کارگزاری مفید

www.emofid.com

درباره کارگزاری مفید

مفید یک خانواده جوان ۳۰۰ نفری است. مجموعه ای از بهترین های صنعت که قصد دارند تا برای مشتریان مطمئن ترین مرجع سرمایه‌گذاری باشند. اصل بنیادی در مفید این است : حفظ منافع سرمایه‌گذاران . در یک محیط حرفه ای و خلاق ما تلاش می کنیم تا به وسیله دانش مالی، تکنولوژی و تعهد، سرمایه‌گذاران را به هدف‌هایشان نزدیک کنیم.

مدیر عامل: هادی مهری

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

کارگزاری مفید می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، بلوار آفریقا، بالا‌تر از چهارراه جهان کودک، نبش دیدار شمالی، ساختمان اطلس، کارگزاری مفید

فرم درخواست همکاری کارگزاری مفید

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل کارگزاری مفید کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس مرکز تماس | مرداد ۰۰

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: کمتر از یک‌سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سلام
به من زنگ زدن گفتن پذیرفته شدی یعد مصاحبه اولیه کردن و شرایطو گفتن و اینکه باید در آزمون شرکت کنی
.
در آزمون شرکت کردم و قبول شدم برام وقت مصاحبه با hrگذاشتن که به صورت اسکایپ بودوسوالات چرتی پرسیدن و همش فوضولی بود در زندگی دز مورد پدر . مادر
اصلا نمیدونم با مدرک ارشد عمران بعد از گذروندن ۷ خان رستم واقعا سنجششون بر چه اساسه؟
اصلا بعید میدونم نیرو بخوان فک کنم قصدشون فوضولی تو زندگی مردمو و یک جورایی نظرسنجی باشه.
زیاد امید به استخدامشون نکنید

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۳.۵ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: سه هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس منابع انسانی | اردیبهشت ۰۰

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: لینکدین | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سلام.سر ساعتی که قرار بود مصاحبه بشم آماده شدم و با کمی تاخیر جلسه به صورت اسکایپی شروع شد.در همون شروع شوکه شدم چون کسی میخواست مصاحبه کنه که ازم رزومه خواسته بود و سابقه کار خودش هنوز ۲ سال هم نشده بود!!! سوال اولش این بود که آیا با حوزه بازار سرمایه آشنایی داری؟ آیا فعالیتی هم داری؟ چون اگه قراره تو شرکت ما همکاری داشته باشیم باید تعهد بدی که فعالیتی نداشته باشی. سوال بعدی درمورد سابقه تحصیلی از دبیرستان تا الان رو پرسید و معدلم رو. سوالات بعدی که ازم پرسید اینا بودن: ۱) اسم کتاب زندگیت رو چی میزاری؟ ۲) اوقات فراغتت رو چطوری میگذرونی؟ ۳) چی خوشحالت میکنه حتی کوچیک ترین چیز هم باشه بگو؟ ۴) چه ویژگی داری که بین دوستات بیشتر درموردش میگن؟ ۵) آخرین مطلبی که درمورد منابع انسانی یادگرفتی؟ ۶) به کدوم بخش منابع انسانی بیشتر علاقه مندی؟ ۷) اهل دخانیات هستی؟ ۸) لباس رنگ خاصی رو میپوشی؟ اگه رنگ خاصی هست بگو ۹) کتاب غیر درسی چی مطالعه میکنی؟
اینا سوالاتی بودن که تو مدت تقریبا ۲۰ دقیقه ازم پرسیده شد و در آخر تشکر کرد بابت حضورم و اینکه تا یه هفته دیگه نتیجه مصاحبه اعلام خواهد شد و در صورت پذیرفته شدن برای مصاحبه حضوری دعوت میکنن.
حالا برا من چندتا سوال هست که در نظر سنجی بعداز مصاحبه هم که از طرف شرکت ارسال شده بود همینارو پرسیدم و انتقاد کردم.اول در مورد خود فرد مصاحبه کننده هست که آیا همین فرد مصاحبه کننده رو ارزیابی کردن و ایشون رو فرد شایسته و لایقی برای مصاحبه میدونن؟ در حالی که هنوز خود مصاحبه کننده تجربه مفید آنچنانی نداره که بخواد به عنوان فرد حرفه ای مصاحبه کنه!! قطعا جوابش خیر هست!! چون نوع سوالاتش و نحوه برخوردش کاملا مشخص بود شایسته این کار نیست! آیا شاخصی و مدلی برای انجام مصاحبه شایستگی محور داره؟! با کدوم معیار الان من رد یا تایید میشم؟ اینکه کتاب زندگیم x یا y باشه از کجا میتونه شایسته بودن یا نبودن کارجو رو تعیین کنه؟ مگه من برای پوزیشن منابع انسانی درخواست نداده بودم؟ کدوم سوالش دانش و توانمندی من رو در مورد پوزیشن مورد نظر میتونه سنجش کنه؟!! اینا سوالاتی هست که میخوام ببینم از طرف شرکت کسی میتونه جوابگو باشه! تنها منم نیستم که در این شرکت با چنین سوالاتی مواجه شده، دوستان منم که مصاحبه شده رفته بودن همچین سوالاتی پرسیده بودن!!!
در ادامه میخوام عین متنی که بعداز ۷ روز از مصاحبه برام فرستاده شده در اینجا قرار بدم:
با سلام

دوست گرامی؛
از این که ” کارگزاری مفید ” را به عنوان محل کار خود انتخاب کردید و جهت انجام مصاحبه وقت گذاری نمودید سپاسگزاریم.
با وجود توانمندیهای بسیار ارزشمند شما، متاسفانه در حال حاضر همکاری با جنابعالی برایمان میسر نیست.
این موضوع، صرفا بنا به مقتضیات فعلی برای این فرصت همکاری، حاصل شده است.
به همین خاطر امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک از حضورتان در این مجموعه استفاده کنیم.
با آرزوی بهترین ها برای شما
کارگزاری مفید
کدوم توانمندی من رو سنجیدن که نوشتن توانمندی بسیار ارزشمند؟!!! مگه ازم درمورد توانمندی و دانش منابع انسانی سوالی شده!!

مهارت‌هایی که نیاز دارند

دانش منابع انسانی
داشتن مهارتهای نرم
مهارت نرم افزار آفیس

حقوق پیشنهادی من: پیشنهادی ندادند

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس روابط عمومی | دی ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: کمتر از یک‌سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

من برای موقعیت شغلی کارشناس روابط عمومی رزومه فرستادم ‌و بعد از دو هفته سردبیر خبرگزاری که در اون کار می‌کردم بهم گفت رزومه در کارگزاری مفید رد شده. در واقع به جای اینکه با من تماس بگیرند با مدیر شرکتی که در اون کار میکردم تماس گرفتند و بدون اطلاع و اجازه من درباره من تحقیق کردند.
این رفتار غیر حرفه‌ای غیر مسئولانه برای من به شدت گران تمام شد.

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

+۲۶

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه DevOps Engineer | بهمن ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مصاحبه خیلی خوبی بود.محل مصاحبه با HR خیابون آفریقا بالاتر از جهان کودک دفتر مرکزی بود ولی گفتن service center جای دیگری هست.برای مصاحبه فنی هم دو نفر اومدن اسکایپ.
در ابتدا نفر اول سوالاتی از قبیل اینکه قصد مهاجرت در آینده دارید یا نه و یا اینکه چرا میخواید از شرکت حال حاضرتون جدا بشید و … پرسیدن بعد یک شخصی با اطلاعات خوب میاد ازتون سوالات مختلف میپرسه.
از من بیشتر Ansible و Kubernetes و مفاهیم کوبر رو پرسید.اگر احساس میکنید دانشتون کم هست قبلش مطالعه کنید بسیار.
سوالات مفهومی و بعضا نیاز به چلنج ذهنی داره.
رفتارشون هم عالی بود.محیط شرکت در سمت دفتر مرکزی همه مرد هستن ولی میگفتن سمت service center خانم هم دارن.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

