شرکت مهندسی فن آور معادن و فلزات

www.mmte.ir

درباره مهندسی فن آور معادن و فلزات

شرکت مهندسی فن آور معادن و فلزات (MMTE) با مشارکت سرمایه گذاری اولیه شرکت MME در سال ۱۳۸۱ تاسیس گردید. هدف از تاسیس شرکت، انتقال تکنولوژی روز و توسعه بومی آن در فرآوری فلزات و صنایع معدنی داخل کشور، افزایش بهره وری و صدور خدمات فنی و تجهیزات در این حوزه می باشد. حوزه فعالیت عمومی شرکت مهندسی فن آور معادن و فلزات شامل: طراحی، تامین کالا و تجهیزات و اجرای پروژه ها و همچنین بازسازی، بهبود، مشاوره و مدیریت پروژه ها در صنایع معدنی و فولاد کشور به ویژه در واحد های گندله سازی، احیاء مستقیم، فولادسازی به روش قوس الکتریکی و خطوط نورد مقاطع و ورق و سیستم های جانبی آنها مانند تاسیسات الکتریکی، تاسیسات آب و واحدهای حمل مواد می باشد. این شرکت بر پایه تجارب و دست آوردهای غنی حاصل از تلاش کارشناسان خود در دوره حیات مجموعه های بزرگ مانند فولاد خوزستان، فولاد کاویان، گروه ملی و نورد و لوله استقرار یافته و با حضور فعال در فرآیندهای طراحی و اجرای پروژه های بزرگ صنعتی رشد و توسعه یافته است.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: شیخ بهایی شمالی، نرسیده به میدان پیروزان، دوازده متری سوم، پلاک ۲

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت مهندسی فن آور معادن و فلزات کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس ابزاردقیق | شهریور ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

وقتی وارد شرکت شدم یه برگه A4 سوال نخصصی بهم دادن که جواب بدم و بعدشم وارد اتاق سرپرست ابزاردقیق شدم و ایشون سوالات تخصصی از من پرسیدن که یه سریا رو نمیدونستم و ایشون با حوصله برای من توضیح میدادن جواب سوالی که نمیدونستم رو.البته یه سری سوالات روانشناسی هم پرسید.استرسی هستی ؟…مصاحبه ۲ ساعت طول کشید و قبلش هم نیم ساعت به به سوالات کتبی جواب داده بودم.از ساعت۱۲:۳۰ تا ۳ اونجا بودم و لازم به ذکره برام نهار هم سفارش دادن.برخورد منشی و سرپرست خیلی خوب بود.
بعد از حدود یک ماه و نیم بهم زنگ زدن برای مصاحبه مرحله دوم با مدیر منابع انسانی.برای مرحله دوم ۶۰ تا سوال روانشناسی با کامپیوتر جواب دادم و بعدش با مصاحبه با مدیر منابع انسانی که سوالات جالبی پرسید.بعد از شرکت دوست داری بری خونه یا با دوستات بری بیرون،فیلمی که دیدی و توی ذهنت مونده، به چه دلیل ممکنه همکارات دوست نداشته باشن باهات کار کنن، ویژگی خوب و بدی که دیگران تو رو با اون میشناسن و… البته گفت که یه مصاحبه انگلیسی و تخصصی دیگه هم خواهید داشت ولی توی مرحله ۳ نگرفتن.
بعد از یه هفته هم زنگ زدن مصاحبه با کمیته استخدام و مدیرا. ۳ نفر انتخاب شدیم برای مرحله ۳ و نوبتی رفتیم داخل.کمیته استخدام شامل ۴ نفر بود. و گفتن راجع به خودت بگو و سوابقت و علت ترک شغل قبلی. در کل برخورد هر ۴ نفر خیلی خوب بود.
بعد از یه هفته که دیدم خبری نشد و زنگ زدم پیگیری کردم که گفتن کس دیگه ای انتخاب شده و از اینکه نشده با من همکاری کنن عذرخواهی کردن و خیلی خوب و محترمانه با من برخورد کردن. البته چیزی که فهمیدم اون شخص اتوماسیون قوی تری نسبت به من داشته.

حقوق پیشنهادی من: ۴.۵ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها: اشل حقوقی شرکت ولی نگفتن چقدر

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA