شرکت ماهان وب گستر آویژه

www.mahanwga.com

درباره ماهان وب گستر آویژه

شرکت ماهان وب گستر آویژه در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ با شماره ثبت ۵۴۷۰۰۴در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری، به ثبت رسیده و شروع به کار کرده است، این شرکت فعالیت خود را در جهت سرعت بخشیدن و بالابردن امنیت در گردش اسناد مالی, حقوقی و گزارشات پروژه های عمرانی با بهره گیری از آخرین فن‌آوری، تجزیه تحلیل، آنالیز، طراحی و کدنویسی با جدیدترین تکنولوژی روز،در تولید نرم افزار و سامانه یکپارچه بوجود آورد.پرسنل متعهد و متخصص این شرکت صادقانه می کوشند از طریق پشتیبانی فنی و بروز آوری برنامه رضایت کارفرمایان و کاربرهای محترم را فراهم آورند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت ماهان وب گستر آویژه می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت ماهان وب گستر آویژه کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویسی | دی ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

من به تازگی از اصفهان به تهران نقل مکان کرده بودم و از طریق یکی از دوستان معرفی شدم به این شرکت. بعد از ظهر ساعت حدود ۶ مصاحبه ام شروع شد و ابتدا با یک آقای میانسال به نظر خیلی باتجربه در زمینه برنامه نویسی صحبت کردم.ایشون از سوالات آسون تخصصی شروع کردن و به سوالات سخت رسیدن. بعضی ها رو نمی دونستم .چون تازه تهران اومده بودم حقوق ها دستم نبود .در نهایت به من گفتن انتظار حقوقم بیشتر از دانش فنی ام هست ولی پیشنهاد حقوق پایین تر هم ندادن شاید قبول می کردم. احتمالا حدس نمی زدن.محیط کار خیلی گرم و صمیمی بود و نسبتا کوچیک. آدرسشم سرراست بود .مترو توحید پیاده شدم و پیاده رفتم تا شرکت.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

برنامه نویس java

حقوق پیشنهادی من: ۱۲ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA