کارگزاری توانا

www.kmsco.ir

درباره کارگزاری توانا

کارگزاری توانا ( مشاوران سهام سابق ) در سال ۱۳۷۸ با مجوز سازمان بورس اوراق بهادار فعالیت خود را آغاز کرد . سه سال بعد از سوی دبیرخانه شورای بورس و هیات پذیرش به عنوان ۱۱ کارگزار موسس بورس فلزات که اولین بورس کالای کشور محسوب می شود، پذیرفته شد . از ابتدا تا کنون که بالغ بر ۲۱ سال از فعالیت ما به عنوان کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار می گذرد،مهمترین هدف مدیران و کارکنان این شرکت، بهبود مستمر کیفی خدمات همگام با شناسایی نیاز سرمایه‌گذاران ، ایجاد ارزش پایدار برای مشتریانمان، گسترش بیشتر خدمات اطلاع رسانی در بازار سرمایه ، توسعه پایدار خدمات بر اساس فناوری اطلاعات می باشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

کارگزاری توانا می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل کارگزاری توانا کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس شبکه های اجتماعی | بهمن ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: کمتر از یک‌سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

یک هفته بعد از ارسال رزومه با من تماس گرفتند و یک مصاحبه تلفنی کوتاه داشتیم. بعد از یک هفته دوباره تماس گرفتند و برای مصاحبه حضوری دعوت کردند و اصرار داشتند که به موقع اونجا باشم. من هم به موقع رفتم ولی تقریبا یک ساعت معطل شدم. در زما مصاحبه مدیر بازاریابی و مدیر منابع انسانی حضور داشتند و وسط صحبت های من گفتتد باید مسئول ارتباط با مشتریان هم بیاد که یک پسر جوان بود. و خودش هم نمیدونست چرا در این جلسه حضور داره. بعد از اینکه من خودم رو معرفی کردم و طرح‌هام رو گفتم به من اعلام کردند که در مرحله اول پذیرفته شدم و برای جلسه بعدی یک پروپوزال اماده کنم و ببرم. در اون جلسه قرار روز شنبه را گذاشتیم و مدیر منایع انسانی گفت ساعت رو به من اطلاع میده.

مدیر منابع انسانی فراموش کرد که جلسه بعد رو هماهنگ کنه و من بعد از چند روز پیگیری کردم و برای همان روز یک جلسه هماهنگ شد. در جلسه جدید همون افراد قبل حضور داشتند و من همون حرفها رو دوباره تکرار کردم تا اینکه در پایان جلسه معاون شرکت هم وارد شد. در پایان از من تشکر کردند و گفتند نتیجه رو اطلاع میدن اما باز هم خبری نشد تا من پیگیری کردم. منابع انسانی اعلام کرد در مصاحبه پذیرفته شدم و باید یک جلسه هم با مدیر عامل و مالک شرکت داشته باشم. مجددا یک روز تماس گرفتند و خواستن همان روز به اونجا برم.

در مصاحبه سوم بیشتر از خودم و پیشینه ام سوال شد و شرایط شرکت برام توضیه داده شد که من هم پذیرفتم و قرار شد نتیجه رو به من اطلاع بدهند اما باز هم خبری نشد.
بعد از دو هفته تماس گرفتم و پیگیری کردم که پاسخ دادند شما پذیرفته نشدید و به همین دلیل بهتون خبر ندادیم. باید خودتون میفهمیدید!

در کل از اینکه وقت گذاشتم و طرح‌ها و ایده‌هایم رو براشون نوشتم پشیمانم…

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک و نیم ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA