربه‌ی همین ده روز، از دو بخش مدرن و سنتی تشکیل میشه که طبیعتا بخش محتوا توی واحد مدرنش قرار میگیره. مسئول دیجیتال مارکتینگ جنگل یکی از دوستان مورداعتماد من هستن که وقتی آگهی جذب نیرو رو گذاشتن، به خاطر حوزه جذاب کتاب براشون رزومه فرستادم. بنابراین نمیتونم بگم مصاحبه‌ای که من داشتم می‌تونه نماینده تعداد زیادی از مصاحبه‌ها باشه، اما خودمونیم، خیلی وقت‌ها یکی از روش‌های اصلی برای پیدا کردن نیرو، دوست و آشنا و همکارهاییه که توی مدتی که توی فضای کار بودی پیدا کردی.
توضیه خاصی ندارم چون هر بخش مصاحبه خاص خودش رو داره. فقط میدونم جنگل توی حوزه دیجیتال آدم‌های خبره رو جذب می‌کنه. (به خاطر مسئول دیجیتال مارکتینگش ???? )
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
اینکه چقدر اهل کتاب خوندنم و چقدر میتونم بیشتر سر کار بمونم وقتی کار زیاده.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

خوب این رو دوباره بگم که از وسطمصاحبه، کانال رو عوض کردن و سوال و جواب‌ها انگلیسی بود. ویژگی‌هایی که توی شرح شغلی قید شده بود، با سوابق کاری من مچ بود به خاطر همین انتظاراتشون برآورده میشد. دوست داشتن آدمی باهاشون کار کنه که زبان انگلیسی خوبی بدونه و اهل کتاب باشه. مورد سوم هم حوزه تخصصی یعنی محتوا بود. بنابراین فکر میکنم اگه آدمی اهل کتاب باشه و انگلیسی بدونه، جنگل جای خوبیه براش.

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA