شرکت ماه تاب گستر

www.mah-taab.com

درباره ماه تاب گستر

با توجه به روند رو به افزایش تقاضای برق در کشور و با صدور مجوز خصوصی‌سازی در صنعت برق، شرکت ماه‌تاب گستر به عنوان اولین شرکت خصوصی در ایران در زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه‎ی نیروگاهی و تولید برق، با بهره‌گیری از تجربیات متخصصین این حوزه، در سال ۱۳۸۰ آغاز به کار کرد. گروه ماه‌تاب در حال حاضر مالک تمام یا بخشی از ۱۳ نیروگاه فعال می‌باشد. همچنین با توجه به سیاست‌های حمایتی دولت از انرژی‌های تجدیدپذیر، گروه ماه‌تاب فعالیت‌های خود را به حوزه‎ی انرژی‌های پاک گسترش داده و تاکنون جهت احداث نیروگاه‌های بادی و آبی با ظرفیت مجموعاً بیش از ۳۶۶ مگاوات اقدام نموده و تا ابتدای سال ۱۳۹۷ حدود ۶۸ مگاوات آن به بهره برداری رسیده است. بخش نفت و گاز حوزه‎ی دیگری است که گروه ماه‌تاب در آن وارد شده است و علاوه بر تجارت فرآورده، چند طرح از جمله پروژه مایع سازی گاز طبیعی در حال پیگیری می‌باشد. گروه ماه‌تاب اهتمام ویژه‌ای به مسئولیت‎های اجتماعی دارد و از طریق همکاری با نهادهای مردمی‌چه در محل احداث پروژه‎ها و چه به صورت گسترده در سایر نقاط کشور فعالیت اجتماعی داشته و دارد. گروه ماه‌تاب همواره سعی نموده است در زمینه‌های مختلف به عنوان یک سازمان پیشرو از الگوهای برتر استفاده نماید. یکی دیگر از سیاست‎های گروه ماه‌تاب، چابک و کوچک نگه داشتن اندازه‎ی گروه و برون‎سپاری هر چه بیشتر فعالیت‌های اجرایی و عملیاتی می‌باشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت ماه تاب گستر می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس شرکت ماه تاب گستر: تهران، بزرگراه صدر، ابتدای خیابان بهار جنوبی، شماره ۲۱

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت ماه تاب گستر کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس IT | فروردین ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

بعد از اینکه براشون رزومه ارسال کردم، به صورت تلفنی مصاحبه فنی انجام شد، روال مصاحبه و سوال های فنی که پرسیده میشد خیلی استاندارد بود، یعنی در ابتدا سوال های فنی به صورت کلّی پرسیده میشد بعدش وارد جزئیات میشدن.
در مرحله بعد، مصاحبه حضوری انجام شد – دو نفر حضور داشتند، یک نفر فنی و یک نفر کنترل پروژه
رفتار هر دو نفر بسیار خوب و محترمانه بود.
در مرحله آخر هم مصاحبه با منابع انسانی انجام شد که ایشون هم بسیار مودب و خوش برخورد بودن.
با اینکه هیچ شناختی ازشون نداشتم اما کاملا حس مثبتی نسبت تک تک پرسنل ( حتی نگهبان جلوی درب ) داشتم همگی خوش برخورد و مودب.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

Network Plus
CCNA
MCSA
Exchange
Veeam Back Up
virtualization

هنوز در فرآیند جذب هستم

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه منابع انسانی | دی ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: لینکدین | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

بعد از ارسال پیام به یکی از مدیران این شرکت در سایت لینکدین ، در فاصله کمتر از دو روز با من تماس گرفته شد، بعد از مدت ها اولین جایی بود که یه حس مثبت و آرامش خاصی در شرکتی که برای مصاحبه رفته بودم میدیدم و به یادموندنی ترین تجربه من از این شرکت استقبال از من در مصاحبه با یک سیب قرمز که نماد سلامتی هست بود.

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA