ماموت تلکا | MAMMUT TELECA

درباره شرکت ماموت تلکا

ماموت تلکا زیرمجموعه ای از گروه صنعتی ماموت با گستره وسیع فعالیت در زمینه های خودرو، حمل و نقل، تجارت، کارخانجات تولیدی، شرکت های ساختمانی و خدمات مهندسی دارای بیش از ۱۲۰۰۰ پرسنل در کشورهای مختلف دنیا می باشد.
امروزه به سختی می توان صنعت و تجارت را خارج از دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات تصور نمود. پیشرفت در حوزه ICT بخش جدایی ناپذیری از زندگی مردم جهان گشته است. در راستای این تغییرات شرکت ماموت تلکا با سرعت عملکرد و قابلیتهای بالای تجاری و فنی خود، تامین کننده و پاسخگوی این نیاز در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد
ماموت تلکا دارنده گواهینامه های ISO ۹۰۰۱, TL۹۰۰۰, ISO ۱۴۰۰۱, ISO ۱۰۰۰۲, OHSA ۱۸۰۰۱, HSE-MS, IMS, CE و همچنین دارای نمایندگی های انحصاری، فروش و خدمات پس از فروش و نگهداری محصولات مخابراتی از شرکت های برتر اروپایی در ایران می باشد.
همچنین ماموت تلکا مجری پروژه های Turn Key در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده و کلیه مراحل اجرای پروژه را از طراحی، مهندسی، عملیات ساختمانی و تامین کلیه محصولات و خدمات نصب و راه اندازی و تعمیرات و نگهداری پروژه ها را به انجام رسانده و در راستای همکاری با بزرگترین اپراتورهای سراسری کشور و فراهم نمودن نیازهای به روز آنها در حوزه ارتباطات جهت ارایه طرحهای ویژه، بهینه سازی سایت ها منطبق با تکنولوژی های روز با رعایت کلیه الزامات HSE فعالیت می نماید و همچنین موفق به اخذ رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور در زمینه شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی و سایر زمینه های مرتبط به حوزه ICT بوده و عضو فعال سندیکای صنعت مخابرات ایران نیز می باشد.
در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت ماموت تلکا

زمستان 98

مصاحبه مسئول دفتر

چند روز پیش ساعت ۶/۳۰ غروب از ماموت تلکا به من زنگ زدن بیا برای مصاحبه، با شماره تماس خود ماموت تلکا.

بعد از چند دقیقه من دوباره باهاشون تماس گرفتم که کسی جواب نداد‌. بعد از چند بار تماس بالاخره یه آقایی جواب دادن و گفتن یک نفر هم تو شر‌کت نیست و ساعت کار شرکت تا ۵ غروبه. فرداش چن بار تماس گرفتم باهاشون که هیچ کس از این موضوع خبر نداشت.

واقعا جالب بود؟؟..

حس بداز مصاحبه

نحوه درخواست سايت‌های کاريابی

 

تیر 94

مصاحبه کارشناس فروش

برای بخش فروش نیرو خواسته بودن و من از طریق سایت کاریابی معروفی درخواست دادم.در حوزه محصولاتی که اونا میسازن(شلترها،مرکز داده،....)تجربه فروش نداشتم و این کاملا در رزومه من منعکس بود.اما تحصیلات و تجربه من کاملا مرتبط با کار فروش بود و به احتمال بسیار زیاد با یک آموزش کوتاه راجع به تولیداتشون میتونستم از عهده کار برمیایم.به هر حال زنگ زدن و گفتن بیا مصاحبه که به طبع برداشت من این بود که روزمه من رو کاملا مطالعه کردن و مناسب مصاحبه تشخیص دادن.قبل ار رفتن هم سایتشون را مطالعه کردم.مصاحبه در همون دفترشون در وزرا خیابان هفتم بود که اون موقع ساختمون هنوز کامل نشده بود.
یه نفر هم داشت مصاحبه میشد و به هر حال یه فرمی دادن که کامل کردم و من رو پس از ایشون فرستادن پیش کسی که ظاهرا مدیر بخش بود.مصاحبه بسیار بد و بی کیفیت بود و اون آقا چند تا سوال باسمه ای پرسیدن و سریع هم گفتن خب در حوزه برق کار کردی؟که عرض کردم خیر.گفتن خیلی خوب حالا ببینم.پا شدن و دست دادیم من اومدم بیرون که حتی منشی هم تعجب کرد چقدر زود مصاحبه تموم شده.شما فقط در نظر بگیرید که اوج گرمای تابستون هم بود و بنده از این سر شهر رفته بودم اونور برای این مصاحبه.زیاده عرضی نیست الا اینکه جای تاسف است وقتی نام و باطن مساوی نیستند.

چند ماه بعد از این جریان،خانم یکی از دوستان من هم اونجا رفت مصاحبه.ایشون هم اصلا در حوزه کار اونها کار نکرده بودن ولی کاملا سابقه کار فروش داشتن مثل بنده.دقیقا هم توسط همون آقا مصاحبه شدن ولی برای مرحله بعد انتخاب شدن.این یعنی اینکه تا چه اندازه این اسم بزرگ توخالی هست.
اما در گام بعد توسط دو خانم از نیروی انسانی به شکلی اهانت آمیز و زننده مصاحبه میشوند و ضمنا از ایشان خواسته میشود کاری در اکسل انجام دهند که انجام میشود و قرار میشود اطلاع دهند که هیچ خبری نمیشود.

حقوق پیشنهادی :

اصلا به اینجاها نرسید

حقوق پیشنهادی شرکت :

اصلا به اینجاها نرسید

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

به نظرم فریب اسمهای بزرگ و محیط کار لوکس رو اصلا نخورید،به ذات و باطن کارفرما دقت کنید.اگر حس کردید مشکلی هست و میخوان سواستفاده کنند یا برخورد خوبی ندارند جلوتر نرید.بله داوطلب زیاده اما شرکت هم زیاده.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

خب اولا به نظرم مهارتی که در درجه اول خودشون نیاز دارن بدست بیارن احترام گذاشتن به وقت داوطلب هست و اینکه الکی کسی رو نکشونن اونجا.

 

حس بداز مصاحبه

مصاحبه معمولی بود

مصاحبه 1 مرحله داشت

نحوه درخواست سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه دو هفته تا يک ماه طول کشید

برخورد مصاحبه کننده خيلي بد بود

سابقه کار  مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند یک هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

شرکت ماموت تلکا 

مدیرعامل : -

تلفن شرکت ماموت تلکا: 88103656-021

 وب‌سایت ماموت تلکا: mammutteleca.com

آدرس ایمیل: info.mt[at]mammutgroup.com

آدرس شرکت : تهران،ميدان آرژانتين ، خیابان وزرا ، خیابان ۷ پلاک ۷ . طبقه ۳