شرکت ایده پرداز ژوبین

www.jhoobin.com

درباره ایده پرداز ژوبین

شرکت ایده پرداز ژوبین مجموعه‌ای پویا با بهره گیری از تیمی جوان و پرانرژی است. اعضای تیم متخصص، جوان و صمیمی ژوبین در محیطی با نشاط و پر انرژی فعالیت می‌کنند و هر روز آماده ارایه ایده‌های ناب و جدید و حل چالش های پیش رو هستند. در چنین محیطی افراد برای رشد شخصی، گروهی و سازمان مدام در حال به روز کردن اطلاعات و افزایش توانایی‌های خود هستند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت ایده پرداز ژوبین می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت ایده پرداز ژوبین کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مسئول دفتر مدیرعامل – کارمند اداری | آذر ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

از ورود ابتدا فرم استخدام را پرکرده و پس از آن در اتاق جلسه شرکت با مدیر منابع انسانی مصاحبه اول آغاز شد. ابتدا صحبت از خودم و سوابق کاری و تجارب کسب کرده را اعلام کردم. سپس طی صحبت توانایی ها و فعالیت هایی که در شرکت نیاز داشتند و سوالهایی که از سوابق کاری و تجاربم را داشتند روند مصاحبه گذشت. مصاحبه دوم در دو الی سه روز بعد با مدیریت شرکت انجام شد. باتوجه به مصاحبه اول با وجود اینکه سابقه زیادی در مصاحبه و تجارب کاری داشتم. کمی استرس در مقابل مدیریت شرکت در وجودم بود که خوشبختانه خیلی خوب توانستم از پس استرس بربیام و پاسخ خوبی به سوالات بدهم. پس از آن از منابع انسانی تماس گرفته و در فردای آن مشغول به کار شدم.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مسئول دفتر مدیرعامل علاوه بر پاسخگویی تلفن های ورودی شرکت (اپراتور در شرکت های خصوصی و کوچک) – روابط عمومی قوی – بایگانی مدارک و نامه ها – ثبت قرارهای ملاقات هیات مدیره و مدیرعامل – پیگیری امور محوله از سوی مدیریت تا حصول نتیجه آن – منظم بودن و انجام چند امور محوله همزمان – مکاتبات اداری و ثبت نامه های ورودی و خروجی – پیگیری خرید لوازم مورد نیاز برای شرکت – نظارت بر پذیرایی از هیات مدیره، مدیرعامل و مهمانان شرکت و ….

حقوق پیشنهادی من: ۲.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۵ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

مسئول دفتر مدیرعامل – امور اداری | اسفند ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: خوب | دورنمای شرکت: خوب | اینجا رو توصیه میکنم

من در حال حاضر در ‘اداری’ ایده پرداز ژوبین بصورت تمام وقت و به مدت ۱ تا ۳ سال مشغول به کار هستم.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
ژوبین یه حس خوب بهت میده- حس اینکه تو میتونی و توانایی داری در چندین زمینه مختلف مشغول به فعالیت باشی – اعتماد به نفست نسبت به توانایی هایی که شاید تاکنون در درونت پیداشون نکردی یا استرس داشتی این استرس رو از بین میبره. در کل میتونم بگم نقطه عطف خودت و توانایی هات رو میتونی در اینجا پیدا کنی…

مشکلات و نقاط منفی
شروع کار در اینجا شاید برات یکم مبهم باشه چون از روز اول خودت باید شروع کنی و روی پای خودت وایسی. و به صورت تمام وقت در زندگی هم شاید مشغول باشی.

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA