انتشارات جنگل | Jangal Publication

درباره انتشارات جنگل

 

انتشارات جنگل یک مجتمع بین المللی خصوصی در زمینه چاپ و نشر کتاب های زبان و حقوقی است. تمام هم و غم ما تولید جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات با نازلترین قیمت می باشد. اینجا تیم 500 نفره انتشارات جنگل در تکاپو هستند تا محصولی در خور شما عزیزان تولید کنند. کیفیت، یکی از مهمترین اِلمان های ماست پس در همین راستا ما از به روز ترین دستگاه های چاپ و صحافی استفاده می کنیم تا محصولاتمان بیشترین میزان کیفیت را داشته باشند. بسیاری از هم میهنان ما به کتاب های به روزی که در اقصی نقاط جهان چاپ می شود دسترسی ندارد، ما این فرصت را فراهم کرده ایم تا جدید ترین و پرفروشترین کتاب های چاپ شده در زمینه های مختلفی چون آموزش زبان های خارجی، رمان، موفقیت، بیزینس، زبان آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، و فرهنگ لغت را در اختیار تمام همراهان انتشارات جنگل قرار دهیم.

 

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در انتشارات جنگل

اردیبهشت 98

مصاحبه کارشناس  تولید محتوا

اول خودم همه کارهایی رو کرده بودم توضیح دادم. بعد اونها درباره شرایط کار و نیازهاشون گفتن. نصف مصاحبه به انگلیسی بود. اهل کتاب بودن هم براشون مهم بود. از اونجایی که نیازهاشون با سوابق کاری من همپوشانی زیادی داشت و من بیشترش رو انجام داده بودم سوال فنی زیادی پرسیده نشد 

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

درباره انتشارات جنگل باید بگم که طبق تجربه‌ی همین ده روز، از دو بخش مدرن و سنتی تشکیل میشه که طبیعتا بخش محتوا توی واحد مدرنش قرار میگیره. مسئول دیجیتال مارکتینگ جنگل یکی از دوستان مورداعتماد من هستن که وقتی آگهی جذب نیرو رو گذاشتن، به خاطر حوزه جذاب کتاب براشون رزومه فرستادم. بنابراین نمیتونم بگم مصاحبه‌ای که من داشتم می‌تونه نماینده تعداد زیادی از مصاحبه‌ها باشه، اما خودمونیم، خیلی وقت‌ها یکی از روش‌های اصلی برای پیدا کردن نیرو، دوست و آشنا و همکارهاییه که توی مدتی که توی فضای کار بودی پیدا کردی.
توضیه خاصی ندارم چون هر بخش مصاحبه خاص خودش رو داره. فقط میدونم جنگل توی حوزه دیجیتال آدم‌های خبره رو جذب می‌کنه. (به خاطر مسئول دیجیتال مارکتینگش 🙂 )

مهارت‌هایی که می‌خواستند

خوب این رو دوباره بگم که از وسط مصاحبه، کانال رو عوض کردن و سوال و جواب‌ها انگلیسی بود. ویژگی‌هایی که توی شرح شغلی قید شده بود، با سوابق کاری من مچ بود به خاطر همین انتظاراتشون برآورده میشد. دوست داشتن آدمی باهاشون کار کنه که زبان انگلیسی خوبی بدونه و اهل کتاب باشه. مورد سوم هم حوزه تخصصی یعنی محتوا بود. بنابراین فکر میکنم اگه آدمی اهل کتاب باشه و انگلیسی بدونه، جنگل جای خوبیه براش.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

اینکه چقدر اهل کتاب خوندنم و چقدر میتونم بیشتر سر کار بمونم وقتی کار زیاده.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

پیشنهادی ندادن :))) ولی فکر کنم جنگل ناهار میده. الان که ماه رمضونه :))))

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی بود

مصاحبه 1 مرحله داشت

نحوه درخواست کارمندان شرکت

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته طول کشید

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار خيلی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند دو هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

شرکت انتشارات جنگل و جاودانه

مدیرعامل: مجتبی سجاد

تلفن شرکت: 54113-021

 وب‌سایت انتشارات جنگل: jangal.com

ایمیل انتشارات جنگل: info[at]jangal.com

آدرس انتشارات جنگل: دفتر مرکزی فروش کتاب های زبان و حقوقی : تهران، میدان انقلاب، خیابان انقلاب، خیابان 12فروردین