شرکت کیان دیجیتال

www.kiandigital.com

درباره کیان دیجیتال

کیان دیجیتال محصول مشترک شرکت مشاور سرمایه‌گذاری پرتو آفتاب کیان (سهامی خاص)، شرکت کارگزاری توسعه معاملات کیان (سهامی خاص) و شرکت پذیرش پیشرو کیان (سهامی خاص) است. صندوق‌های سرمایه‌گذاری کیان نیز تحت مدیریت شرکت مشاور سرمایه‌گذاری پرتو آفتاب کیان هستند. شرکت پرتو آفتاب کیان دارای مجوز رسمی مشاوره سرمایه‌گذاری و مدیریت سبدهای سرمایه‌گذاری است و شرکت کارگزاری کیان دارای مجوز کارگزاری هر دو جزء نهادهای مالی ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار می‌باشند و به طور مستمر توسط این سازمان پایش و نظارت می‌شوند. شرکت پذیرش پیشرو کیان دارای مجوز پرداخت‌یاری از سوی شرکت شاپرک بانک مرکزی است.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت کیان دیجیتال کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویس ارشد جاوا | اسفند ۰۰

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

زمان مصاحبه بیش از یک ساعت بود و با تکنیکال لید کیان دیجیتال مصاحبه شدم سوالات از آسون به سخت بودند و بیشتر هدفمند بودن و انگیزه داشتن مهم بود و پشتکار برای انجام کارهایی که نیاز به یادگیری دارند . حس بد و تحقیر آمیز در مصاحبه وجود نداشت بعد از مدت کوتاهی اطلاع دادن که پذیرفته شدم و با حقوق پیشنهادی من موافقت کردند و روال استخدام سریع انجام شد . هنوز شروع به کار نکردم و فقط نگرانی ام بابت امضا سه قرارداد بود که یکی از قراردادها سه ساله است و دو قرارداد دیگر حقوقی هستند و یک ساله است سفته با مبلغ سنگین هم گرفته میشه . منابع انسانی خانم متشخص و خوش رویی بودن و با حوصله به سوالاتم جواب دادند امیدوارم بتونم همکاری خوبی با کیان دیجیتال داشته باشم و با تیم فنی بخوبی هماهنگ بشم و پیشرفت کنم و احساس رضایتی که در شرکتهای قبلی نداشتم در کیان بدست بیارم

مهارت‌هایی که نیاز دارند

برنامه نویسی جاوا – فریم ورک های مرتبط – دانش در مورد موارد مربوط به دیتا بیس و کلا لبه تکنولوژی جاوا

حقوق پیشنهادی من: ۱۸۰۰۰۰۰۰

حقوق پیشنهادی آن‌ها: توافق کردند

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس تولید محتوا | خرداد ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: ایمیل | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

پس از فرستادن رزومه با من تماس گرفتند و تقاضا کردند لینک نمونه کارهایم را برای آنها بفرستم، سپس با من تماس گرفتند و گفتند که برای فردا قرار است با مدیر شرکت مصاحبه حضوری داشته باشم، ساعت مصاحبه ده و نیم صبح بود. دفتر شرکت در نزدیکی میدان آرژانتین می باشد، برخورد مدیر عامل محترمانه بود، از نمونه کارهای من پرینت گرفته شده بود، همچنین از رزومه من. مدیر شرکت از من در مورد نمونه کارها سوال پرسید، می خواست بداند آیا تا به حال مقاله ای در رابطه با بورس و بازار سرمایه نوشته ام یا نه. پاسخ من منفی بود مقالات من بیشتر در مورد سیاست خارجی ایران بود نه در مورد بورس. مدیر شرکت از من خواست نوشته کوتاهی در حد دو پاراگراف در مورد الفبای سرمایه گزاری بنویسم و برای آنها ارسال کنم. من مقاله را نوشتم و برایشان فرستادم، از آنها خبری نشد که به معنای رد شدن تقاضای استخدام من بود.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

حتما باید نمونه کار در رابطه با بازار بورس و سرمایه گزاری داشته باشید، اگر نمونه کارها در روزنامه و سایت دنیای اقتصاد یا سایر نشریات معتبر منتشر شده باشد شانس شما برای استخدام شدن به عنوان کارشناس تولید محتوا خیلی زیاد می شود.

حقوق پیشنهادی من: توافقی

حقوق پیشنهادی آن‌ها: نمی دانم

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

+۱۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه senior android developer | تابستان ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه

مصاحبه فنی خیلی معقول و خوبی داشتن از اندروید و کاتلین و کمی الگوریتم پرسیدن، و حتی وقتی گفتم توی گیتابم پروژه تستی دارم، ازم کد چلنج هم نخواستن و سریع از نظر فنی تایید شدم.
اما یک مصاحبه منابع انسانی بسیار کشدار و حوصله سربر و تا حد زیادی فوضولانه داشتن که واقعا حالم رو بد کرد و فرداش هم ایمیل زدن و ردم کردن. مخصوصا احساسم نسبت به شرکتهایی که حقوق قبلی رو توی مصاحبه می پرسن اینه که دارن به حریم خصوصی تو تجاوز می کنند و تا بتونم جواب نمی دم.

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه َAndroid Developer | پاییز ۹۸

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

در کل من رو ۳ بار عودت به مصاحبه کردن
دفعه اول با هد اندروید مصاحبه کردم که نزدیک به ۱ ساعت طول کشید. خیلی برام عجیب بود. اصلا رزومه من رو ندیده بود و با من شروع کرد به خوندن رزومه من و پرسیدن سوال در مورد مهارت هام توی رزومه.
اصلا ساختار مشخصی نداشت سوال ها و در مورد هر جچی که توی برگه رزومه می دیدن میپرسیدن. سوالانت سخت نبود ولی یه چیز هایی می پرسید که بیشتر سینتکس های کاتلین بود.
کلا کاتلین براشون خیلی مهم بود. یکم هم در مورد معماری کلین ازم پرسیدن.
و یه پروژه برام فرستادن که یه اپ ساده بود و قرار بود بعد از تموم شدن در مورد کدم با من صحبت کنن که اصلا صحبتی هم نشد دیگه بعد از ارسالش !!!
نمی دونم پس کی صلاحیت منو تایید کرده بود که برم مصاحبه!
ولی در نهایت بهم گفت که رزومه ای که دادم دقیق هست و چیز الکی توش ننوشتم. خیلی خوشحال شدم راستش وقتی اینو گفت. بعد از اون نیم ساعت خانومی اومد که گویا منابع انسانی بود و با من یه سری سوال پرسید که چرا میخوای جابجا بشی و… .

چند روز بعد زنگ زدن و گفتن با مدیر شرکت یه مصاحبه داشته باشم و همینطور هد کلاینت اون جا.
من رفتم ولی هد کلاینت نیومد برای مصاحبه و گفتن که مشکلی براش پیش اومده.
مدیر شرکت اومد و شروع کرد به صحبت کردن. برام جالب بود چون ایشون هم رزومه من رو ندیده بود و داستان قبل تکرار شد. ولی بنظر میومد که از من بدش نیومده.
سوال های خاصی هم نپرسید. در مورد یه سری مسایل کلی پرسید ازم که جای قبلی که کار می کردم چطور بود و … اصلا تخصصی نبود و ربطی به اندروید و کار من نداشت.

دوباره چند روز بعد تماس گرفتن که هد کلاینت رو باید باهاش مصاحبه داشته باشم حتما و خب یک بار دیگه رفتم اونجا. یه سری سوالانت کلی پرسید که چه پروژه هایی رو داشتم تا الان و توی اون ها نقش من چی بوده و … . تنها سوال تخصصی که از من پرسید در مورد گیت و یه سری چیز ها در مورد برنچ و … پرسید گه سخت نبود و کارهای روزمره با گیت بود.

بعد از این ۳ تا مصاحبه بعد از یک هفته که خبری نشد ازشون، ایمیل زدم که نتیجه رو بهم بگن و بعد از چند ساعت گفتن که رد شدم!

خلاصه من ۳ بار رفتم اون شرکت و یه پروژه براشون انجام دادم ولی حتی زحمت جواب نه دادن رو هم به خودشون ندادن. که خیلی ناراحت شدم از این کار غیر حرفه ای شون. بعد ایمیل زدم که حداقل با یه فیدبک بهم کمک کنن تا مشکلاتم رو برطرف کنم ولی دیگه جواب ندادن.
اصلا نمیدون که چی میخوان و روند کارشون مشخص نیست. هیچ کس با نفر قبلی هم سینک نیست متاسفانه برای من که اینطور بود.

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه مدیر محصول | فروردین ۹۸

مصاحبه آسون | نحوه درخواست: سایر | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

مصاحبه‌ها کلا خوب بودند.
در مصاحبه فنی خواستند که در مورد آشناییم با سیستم‌ها بورسی و آنلاین ترید صحبت کنم و سوالاتی در مورد اون پرسیدن. سوال عملی هم این بود که همون جا mvp یک اپلیکیشن بورس رو تحلیل و طراحی کنم و پروسه رو توضیح بدم. کار ساده‌ای بود.
سوالات غیرفنی بیشتر در مورد تجربه‌های قبلی بود و دلایل خروج از شرکت‌های قبلی و اینکه در سناریوهای فرضی موقعیت‌هایی که چلنج داره، چه‌جوری باید عمل کرد.
عمده‌ترین مشکل که باعث شد اون‌جا نرم این بود که اصلا مشخص نبود چه کاری می‌خوان انجام بدن و علیرغم اینکه تقریبا دوساله دارن کار می‌کنن هنوز هیچ محصول لانچ شده‌ای ندارن که برای من خیلی نشونه‌ بدی از وضعیت داخل شرکت و پروسه‌هاش بود.
بقیه‌اش قابل کنار اومدن بود.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
ظاهر رسمی براشون خیلی مهم بود. آقایون پیراهن مردانه و شلوار پارچه‌ای و خانوم‌ها روسری و مانتو شلوار پارچه‌ای رسمی.
روی این‌که فضا رسمیه و آدم‌های بانکی مهم زیاد اون‌جا رفت و آمد می‌کنند خیلی تاکید داشتند.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

حل مسئله، مذاکره، ساعات زیاد کاری، تعهد و مسئولیت‌پذیری.

حقوق پیشنهادی من: ۱۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: نگفتند

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم (کل فرآیند: یک و نیم ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA