شرکت پرگاس طب

www.lafarrerr.com

درباره پرگاس طب

محصولات تخصصی لافارر به پشتوانه بیش از نیم قرن تجربه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و بهره گیری از دانش روز اروپا وتوان علمی متخصصین این رشته در پاییز سال ۱۳۸۸ در شرکت لابراتوارهای بین المللی وتحقیقاتی دکتر کامکار تولید و پس از طی مراحل مختلف کیفی و تست ها و بررسی های کلینیکی در جهت رفع مشکلات و نیازهای مصرف کنندگان عرضه گردید. احترام به خواسته مصرف کنندگان، بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و ارائه محصولات باکیفیت عالی همواره از اهم اولویت های لابراتوارهای بین المللی و تحقیقاتی دکترکامکار در تولید محصولات لافارر بوده است.

مدیر عامل: امیر هادی کامکار

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت پرگاس طب می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، جردن، بلوار نلسون ماندلا، بلوار صبا غربی، پلاک ۳۶، طبقه چهارم، واحد ۸

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت پرگاس طب کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مسئول شبکه | آذر ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

من برای حوزه تحلیل سیستم پذیرفته شدم، اما بعد از مصاحبه، مسئولین به من پیشنهاد دادند که در حوزه شبکه و زیرساخت برم و باهاشون همکاری داشته باشم.
مصاحبه خوب بود، مسئولی داشتند به نام خانم «آرامون». خانم خوب، مهربان و محترمی بودند که در برخوردشون حس خوبی به مصاحبه شونده القا می کردند.
بعد انجام مصاحبه های فنی و پس از سه چهار هفته، تماس گرفتند برای مصاحبه با مدیرعامل، در تایمی که گفته بودند خودم رو رسوندم ولی بیش از ۱ ساعت معطل شدم.
از اونجایی که من بسیار انسان منظمی هستم این موضوع القا شد که در دیگر کارهاشون هم همینطور وقت نشناس هستند.
مدیرعاملشون با اینکه اطلاعات فنی نداشت ولی علاقمند بود در حوزه فنی هم سوال کنه.
بعد از حدود یک هفته تماس گرفتند که پذیرفته شدم ولی حقوقی که من درخواست داده بودم با حقوقی که اونها میخواستند پرداخت کنن دو سه میلیون تومن اختلاف داشت به همین دلیل انصراف دادم.
در کل به لحاظ ظاهری، همه با هم در سالن می نشستند و این موضوع باعث بی نظمی و عدم تمرکز در کار بود. ظرفهای محصولات در یک گوشه از طبقه روی هم کوت شده بودند که حس خوبی به مراجعه کننده نمی داد.
اصول بهداشتی کورونا هم که مطلقا رعایت نمی شد. در آسانسور ۵ نفری که حداکثر ۳ نفر باید سوار شن حدود ۸-۹ نفر سوار میشدند. من خودم ترجیه میدادم طبقات رو با پله برم.
در کل تجربه ی بدی نبود. برخوردها همه خوب بود و افرادی که «من» باهاشون صحبت کردم همه محترم بودند.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

حوزه شبکه و زیرساخت
حوزه مهندسی نرم افزار

حقوق پیشنهادی من: ۹ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۶ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس برنامه ریزی | آبان ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

من وقتی رزومه فرستادم از طریق سایت های کاریابی بیش از دو هفته طول کشید تا تماس بگیرند که زمان زیادی بود رفتم و یک فرم پر کردم که بیشتر سوالات هوش و زبان انگلیسی بود و همچنین سوالات شخصی و درونی منابع انسانی که این سوالات برای همه عنوان های شغلی یکسان بود بعد هم وارد اتاق شدم و متخصص مربوطه سوال های تخصصی پرسید که جواب دادم و گفت اوکی هستی اگر مدیر عامل تایید کنه تماس میگیریم من فکر کردم پذیرفته میشم حتما اما اصلا زنگ نزدن تا یک ماه بعد! که من کلا از کار کردن منصرف شده بودم چون دانشجو هستم و دیدم یک ماه بعد زنگ زدن گفتند برم مصاحبه بعدی و چون تو اگهی ذکر شده بود حقوق بین ٣-۴ میلیون و من چون سابقه کاری هم نداشتم گفتم برم شاید اوکی شد که رفتم اونجا کلی سوال منابع انسانی پرسیدند و بسیار هم خوش برخورد بودند که گفتند اخرش حقوق وزارت کار! گفتم ذکر کرده بودید ٣-۴ تومن گفتند اره ولی سابقه ندارید و همون ٢/٧٠٠ عه حقوق ک من کمی دلسرد شدم بعد گفتند مدیر اگه تایید کنه دوباره دعوت ب مصاحبه میشید دو روز بعد زنگ زدن گفتن ساعت ۴ بیاید مصاحبه با مدیر که من رفتم دیدم حدود ۵-۶ نَفَر بودیم و ب همه گفته بودند ساعت ۴ که خوشایند نبود! بعد گفتند مدیر جلسه هست و همه مون تقریبا تا ۴:۴۵ منتظر موندیم و بعد یکی یکی اسمارو میخوندن تا بریم دفتر مدیر و نَفَر اول هم ۴۵ دقیقه طول داد! واقعا کلافه شده بودیم فکر کنم ساعت ۶:٣٠ نوبت من شد و کلافه شده بودم از معطلی و مدیر نگاهی ب رزومه من انداخت و در حد ٣-۴ دقیقه چند سوال پرسید و گفت خوش اومدید و چون نفرات قبلی خیلی طول دادند من مطمئن بودم که قبول نمیشم اومدم خونه و هفته بعد تماس گرفتند گفتند پذیرفته شدی بیا که من بخاطر حقوق کم و ساعت کاری بسیار زیاد قبول نکردم

مهارت‌هایی که نیاز دارند

اکسل و دانش مهندسی صنایع

حقوق پیشنهادی من: ۳.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۷ میلیون تومان

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: یک و نیم ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس برنامه ریزی فروش | آذر ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

برای مصاحبه یه فرم مشخصات و یه صفحه سوالات هوش و ریاضی داشتن که باید طی مدت ۲۵ دقیقه جواب داده می شد… برخوردشون خیلی خوب بود به تمامی سوالات در خصوص موقعیت شغلی صادقانه و با حوصله جواب میدادن محیط کاریشون هم آروم و خوب به نظر می رسید و کلی نیروی جوون داشتن. ولی درخصوص حقوق به توافق نرسیدیم

مهارت‌هایی که نیاز دارند

پیگیری- اکسل قوی

حقوق پیشنهادی من: ۴ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۳ میلیون تومان

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA