شرکت تکنولوژی توسعه سیستم پارسا افزار (لایک تک)

www.liketech.co

درباره لایک تک

گروه نرم افزاری پارسا از سال ۱۳۷۴ با تلاش و نگرش مدیران ارشد کشور در حوزه های مدیریت، بازاریابی و انفورماتیک عمده فعالیت های خود را در زمینه طراحی، تولید، توسعه و مکانیزه کردن سیستم های مدیریت و حسابداری بر اساس نیاز مدیران کارخانجات آرد کشور عزیزمان ایران آغاز نموده و در کارنامه خود افتخار تولید تخصصی ترین نرم افزار در این حوزه را با نام تجاری “آردا” و پشتیبانی با کیفیت بیش از ۲ دهه را ثبت نموده است، لذا با توجه به رشد روز افزون جامعه صنعتی و نیاز به استفاده از ابزارهای کنترلی علی الخصوص نرم افزارهای تخصصی برای صاحبین کسب و کار تیم خلاق و با تجربه پارسا با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در قالب نام شرکت “تکنولوژی توسعه سیستم پارسا افزار” و نام تجاری “لایک تک Like Tech” آماده ارائه خدمات تخصصی در حوزه “طراحی، تولید، توسعه، مشاوره نرم افزارهای سفارش مشتری و عمده” برای مدیران کسب و کارهای عزیزمان می باشند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، حدفاصل پمپ بنزین و مرکز قلب، ابتدای کوچه خسروی، پلاک۸۹، طبقه۳، واحد۷

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت لایک تک کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارآموز بازاریابی و فروش | شهریور ۹۹

کارآموزی | تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

من در واقع مصاحبه ای انجام ندادم اما قسمت کارگزینی و شاید هم منشی شرکت بعد از تایید کارفرما با بنده تماس گرفتند و قرار مصاحبه ای برای تاریخ ۶/۳۰ هماهنگ کردند که حین مکالمه تلفن رو ناگهان قطع کردند و همان لحظه ایمیلی از سایت جابینجا مبنی بر “رد” شدن من بعلت “دلایل دیگر” در این فرصت شغلی دریافت شد.
به نطرم این عمل فقط می تونه نشانگر شرکت مدیریت ضعیف باشه .

کارآموزی با حقوق بود؟ بله

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA