شرکت مامان پز

www.mamanpaz.ir

درباره مامان پز

مامان‌پز، اولین وب سایت سفارش غذای خانگی در ایران است که فعالیت خود را با همکاری خانم‌‌های خانه دار در سال ۱۳۹۳ آغاز نمود.

غذاهای مامان‌پز توسط خانم های خانه دار با رعایت نکات بهداشتی، با بهترین و تازه‌ترین مواد غذایی تهیه و برای خریداران ارسال می‌شود. علاوه بر غذاهای خانگی، امکان سفارش فینگرفود، غذاهای مجلسی و غذای شرکتی در وب سایت مامان پز وجود دارد.

 سرویس مامان‌پز برای سفارش غذای شرکتی با ارائه منوی غذای شرکتی متنوع و بازه قیمت منعطف، از سال ۱۳۹۶ آغاز به کار کرده و هم اکنون با شرکت‌های بزرگ و معتبر تهران همکاری دارد. در سرویس سفارش غذای شرکتی امکان سفارش از بین بیش از ۴۰۰ مامان و ۱۰۰ رستوران در سراسر تهران متناسبت با هزینه در نظر گرفته شده توسط شرکت به سادگی از طریق وب سایت یا نرم افزار شرکتی مامان‌پز امکان پذیر است. مامان پز با ارائه طیف گسترده ای از غذاها تلاش می کند تا نیازهای متفاوت کاربران را برآورده سازد. ارائه قیمت های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت عالی هدف اصلی مامان پز می باشد. مامان پز با درک اهمیت این موضوع برای کاربران خود، با به کارگیری نهایت توان برای دست یابی به این هدف تلاش می کند.

مدیر عامل: تبسم لطیفی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس شرکت مامان پز: تهران، بزرگراه جناح، نرسیده به فلکه دوم صادقیه، خیابان گلاب، پلاک ۲۱، طبقه سوم

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت مامان پز کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه پشتیبانی مشتریان | تابستان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

اول یه تماس تلفنی گرفتن و یکسری سوالات از جمله اینکه تا حالا تو این حوزه کار کردی؟ اگر کار از تایم کاری بیشتر طول بکشه میمونی؟ و … پرسیدن بعد گفتن بیا مصاحبه حضوری. اونجا هم خیلی خوب برخورد کردن و بیشتر سوالات مربوط به پشتیبانی پرسیدن. مثلا اگه مشتری ناراضی بود چه کار میکنی؟یا اگر ارسال ها دار مشکل بسه؟به نظرت یه مریر خوب چه ویژگی باید داشته باسه و سوالات جالبی در کل پرسیدن که واقعا به شناخت بهتر از من کمک میکرد. رفتار حرفه ای و خوبی داشتن.

حقوق پیشنهادی آن‌ها: وزارت کار

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک ماه)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA