شرکت پرگاس طب

www.lafarrerr.com

درباره پرگاس طب

محصولات تخصصی لافارر به پشتوانه بیش از نیم قرن تجربه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و بهره گیری از دانش روز اروپا وتوان علمی متخصصین این رشته در پاییز سال ۱۳۸۸ در شرکت لابراتوارهای بین المللی وتحقیقاتی دکتر کامکار تولید و پس از طی مراحل مختلف کیفی و تست ها و بررسی های کلینیکی در جهت رفع مشکلات و نیازهای مصرف کنندگان عرضه گردید. احترام به خواسته مصرف کنندگان، بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و ارائه محصولات باکیفیت عالی همواره از اهم اولویت های لابراتوارهای بین المللی و تحقیقاتی دکترکامکار در تولید محصولات لافارر بوده است.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت پرگاس طب می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، جردن، بلوار نلسون ماندلا، بلوار صبا غربی، پلاک ۳۶، طبقه چهارم، واحد ۸

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت پرگاس طب کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس برنامه ریزی فروش | آذر ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

برای مصاحبه یه فرم مشخصات و یه صفحه سوالات هوش و ریاضی داشتن که باید طی مدت ۲۵ دقیقه جواب داده می شد… برخوردشون خیلی خوب بود به تمامی سوالات در خصوص موقعیت شغلی صادقانه و با حوصله جواب میدادن محیط کاریشون هم آروم و خوب به نظر می رسید و کلی نیروی جوون داشتن. ولی درخصوص حقوق به توافق نرسیدیم

مهارت‌هایی که نیاز دارند

پیگیری- اکسل قوی

حقوق پیشنهادی من: ۴ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۳ میلیون تومان

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: یک هفته)

۴+

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA