شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا)

www.mapnaturbine.com

درباره مپنا توگا

در پاسخ به نیاز روزافزون به انرژی الکتریکی در ایران و عدم تولید توربین و تجهیزات جانبی آن در کشور، شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا) که یکی از زیرمجموعه‌های اصلی گروه مپنا است در تابستان سال ۱۳۷۸ تاسیس و تولید توربین‌های بزرگ گازی در کارخانجات خود واقع در فردیس کرج (سی کیلومتری تهران) را از اواخر سال ۱۳۸۰ آغاز نمود. از آن زمان تاکنون و به منظور پوشش نیاز رو به رشد داخلی و خارجی به این محصولات، تأسیسات و ظرفیت کارخانه مرتباً افزایش یافته و به قریب ۴۰ واحد در سال رسیده است. در حال حاضر شرکت توگا با ثبت تولید و تحویل بیش از ۳۰۰ واحد توربین‌های گاز و بخار نیروگاهی به بازار ایران و منطقه خاورمیانه در کارنامه خود، یک بازیگر بین‌المللی در صنعت توربین محسوب می‌گردد.
شرکت توگا به عنوان بخشی از گروه مپنا و به منظور افزایش ارزش ارایه شده به مشتریان این گروه، نقش یک تأمین‌کننده‏ مطمئن و برتر محصولات و خدمات مربوط به توربین و سایر تجهیزات دوار را در گروه ایفا نموده است. این شرکت بر آن است تا محصولات و خدمات مورد درخواست در محدوده وسیعی از مشتریان داخل و خارج کشور را ارایه کند، به طوری که با کارایی و هزینه مناسب، همراه با پشتیبانی فنی برتر، به عنوان یک تأمین‌کننده قابل اعتماد در صنایع نیروگاهی و نفت و گاز شناخته شود.
شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا) به عنوان بزرگترین شرکت‏ زیرمجموعه گروه مپنا، با داشتن بیش از ۱۵۰۰ سرمایه انسانی متخصص و با انگیزه توانسته است خود را به عنوان یکی از ۴ شرکت‏ صاحب‏‌نام در زمینه تکنولوژی طراحی و ساخت توربین در جهان مطرح کند. اگر شما هم:
– فردی با انگیزه، سخت‏کوش و خلاق هستید؛
– همواره به دنبال ارائه راهکارهای جدید، علاقه‌مند به حل مسئله و کار تیمی هستید؛
– به دنبال کار کردن در محیطی پویا و همکاری با افراد باتجربه و متخصص هستید؛
به خانواده بزرگ توگا بپیوندید.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

آدرس: تهران، بلوار میرداماد،نبش کجور، شماره ٢٣١، ساختمان مپنا، طبقه ۳

فرصت‌های شغلی مپنا توگا

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت مپنا توگا کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس منابع انسانی | تیر ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

روند مصاحبه برای من خیلی خوب بود
روز اول با مدیر بخش مصاحبه کردم. وی مرد آروم و متینی بود و بصورت سازمان یافته با من از تجربیات و تخصصم صحبت کرد و بعد از مصاحبه با یک لبخند از اتاق جلسه بیرون اومدم و البته که مطمعن نبودم به مرحله بعد دعوت می شوم یانه:-)
اما حس خوبو داشتم
خوشبختانه بعد چند روز فهمیدم مورد پذیرش در مرحله اول واقع شدم
برای مرحله بعد یک موضوع را به صورت پروژه به من دادند تا در یک فایل پاورپوینت آماده کنم.
مرحله بعدی یک آزمون کتبی از کلیه فرآیندها منابع انسانی دادم و سپس در کمیته علمی استخدام شرکت کردم و برایم یک تجربه بسیار جذاب و لذت بخش بود مجموعه ای از افراد حرفه ای که دقیقا میدونستن برای چه تخصصی در حال مصاحبه هستند و من به عنوان کارشناس منابع انسانی اینکه مصاحبه کاملا شایسته محور است را درک میکردم
عصر همان روز به من اطلاع دادن که باید آزمون های ورد و اکسل و زبان در یک مجوعه معتبر که خودشون معرفی کردن بدم
بعد از آزمون ها بصورت آنلاین کمیته استخدام نهایی برگزار شد
حدود یک ماه پروسه طول کشید و خوشبختانه من قبول شدم
به همه پیشنهاد میدهم این فرآیند حرفه ای را تجربه کنند

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مهارت ارتباطی
مهارت تحلیلی
دانش منابع انسانی
روحیه کارتیمی
توانایی برقراری ارتباط موثر
توانایی حل مسئه و گزارش دهی

حقوق پیشنهادی من: پیشنهاد ندادن

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک و نیم ماه)

۱+

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس مکانیک | اردیبهشت ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: کارمندان شرکت | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

استخدام در توگا شامل هفت مرحله هست: در مرحله اول مصاحبه تلفنی و آشنایی هست که توسط مدیر اون بخش انجام میشه، قسمت دوم دعوت به مصاحبه میشین و با مدیر اون بخش راجع به تجربیات کاری صحبت میشه، معمولا دوستانه هست و از فضای کار و توقعاتی که دارن بهتون میگن، مرحله سوم آزمون کتبی هست که شامل سوالات فنی در حوزه کاری هست که میخاین پذیرفته بشین، سوالاتش نه خیلی سخت هست و نه خیلی آسون، مرحله بعد با مدیران Level 2 که در واقع مدیران بالادستی بخشی که قراره استخدام بشین مصاحبه میشین، سوالات تخصصی و جدی تری میپرسن و دلایل شما برای انتخاب توگا و میزان علاقه شما رو جویا میشن، دو مرحله بعد آزمون زبان ، کامپیوتر و روانشناسی هست که به مجتمع فنی و یه مرکز روانشناسی تو کرج معرفی میشین، آزمون کامپیوتر در حد اکسل و word هست به صورت آنلاین هست و خیلی ساده بود، آزمون زبان هم نه خیلی سادس و نه خیلی سخت هست، شامل آزمون کتبی و مصاحبه حضوری هست که بیشتر معرفی خودتون هست، بعد از اون به کمیته فنی دعوت میشین که معاونین سازمان هستن و بیشتر راجع به پایبندی شما نسبت به سازمان سوال میکنن، در انتها هم اگر تمامی مراحل رو پاس کنید امضا نهایی از سوی مدیرعامل برای جذب انجام می‌شود.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مهارت زبان
مهارت های فنی
مهارت های نرم افزاری

حقوق پیشنهادی من: ۶ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۵.۵ میلیون

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: پنج ماه)

۱۱+

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA