شرکت مانا انرژی پاک

www.mepcell.com

درباره مانا انرژی پاک

شرکت مانا انرژی پاک بصورت شرکت سهامی خاص با هدف سرمایه‌گذاری، طراحی، نصب و راه‌اندازی خطوط تولید تجهیزات صنعتی و تولید وسایل و دستگاه های مربوط به انرژی خورشیدی، بادی و سایر انرژی های تجدیدپذیر و ایجاد و راه اندازی نیروگاه ها و تولید و فروش برق تولید شده در بهمن ماه سال ۱۳۹۶ تاسیس و در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران ثبت گردید.

مدیر عامل: کمیل محمدی  |  ۱۰۰ تا ۲۴۹ نفر

مدیر منابع انسانی: منصور نکوئی  لینک پاسخگویی 

شرکت مانا انرژی پاک می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، خیابان سعادت آباد،خیابان جمشیدی(خیابان یکم)، پلاک ۴(ساختمان رنو)، طبقه ۵

لینک فرصت‌های شغلی شرکت

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت مانا انرژی پاک کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه sysadmin | مرداد ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: پیشنهاد از سمت شرکت | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

مرداد ماه با من تماس گرفتند و گفتند رزومه شما رو تو ایران تلنت دیدیم و مایلید با ما همکاری کنید یا نه، در مورد شرکتشون و مهارت های مورد نیازی که میخوان گفتن و اعلام کردند برای زمان مصاحبه مجدد تماس میگیرند. بعد از دو روز مجددا تماس گرفتند و قرار مصاحبه ست کردند. روز مصاحبه با مدیر آی تی اون مجموعه مصاحبه کردم و یک ساعت زمان برد، همزمان مشاور آی تی هم شرکت رو هم روی خط آوردن و با ایشون هم صحبت کردم. همه چی به نظر خوب میومد تا مدیر آی تی گفتند یه شرکت دیگه هم باید با من مصاحبه کنه و تو این هفته تماس میگیرند. پس از سه هفته که تماس نگرفتند از طریق مدیر آی تی اون مجموعه پیگیر شدم و گفتند من هم نمیدونم چرا طول کشید بررسی میکنم.
یک هفته بعد تماس گرفتند گفتند هنوز از اون شرکت خبری نشده و اگر پوزیشن کاری دیگه برام پیش اومده برم و منتظر جواب نباشم.
رفتار غیر حرفه ایی بود و بیشتر به من القا شد که میخوان در مورد شرکتی که توش کار میکنم اطلاعات بگیرند و اون مصاحبه هم فرمالیته و الکی بوده. برای اون شرکت و رفتار غیر حرفه ایشون متاسفم.

حقوق پیشنهادی من: ۸ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: مشکلی نداشتند

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

+۱۳

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA