شرکت ماموت | Mammut Industrial Group

درباره شرکت ماموت

ماموت نامی شناخته شده در پهنه صنعت بين الملل به عنوان يكی از بزرگ ترين مجتمع‌های صنعتی كشور در سال ۱۳۷۱ فعاليت خود را در زمينی به مساحت ۵۰ هكتار آغاز نموده و در حال حاضر پس از گذشت بيش از دو دهه با احداث چندين كارخانه در وسعتی بيش از دو ميليون متر مربع مشغول می باشد. شركت با دارا بودن كادر فنی مجرب و متخصص با هدف كيفيت برتر و توجه خاص مدیريت ارشد سازمان به اين هدف با شعار "ماموت، انتظار بهترين ها" توانسته است گام‌های بزرگ و موثری را در جهت پيشبرد صنعت كشور بردارد. 

اين مجتمع با بهره گيری از دانش و تجربه داخلی و تكنولوژی شركت‌های معتبر خارجی، امكان توليد قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس خواسته های مشتری را فراهم نموده است كه در این خصوص با برنامه ریزی به عمل آمده و تجهیز كارخانه های خود به ماشین آلات و كسب تكنولوژی روز دنیا، یكی از برترین و مطرح ترین صنایع در كيفيت محصولات توليد شده و حجم صادرات در خاورميانه می باشد. ماموت به منظور افزايش توليدات خود و همچنين تسهيل نمودن صادرات اقدام به احداث كارخانه ای مدرن در كشورهای حوزه خلیج فارس و تأسیس شركت های تجاری در كشورهای آلمان،‌كویت، سوریه و كشورهاي آفريقايی نموده است. 

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت ماموت

مصاحبه کارشناس حسابداری

سال 95 مجموعه فوق العاده بزرگ و شیک... ورودیش انگار از کنار یک پارکینگ بزرگ بود ...شایدم من از یک در دیگه وارد شدم باهماهنگی نگهبان رفتم بالا .... فضای خیلی بزرگی داشت ...دخترا و پسرای جوون زیادی میدیم ..همگی سرحال . جو خوبی داشت... علاوه بر فرم مصاحبه عمومی... چهار صفحه سوال تخصصی سنگین داشت که بیشترشو بلد نبودم بعد رفتم یه پارتیشن کنار یه آقای جوون و در سیستم فرم مصاحبه روانشناسی پر کردم حدود یه ربع بعد نیم ساعت ازم سوال غیر تخصصی و شخصی پرسید کی هستم خانواده ام شغل والدین... جاهایی که کار کردم دوست دارم در اینده چکاره بشم هدفم چیه... بعد از چنددقیقه رفتم توی اتاق شیشه ای ...آقایی حدود 55 سال ... احوالپرسی گرمی کردن گفت ماموت می خواد یه خط تولید جدید راه بندازه ... بیشتر کار انجام شده خیلی نمی خوایم زبان بدونی ...در حسابداری لازم نیست اگر دیدیم نیاز بود می فرستیمت کلاس پنجشنبه ها تعطیلیم جو و محیط رو دیدی خودت. اون بیرون دارن تولد می گیرن ...یعنی کار و استراحت و تفریح باهمه ...اما جدی هستیم خونت کجاست ؟ دور نیست بهت ؟ بخوای بری بیای... ترافیکش؟ یه جمله بگو تا ترغیبم کنی برای استخدامت. متاسفانه خیلی جواب خاصی نتونستم بدم بهش... و بسیار پشیمونم ازین بابت گفتن زنگ میزنیم بهت ...

کامل نشون بده ...

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

این برند معتبر از دست ندید ... حیفه هرجوریه استخدام شید اونجا

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ناهار رایگان تسهیلات ورزشی دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

1800

حقوق پیشنهادی آن‌ها

2 تا 2500

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخوردمصاحبه‌کننده خیلی خوب بود

سابقه کار مهم بود 

هنوز جواب ندادن

کل فرآیند یک هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت ماموت

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

مجتمع صنعتی ماموت

مدیرعامل: --

شماره تماس: 88553557 (۰۲۱)

آدرس: تهران، خیابان وزرا، کوچه هفتم، مجتمع صنعتی ماموت