شرکت ماموت تلکا

www.mammutteleca.com

درباره ماموت تلکا

ماموت تلکا با گستره وسیع فعالیت در زمینه های خودرو، حمل و نقل، تجارت، کارخانجات تولیدی، شرکت های ساختمانی و خدمات مهندسی دارای بیش از ۱۲۰۰۰ پرسنل در کشورهای مختلف دنیا می باشد.
امروزه به سختی می توان صنعت و تجارت را خارج از دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات تصور نمود. پیشرفت در حوزه ICT بخش جدایی ناپذیری از زندگی مردم جهان گشته است. در راستای این تغییرات شرکت ماموت تلکا با سرعت عملکرد و قابلیتهای بالای تجاری و فنی خود، تامین کننده و پاسخگوی این نیاز در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد
ماموت تلکا دارنده گواهینامه های ISO ۹۰۰۱, TL۹۰۰۰, ISO ۱۴۰۰۱, ISO ۱۰۰۰۲, OHSA ۱۸۰۰۱, HSE-MS, IMS, CE و همچنین دارای نمایندگی های انحصاری، فروش و خدمات پس از فروش و نگهداری محصولات مخابراتی از شرکت های برتر اروپایی در ایران می باشد.
همچنین ماموت تلکا مجری پروژه های Turn Key در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده و کلیه مراحل اجرای پروژه را از طراحی، مهندسی، عملیات ساختمانی و تامین کلیه محصولات و خدمات نصب و راه اندازی و تعمیرات و نگهداری پروژه ها را به انجام رسانده و در راستای همکاری با بزرگترین اپراتورهای سراسری کشور و فراهم نمودن نیازهای به روز آنها در حوزه ارتباطات جهت ارایه طرحهای ویژه، بهینه سازی سایت ها منطبق با تکنولوژی های روز با رعایت کلیه الزامات HSE فعالیت می نماید و همچنین موفق به اخذ رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور در زمینه شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی و سایر زمینه های مرتبط به حوزه ICT بوده و عضو فعال سندیکای صنعت مخابرات ایران نیز می باشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت ماموت تلکا می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس شرکت ماموت تلکا: تهران،میدان آرژانتین ، خیابان وزرا ، خیابان ۷ پلاک ۷ . طبقه ۳

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت ماموت تلکا کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مسئول دفتر | زمستان ۹۸

تجربه بد از مصاحبه | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی |

چند روز پیش ساعت ۶/۳۰ غروب از ماموت تلکا به من زنگ زدن بیا برای مصاحبه، با شماره تماس خود ماموت تلکا.
بعد از چند دقیقه من دوباره باهاشون تماس گرفتم که کسی جواب نداد‌. بعد از چند بار تماس بالاخره یه آقایی جواب دادن و گفتن یک نفر هم تو شر‌کت نیست و ساعت کار شرکت تا ۵ غروبه. فرداش چن بار تماس گرفتم باهاشون که هیچ کس از این موضوع خبر نداشت.
واقعا جالب بود؟؟..

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA