شرکت مدیریت سرمایه کیان

www.kian.capital

درباره مدیریت سرمایه کیان

شرکت «مدیریت سرمایه کیان» گروهی از شرکت‌های مالی ارائه دهنده خدمات تأمین مالی، مدیریت دارایی و معاملات اوراق بهادار می‌باشد که با استفاده از روش‌های نوین جهانی و همراهی متخصصان ایرانی، نهایت تلاش خود را برای فراهم آوردن کارآمدترین نتایج و ارزش آفرینی برای مشتریان خود به کار می‌گیرد.

مدیر عامل: مجید زمانی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، پلاک ۱۹، طبقه ۴

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت مدیریت سرمایه کیان کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس مالی | تابستان ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

از وقتی رزومه رو فرستادم تا زمانی که تماس گرفتن زمان زیادی نگذشت ولی وقتی تماس گرفت ازشون خواستم اولین جلسه مصاحبه آنلاین باشه. با توجه به شرایط کرونا و این که خیلی از متقاضیان در جلسه اول به دلایل خیلی کلی رد می شن، فکر نمی کنم درخواست زیادی بود. وقتی مطرح کردم بهم گفت که ما تا حالا این جوری مصاحبه نداشتیم. دلایل خودم برای ضرورت مصاحبه آنلاین رو گفتم و جواب داد که با مدیریت مطرح می کنه و اگه بتونه یه جلسه آنلاین از شریق اسکایپ یا واتس اپ ترتیب می ده و قرار شد بعدا تماس بگیره که هیچ وقت نگرفت.
اگه شرایط کرونا نتونه بعضی شرکت ها رو مجبور کنه کمی از قالب سنتی خودشون بیرون بیان و کمی به روز بشن واقعا چی می تونه؟ 🙂
به خودم می گفتم خب تا حالا این جوری مصاحبه نگرفتی، مگه تا حالا روزی ۲۰۰ نفر به خاطر یه بیماری مسری می مردن؟

انتخاب کنید (کل فرآیند: انتخاب کنید)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه حسابدار | تابستان ۹۸

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

فقط مصاحبه منابع انسانی رفتم و سوال های عمومی منابع انسانی مطرح شد مثل اینکه چرا این شرکت رو انتخاب کردی، نقاط ضعف و قوت خودت رو بگو ،آخرین کتابی که خوندی چی بوده و چرا از شرکت قبلی جدا شدی و یه سوال هم پرسید خانم منابع انسانی که اگر تو یه جعبه میوه باشه بدون باز کردن جعبه چه طور میشه فهمید چه میوه ای توش هست احساس برتری رو موقع طرح سوال میشد کاملا احساس کرد☺
با مسئول منابع انسانی روبرو خواهید شد بسیار بی حوصله و بدون تمرکز . از شما سوال های عمومی زیادی پرسیده می شود مثل اینکه تفریحاتتون چیه کتاب مورد علاقتون رو نام و ببرید و … که جواب های شما کوچکترین اهمیتی برای شخص ندارد و بی حوصله فقط یادداشت بر میدارد و گاها محیط بیرون از اتاق رو برانداز می کنه بنابراین خیلی سعی نکنید با جزییات به سوال ها جواب بدهید چون در پایان احساس حماقت می کنید.برخورد نیروی منابع انسانی از دقیقه اول به طرز غیر قابل قبول و عجیبی سرد و برخورنده بود.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
اینکه نحوه برخوردت با مشکلات در محیط کار قبلی به چه شکل بوده مهارت های حل تعارضت در چه سطحی هست و در مواقع ناراحتی و استرس چه برخوردی نشان میدی. کلا تاکید بر داشتن مهارت های نرم بود.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مصاحبه در سطح منابع انسانی باقی ماند و به سطح تخصصی نرسید.

حقوق پیشنهادی من: صحبتی نشد

حقوق پیشنهادی آن‌ها: صحبتی نشد

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA