شرکت کرفس

www.karafsapp.com

درباره شرکت کاوشگران رادین فناور سلامت

تیم کرفس با دو اپلیکیشن کرفس و رژیم، برای بهبود سلامت ایرانیان فعالیت می‌کنه. ما می‌خواهیم انتخاب اول هر فردی برای داشتن زندگی سالم باشیم. کرفس با بیش از ۱.۷ میلیون نفر کاربر ثبت نامی، ۲ میلیون کیلوگرم کاهش وزن و استفاده ماهانه ۳۰۰ هزار کاربر از مجموعه اپلیکیشن‌های تیم کرفس، یکی از بزرگترین استارت‌‌اپ‌های حوزه‌ی سلامت دیجیتال به شمار می‌رود.

در کرفس ما فضای کاری دوستانه و صمیمی را تجربه می‌کنیم. شفافیت از ویژگی‌های کار ماست. فضای کار اخلاقی، انسانی و فراهم آوردن فرصت‌های رشد و توسعه برای تمام همکاران از اهداف کرفس است

مدیر عامل: حمید رفیعیان

مدیر منابع انسانی: –

آدرس شرکت کرفس: تهران، ونک، خیابان برزیل، خیابان شمس لاهیجانی، کوچه دوازدهم، پلاک ۸

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت کرفس کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه اندروید | اسفند ۹۸

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

مصاحبه ساده و معمولی گرفتن و حقوق پرسیدن و چیزای دیگه تهش هم گفتن یه تست میدیم انجام بدید

یک تست کاستوم ویو بود پیاده سازیش حدود ۲ روز وقت برد بعد ک تست فرستادم براشون دیگه پاسخگو نبودن و نتیجه مصاحبه رو نگفتن و جواب ایمیل هامم نمیدادن دیگه. تا بعد ماهای زیادی یکی از کارمندای شرکت پیگیر مصاحبه من شد و بعد حدود ۵ ۶ ماه بهم جواب منفی دادن

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: بیشتر از شش ماه)

۱+

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه Back-End Developer | تابستان ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مصاحبه طی دو جلسه انجام شد جلسه اول جلسه فنی بود و درباره کرفس و تجربه کاریم صحبت کردیم و من کلی از مصاحبه کننده فنی سوال کردم و ایشون هم با خون گرمی تمام جواب میدادند, در آخر هم یک quiz برای مهارت سنجی و میزان دانش من گرفته شد سوال ها بخوبی طرح شده بود که در نوع خودش برام جالب بود و در آخر قرار شد که بهم خبر بدن, به موقع شروع شدن مصاحبه ها از جمله نکته های مثبت مصاحبه ها بود.

بعد از مصاحبه اول مصاحبه دیگری تنظیم کردیم برای صحبت درباره شرایط کار و حقوق, مصاحبه بخوبی پیش رفت و درباره شرایط کار در کرفس و تسهیلاتی که در اختیار همکاران قرار داده میشه و همینطور تجربه کاری من و علت جدا شدن از تیم قبلی صحبت کردیم.
ریلکس باشید چون قراره با آدمایی باحالی آشنا بشید

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه کارشناس تست نرم‌افزار | تابستان ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

در مصاحبه اول در مورد شرکت کرفس صحبت کردیم و بحث آشنایی با شرکت و عنوان های کسب شده و تعداد کارمندان شرکت صحبت شد، سپس من رو با کار و شرح وظایفم آشنا کردن. در مورد تسهیلاتی که در اختیارم قرار می گرفت، برام توضیح دادن.
بعد از مصاحبه اول که از شرکت بیرون رفتم شرکت و جو آن به شدت نظرم رو جلب کرده بود و بر خلاف مصاحبه های کاری دیگه که رفته بودم اصلا خسته و تحت فشار نبودم و به طور کلی میشه گفت مصاحبه مثل یه گفت و گو دوستانه بود.
بعد از قبول شدن در مصاحبه اول به مصاحبه دوم دعوت شدم. در مصاحبه دوم بیشتر بحث در مورد کار هایی که قبلا انجام دادم و شرکت هایی که قبلا کار کرده بودم و دلایلی که از کار بیرون اومدم بود و در مورد جزییات بحث کردیم. سوال هایی که تو ذهنم بود رو پرسیدم و خیلی محترمانه جواب دادن.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

تسلط کامل بر تکنیک‌های تست نرم افزار و تست‌ های functional و nonfunctional، تجربه کاری در محیط استارت‌اپی، آشنایی داشتن با متدولوژی Agile

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس منابع انسانی | تابستان ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

وقتی مصاحبه تموم می‌شه و حست بعد از مصاحبه عالیه، یعنی فارغ از نتیجه مصاحبه که رد یا قبول شی تجربه آشنایی با افراد حرفه‌ای رو داشتی و تصویر خوبی از اون شرکت برات ساخته می‌شه. بعد از مصاحبه کرفس حس ام بی‌نظیر بود. خواستم اول اینو بگم چون توی گزینه های سالپا، گزینه عالی نبود.
مصاحبه در همون تایمی که ست شده بود شروع شد و همون اول سعی کردن با وارم آپ خوب من رو وارد جریان مصاحبه کنند. بعد از سوال یکم از خودت بگو از من پرسیدن چرا بعد از IT تصمیم گرفتم MBA بخونم؟ (شما اگر برای پوزیشن کارشناس منابع انسانی یا هر پوزیشن دیگری اپلای کنید قاعدتا می‌دونید هدف و انگیزه شما در گرایشی که تحصیل کردین و حالا قراره کار کنین چقدر مهمه) وقتی برای پوزیشن کارشناس منابع انسانی با مدیر منابع انسانی مصاحبه می‌کنید مثل این می‌مونه که شیرینی رو بخوایین به شیرینی‌فروش بفروشین. بخش زیادی از نتیجه مصاحبه شما دقیقا در همین قسمت پرزنت کردن شما تعیین می‌شه.
بعد از اون از من پرسیدن چه پروژّ هایی در دانشگاه در زمینه منابع انسانی انجام دادم و چقدر با فرآیند‌های منابع انسانی آشنایی دارم (در پاسخ به این سوال من سعی کردم همه تجارب و دانش ام رو به کار بگیرم)
بعد از اون یک چالش منابع انسانی مطرح کردن و از من برای حل اون چالش راه حل های مختلف خواستن.
در جریان مصاحبه از من درباره‌ی روانشناسی سوال پرسیدن و اینکه چه ژانر کتاب هایی مطالعه می‌کنم.
یکی دیگه از سوالات مدل شایستگی کارشناس منابع انسانی بود و اینکه یک کارشناس منابع انسانی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشه.
اینکه چقدر با کرفس آشنایی دارم یکی دیگه از مواردی بود که ازم سوال شد (اینجا لازم می‌بینم به دوستانی که برای مصاحبه می‌رن توصیه کنم حتما سایت،اپلیکیشن و فعالیت های اون شرکتی که براش اپلای کردن رو دنبال کنند و بدون اینکه هدف و ماموریت اون شرکت رو بدونن به مصاحبه نرن)
در نهایت مدیر منابع انسانی ساختار تیم هارو برای من شفاف کردن و از ویژگی‌های محیط کاری کرفس به من گفتند و زمینه هایی که راجه به منابع انسانیه و در حال حاضر روش کار می‌کنن.
حقوق پیشنهادی من هم در آخر پرسیده شد.
توصیه ام به همه کسانی که در ابتدا برای هر شرکتی اپلای می‌کنن این هست که قبل از ارسال رزومه شرح شغلی رو با دقت بخونن و بدونن با ورود به اون شرکت چه ارزشی رو تولید می‌کنند. بعد از دعوت به مصاحبه با صداقت به سوالات جواب بدین و خودتون باشین. این مهم ترین چیزه. بعد از اون با اعتمادبه نفس حاضر شین و به بادی لنگوج اتون و اینکه حتما مصاحبه ۲ طرفه و تعاملی باشه دقت کنید
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
یکی از مواردی که حس عالی بعد از مصاحبه رو برای من ایجاد کرد این بود که از من هیچ سوال خصوصی و عقیدتی پرسیده نشد. از لحاظ شخصیتی برای پوزیشن کارشناس منابع انسانی برون گرا بودن براشون اهمیت داشت.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مهارت های گفتاری و شنیداری خوب، یادگیری سریع

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA