شرکت کدبانو (دلپذیر)

www.kadbanoco.com

درباره دلپذیر

شرکت کدبانو ، تولید کننده محصولات دلپذیر ، در سال ۱۳۲۸ فعالیت خود را در زمینی به مساحت ۱۷۵۰۰ متر مربع واقع در ۵۷ کیلومتری شهر تهران و در حومه شهرستان کرج آغاز نمود. در بدو تأسیس فعالیت این شرکت تنها در زمینه تولید چند نوع کمپوت و مربا خلاصه می شد. با گسترش فعالیت های شرکت برای اولین بار در ایران، موفق به تولید مربای بدون قند شد و تولیدات دیگری نیز از قبیل انواع سس های سرد (مایونز و سس های سالاد) ، سس های گرم (انواع کچاپ تند و معمولی) و انواع محصولات کنسروی غیر گوشتی (مایه ماکارونی، خوراک لوبیا چیتی و غیره) نیز به تولیدات این شرکت اضافه شد. در سال ۱۳۸۹ طرح کارخانه جدید به منظور افزایش حجم ، نوع و ارتقاء کیفیت تولید توسط هیأت مدیره شرکت در زمینی به مساحت بیش از ۱۲۰ هزار متر مربع در منطقه کردان تعریف گردید که علیرغم شرایط بین المللی حاکم ، این طرح طی مدت ۳۰ ماه با حجم سرمایه گذاری بیش از ۲۰۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. طراحی اولیه سایت توسط مشاوران ایتالیایی انجام و سپس توسط مشاوران ایرانی نهایی شد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، جاده قدیم کرج، بزرگراه فتح، کیلومتر سه، رو به روی شیر پاستوریزه، انتهای فتح هفتم، پلاک بیست و چهار، دفتر بازاریابی شرکت کدبانو – دلپذیر

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت دلپذیر کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه اداری | مرداد ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

از اداری تماس گرفتند یه زمان مصاحبه گذاشتند بنده یک ربع زودتر از زمانی که تعیین کرده بودند در شرکت حضور داشتم. متاسفانه زمانی که به واحد انتظامات شرکت مراجعه کردم و خود را معرفی کردم حراست گفتند مصاحبه یک ساعت قبل بوده تمام شده است.درصورتی که بنده به ایشان گفتم ساعتی که خود اداری با بنده تماس گرفته به حضور شما امدم تازه یک ربع هم زودتر امدم همون لحظه چند نفر دیگر هم مراجعه کردند آن آقا به آنها هم همین را گفت و اون افراد هم مثل بنده سر ساعتی که به آنها گفته بودند آمده بودند تا خواستم با اداری که با بنده تماس گرفتند اطلاع بدم به بنده فرم دادند پر کردم و همین باعث شد به چند نفر دیگر هم که آمده بودند فرم داده شود.بعد از دو ساعت معطلی برای مصاحبه همه ما رو هماهنگ کردند. خلاصه مصاحبه در مورد سوابق تجربه بود که طبق انتظار خود شرکت بود گفتند حتما تماس میگیریم برای مصاحبه با مدیر عامل ولی متاسفانه تماس نگرفتند . اون چیزی که برای بنده تعجب داشت شرکتی با برند دلپذیر این همه ناهماهنگی و بی نظمی اصلا رفتار مناسبی با کارجوها نداشتند.

حقوق پیشنهادی من: توافقی

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

+۱۷

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA