شرکت لرنیکس

www.learnix.ir

درباره لرنیکس

شبکه آموزشی لرنیکس،به عنوان مرکز آموزشی مجازی ایران مبتنی بر ارائه ی محتوای آموزشی در دپارتمان های گوناگون با نگاهی نوین در امر آموزش، فعالیت خود را آغاز نمود. این شبکه آموزشی در صدد آن است که با تغییر نگرش در بحث آموزش،یادگیری را برای تمام هم میهنان عزیز در جای جای این مرز و بوم به صورت ارائه سرویس اموزشی(نه محصول آموزشی) آسان نماید. در این مجموعه آموزشی شما عزیزان می توانید در هر زمان و در هر مکان که حضور دارید با حداقل امکانات (کامپیوتر یا موبایل و اینترنت)و تنها با پرداخت مبلغ ۲۰ هزار تومان به صورت ماهیانه از تمامی مجموعه های آموزشی در دپارتمان های گوناگون استفاده کرده و از یادگیری بدون محدودیت لذت ببرید. همچنین می توانید از سرویس های ارتباط با مشاوران و اساتید در حین آموزش و دریافت مدرک پس از گذراندن دوره و شرکت در آزمون آن دوره ی آموزشی استفاده کنید.

مدیر عامل: علیرضا صفاهانی

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت لرنیکس می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس شرکت لرنیکس: تهران، خیابان ولیعصر، کوچه رازی، جنب پارک دانشجو، کوچه ساحل، پلاک ۵

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت لرنیکس کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه توسعه دهنده پایتون/ جنگو | تابستان ۹۷

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

ابتدای کار یه برگه بهم دادند که به عنوان رزومه پر کنم که همون سوالاتی توش بود که توی روزمه به صورت پی دی اف هم براشون فرستاده بودم. بعد وارد مصاحبه فنی شدیم و متوجه شدم که توانایی هایی که نیاز داشتند و عنوان می کردند خیلی بیشتر از توانایی هایی هستش که توی نیازمندی های شغلی نوشتند. بعد یه سری مهارت های فنی رو ازم سوال پرسیدند مثل اینکه یه تابع پایتون بهم دادند و گفتند که تحلیلش کن یا در مورد برخی پارامترهای جنگو ازم سوال پرسیدند، بعد وارد مراحل بعدی مصاحبه شدیم که در مورد مهارت های لینوکس و کار با وب سرویس های مختلف سوال پرسیدند، در مورد کار با ورژن کنترل هم سوال پرسیدند. بعد در ادامه عنوان کردند که مدیر فنی شرکت در حال ترک شرکت هست و ما کسی رو می خوایم که جایگزین ایشون کنیم، که وقتی این مساله رو دیدم حس کردم که طرف مقابل درباره شغلی که پیشنهاد داده با صداقت عمل نکرده و نیروی فنی که میخواد بگیره خیلی فراتر از نیازمندی های شغلی که نوشته باید توانایی داشته باشه.
به نظرم نباید به نیازمندی های توی آگهی به تنهایی توجه کرد و حتما در جلسه مصاحبه در مورد همه جوانب کاری گفتگو و مذاکره گردد.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

کار با جنگو/ پایتون – کار با انواع دیتابیس های رابطه ای و غیر رابطه ای (postgresql, MongoDB,Mysql) – کار با وب سرورها / مهارت های در زمینه DevOps و همچنین SysAdmin linux- همچنین مهارت اداره کردن تیم رو هم به طور مشخص مورد سوال قرار دادند. مهارت دیگه ای که توی مصاحبه خیلی بهش تاکید کردند خودیادگیرنده بودن بود.

حقوق پیشنهادی من: ۶ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA