شرکت مدیا پردازش

www.mediapardazesh.com

درباره مدیا پردازش

شرکت مدیا پردازش با سابقه ۱۵سال فعالیت خوشنام و موفق در واردات و توزیع تـجهیزات رایـانه ای ایران، در سال ۱۳۹۱با اتخاذ رویکردی نوین و بکارگیری نیروی انسانی متخصص و با تجربه، وارد بازار گوشی های تلفن همراه شد و در حال حاضر بزرگترین وارد کننده و توزیع کننده قانونی تلفن همراه در کشور است. در حال حاضر، مدیا پردازش سهم بزرگی در بازار تلفن همراه ایران دارد و با تفکری نو، عملکردی نوین و شناخت هوشمندانه فرصت‌های جدید، ‌رشد و توسعه پایدار را در سازمان نهادینه ساخته است.
شرکت مدیا پردازش در سال ۱۳۹۵ تصمیم به گسترش حوزه فعالیت خود در برندهای مختلف کرد و هم اکنون این شرکت نمایندگی فروش چهار برند بزرگ تلفن همراه از جمله: LG, APPLE, HUAWEI, ZTE را در اختیار دارد. مدیا پردازش سهم بسیار بزرگی در بازار فروش تلفن همراه دارد و با تفکری نو، عملکردی نوین و شناخت هوشمندانه فرصت‌های جدید، ‌رشد و توسعه پایدار را در سازمان نهادینه ساخته است.

مدیر عامل: صادق صابر

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت مدیا پردازش می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس شرکت مدیا پردازش: تهران – خیابان کریم خان

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت مدیا پردازش کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه سرپرست مارکتینگ | زمستان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مرحله اول بیشتر راجع به سوابق کاری و تجربیات گذشت. مدارک تحصیلی و شرکت هایی که قبلا کار کرده بودم را توضیح دادم. مرحله دوم مدیر منابع انسانی بود که بیشتر سوالات شخصیتی و هوش هیجانی پرسیده شد و مهارت مدیریت کردن مورد سنجش قرار گرفت. مرحله سوم مصاحبه با هیئت مدیره بود که بیشتر تخصصی بود و سطح دانش سنجیده شد.
با دانش کافی و تجربه کافی اقدام کنید چون به افراد کم تجربه موقعیتی داده نمی شود.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
رفتارهای کار گروهی، دوری از حاشیه سازی، دوری از غیبت و پست سر دیگران حرف زدن – یادگیری شخصی – فعال بودن – عدم نیاز به یادآوری کارها و خودکار بودن

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مهارت های نرم افزاری بیشتر بود – مهارت های ارتباطی و روابط عمومی قوی مد نظر بود – ارتباط قوی با شرکت های بیرونی و همکاران خارج از شرکت مثل خبرنگاران و آژانس های تبلیغاتی

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۵ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

نظام برده داری و تبعیض میان کارکنان موج میزند | اسفند ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: نظری ندارم | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در حال حاضر در مدیا پردازش بصورت تمام وقت و به مدت ۵ تا ۱۰ سال مشغول به کار هستم.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
پاداش ها که اونم طبق لیست ارزیابی میدن

مشکلات و نقاط منفی
تبعیض میان کارکنان – فقدان سیستم منابع انسانی مورد اعتماد- سرپرستان از افراد بی سواد و بی شخصیت جامعه استخدام شده اند

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA