شرکت کرفس | Karafs

شرکت کاوشگران رادین فناور سلامت

درباره شرکت کرفس

تیم کرفس با دو اپلیکیشن کرفس و رژیم، برای بهبود سلامت ایرانیان فعالیت می‌کنه. ما می‌خواهیم انتخاب اول هر فردی برای داشتن زندگی سالم باشیم. کرفس با بیش از ۱.۷ میلیون نفر کاربر ثبت نامی، ۲ میلیون کیلوگرم کاهش وزن و استفاده ماهانه ۳۰۰ هزار کاربر از مجموعه اپلیکیشن‌های تیم کرفس، یکی از بزرگترین استارت‌‌اپ‌های حوزه‌ی سلامت دیجیتال به شمار می‌رود.

در کرفس ما فضای کاری دوستانه و صمیمی را تجربه می‌کنیم. شفافیت از ویژگی‌های کار ماست. فضای کار اخلاقی، انسانی و فراهم آوردن فرصت‌های رشد و توسعه برای تمام همکاران از اهداف کرفس است 

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت کرفس

تابستان 98

مصاحبه توسعه‌دهنده بک‌اند (Back-End Developer)

مصاحبه طی دو جلسه انجام شد جلسه اول جلسه فنی بود و درباره کرفس و تجربه کاریم صحبت کردیم و من کلی از مصاحبه کننده فنی سوال کردم و ایشون هم با خون گرمی تمام جواب میدادند, در آخر هم یک quiz برای مهارت سنجی و میزان دانش من گرفته شد سوال ها بخوبی طرح شده بود که در نوع خودش برام جالب بود و در آخر قرار شد که بهم خبر بدن, به موقع شروع شدن مصاحبه ها از جمله نکته های مثبت مصاحبه ها بود.

بعد از مصاحبه اول مصاحبه دیگری تنظیم کردیم برای صحبت درباره شرایط کار و حقوق, مصاحبه بخوبی پیش رفت و درباره شرایط کار در کرفس و تسهیلاتی که در اختیار همکاران قرار داده میشه و همینطور تجربه کاری من و علت جدا شدن از تیم قبلی صحبت کردیم.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

ریلکس باشید چون قراره با آدمایی باحالی آشنا بشید

چه تسهیلاتی بهت پیشنهاد دادند

ساعت کاری منعطف، بیمه تکمیلی، ناهار رایگان

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند: دو هفته

تابستان 98

مصاحبه کارشناس تست نرم‌افزار

در مصاحبه اول در مورد شرکت کرفس صحبت کردیم و بحث آشنایی با شرکت و عنوان های کسب شده و تعداد کارمندان شرکت صحبت شد، سپس من رو با کار و شرح وظایفم آشنا کردن. در مورد تسهیلاتی که در اختیارم قرار می گرفت، برام توضیح دادن. 

بعد از مصاحبه اول که از شرکت بیرون رفتم شرکت و جو آن به شدت نظرم رو جلب کرده بود و بر خلاف مصاحبه های کاری دیگه که رفته بودم اصلا خسته و تحت فشار نبودم و به طور کلی میشه گفت مصاحبه مثل یه گفت و گو دوستانه بود. 

بعد از قبول شدن در مصاحبه اول به مصاحبه دوم دعوت شدم. در مصاحبه دوم بیشتر بحث در مورد کار هایی که قبلا انجام دادم و شرکت هایی که قبلا کار کرده بودم و دلایلی که از کار بیرون اومدم بود و در مورد جزییات بحث کردیم. سوال هایی که تو ذهنم بود رو پرسیدم و خیلی محترمانه جواب دادن.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

تسلط کامل بر تکنیک‌های تست نرم افزار و تست‌ های functional و nonfunctional، تجربه کاری در محیط استارت‌اپی، آشنایی داشتن با متدولوژی Agile

چه تسهیلاتی بهت پیشنهاد دادند

ساعت کاری منعطف، بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، ناهار رایگان، تسهیلات ورزشی 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه خیلی آسون

سابقه کار مرتبط: نداشتم

نحوه درخواست دوستان و آشنايان

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند: دو هفته

تابستان 98

مصاحبه کارشناس منابع انسانی شرکت کرفس

وقتی مصاحبه تموم می‌شه و حست بعد از مصاحبه عالیه، یعنی فارغ از نتیجه مصاحبه که رد یا قبول شی تجربه آشنایی با افراد حرفه‌ای رو داشتی و تصویر خوبی از اون شرکت برات ساخته می‌شه. بعد از مصاحبه کرفس حس ام بی‌نظیر بود. خواستم اول اینو بگم چون توی گزینه های سالپا، گزینه عالی نبود. 

مصاحبه در همون تایمی که ست شده بود شروع شد و همون اول سعی کردن با وارم آپ خوب من رو وارد جریان مصاحبه کنند. بعد از سوال یکم از خودت بگو از من پرسیدن چرا بعد از IT تصمیم گرفتم MBA بخونم؟ (شما اگر برای پوزیشن کارشناس منابع انسانی یا هر پوزیشن دیگری اپلای کنید قاعدتا می‌دونید هدف و انگیزه شما در گرایشی که تحصیل کردین و حالا قراره کار کنین چقدر مهمه) وقتی برای پوزیشن کارشناس منابع انسانی با مدیر منابع انسانی مصاحبه می‌کنید مثل این می‌مونه که شیرینی رو بخوایین به شیرینی‌فروش بفروشین. بخش زیادی از نتیجه مصاحبه شما دقیقا در همین قسمت پرزنت کردن شما تعیین می‌شه. 

بعد از اون از من پرسیدن چه پروژه‌هایی در دانشگاه در زمینه منابع انسانی انجام دادم و چقدر با فرآیند‌های منابع انسانی آشنایی دارم (در پاسخ به این سوال من سعی کردم همه تجارب و دانش ام رو به کار بگیرم)

بعد از اون یک چالش منابع انسانی مطرح کردن و از من برای حل اون چالش راه حل های مختلف خواستن.

در جریان مصاحبه از من درباره‌ی روانشناسی سوال پرسیدن و اینکه چه ژانر کتاب هایی مطالعه می‌کنم. 

یکی دیگه از سوالات مدل شایستگی کارشناس منابع انسانی بود و اینکه یک کارشناس منابع انسانی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشه. 

اینکه چقدر با کرفس آشنایی دارم یکی دیگه از مواردی بود که ازم سوال شد (اینجا لازم می‌بینم به دوستانی که برای مصاحبه می‌رن توصیه کنم حتما سایت،اپلیکیشن و فعالیت های اون شرکتی که براش اپلای کردن رو دنبال کنند و بدون اینکه هدف و ماموریت اون شرکت رو بدونن به مصاحبه نرن) 

در نهایت مدیر منابع انسانی ساختار تیم هارو برای من شفاف کردن و از ویژگی‌های محیط کاری کرفس به من گفتند و زمینه هایی که راجع به منابع انسانیه و در حال حاضر روش کار می‌کنن. 

حقوق پیشنهادی من هم در آخر پرسیده شد.

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه 

توصیه ام به همه کسانی که در ابتدا برای هر شرکتی اپلای می‌کنن این هست که قبل از ارسال رزومه شرح شغلی رو با دقت بخونن و بدونن با ورود به اون شرکت چه ارزشی رو تولید می‌کنند. بعد از دعوت به مصاحبه با صداقت به سوالات جواب بدین و خودتون باشین. این مهم ترین چیزه. بعد از اون با اعتمادبه نفس حاضر شین و به بادی لنگوج اتون و اینکه حتما مصاحبه ۲ طرفه و تعاملی باشه دقت کنید

مهارت‌هایی که می‌خواستند

مهارت های گفتاری و شنیداری خوب، یادگیری سریع

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

یکی از مواردی که حس عالی بعد از مصاحبه رو برای من ایجاد کرد این بود که از من هیچ سوال خصوصی و عقیدتی پرسیده نشد. از لحاظ شخصیتی برای پوزیشن کارشناس منابع انسانی برون گرا بودن براشون اهمیت داشت.

چه تسهیلاتی بهت پیشنهاد دادند

ساعت کاری منعطف، بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، ناهار رایگان، تسهیلات ورزشی

حس خوب از مصاحبه

نحوه درخواست سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار اصلا مهم نبود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند: یک هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

شرکت کاوشگران رادین فناور سلامت

مدیرعامل کرفس: حمید رفیعیان

تلفن تماس با شرکت سپهر الکتریک: ۰۲۱۴۳۴۰۷۰۵۰

ایمیل: info[at]eynakgroup.com

وب‌سایت سپهر الکتریک: www.karafsapp.com

آدرس شرکت: تهران٬ ونک- خیابان برزیل- خیابان شمس لاهیجانی- کوچه دوازدهم- پلاک ۸