Kubernetes nginx ansible cicd git docker prometheus kibana logstash bash script

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: سه هفته)

+۱۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه Android Developer | زمستان ۹۸

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

در مرحله اول با من تماس گرفتن و گفتن مایل به مصاحبه هستم یا نه، که گفتم بله حتما خوشحال میشم. بهم پشت تلفن ادرس رو داد و نه به من گفت که با کی مصاحبه دارم و گفت موضوعش چی هست (فنی یا hr ,…) به هر حال خیلی عجیب بود یه شرکت به این بزرگی یه ایمیل بهت نزنه. به هر حال روز مصاحبه رفتم اونجا، نزدیک ۱۵ دقیقه فقط نگهبانی داشت دنبال کسی میگشت که با من مصاحبه قراره بکنه!
بعد از اون رفتم داخل یک اتاقی و ۲ نفر اومدن تو و شروع کردن به توضیح مراحل مصاحبه و… .
باز خودشون رو معرفی نکردن و نمیدونم چرا واقعا. فقط یکی از این دو نفر توی تیم اندروید بود و من نمی دونم چه موقعیتی رو داشت. سوالاتی که پرسید پیشتر سوالات کلی بودن، اصلا رئی یه موضوع ریز نمیشد ولی پراکنده یه سری سوال پرسید. نکته جالبی که بود، اصلا در مورد خود component های اندروید هیچ نوع سوالی رو نپرسید. در مورد dagger, RX,Design pattern سوالاتی پرسیدن. در مجموع با این که مسیر مشخصی نداشتن برای سوالات و ارزیابی من ولی کاملا با احترام رفتار کردن و خیلی خوب بود این بخش.

بعد از ۲ هفته از شرکت زنگ زدن و گفتن برای HR باید برم. منتها این بار یه ایمیل زدن ولی فقط یه لینک بود که توش دوتا لیست بود که باید پر میکردم. خیلی عجیب بودن سوالات لیست ها!!! چند تا خواهر بردار داری، ادرس شون، کارشون و… . یه سری سوالات شخصی که فکر نکنم به محیط کار من مربوط باشه، مثلا شغل پدرت چیه و …. کلی سوال این مدلی بود.
بعدش روز بعد رفتم اونجا یه اقایی اود به اسم گیتی پسند اگر اشتباه نکنم.
یه برگه داد با ۱۲ تا سوال بود گفت این پر کن ۳۰ دقیقه وقت داری!
یه سری سوال HR بود ولی زحمت نداد بشینه حرف بزنه باید می نوشتی براشون.
۳۰ دقیقه بعد اومد برگه رو گرفت یه لپتاپ داد گفت ۷ تا سوال هوش باید جواب بدی!!! دوباره رفت ۳۰ دقیق بعد اومد.
دیگه خستم کرده بود. یه رفتار خشک با یه خنده مصنوعی که روی اعصاب من بود واقعا. بعد از ۳ دقیقه که اومد گفت کسی که با من مصاحبه قرار هست بکنه داره اتاق بغل یا یکی دیگه مصاحبه میکنه که داشتم میدیمشون .
خلاصه ۳۰ دقیقه صبر کردم که اون اقا کارش تموم شد ولی بعد از اتاق رفت بیرون و من رو بهم نشون دادن و یه صحبتی کردن. باز بعد از ۱۰ دقیق خبری نشد!
منم ناراحت شده بوده کلی وقت گذاشته بودم و اینطوری رفتار کردن!
اومدم بیرون و بعد تقریبا یک ساعت من زنگ زدن که کجا هستی مصاحبه کنندت اومده!!! نمیدونستم چی بگم بهشون.
من به دوستان خودم اگر بخوان برن اونجا و از من بپرسن نمیذارم برن حقیقتا. با این که شرکت بزرگی هست و محیط زیبایی داره ولی ذره ای برای منی که این همه وقت گذاشته بودم ارزش نذاشتن.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

محیط بسیار جذابی داره ولی دوتا نکته داره که من بدم اومد
به محیط های رسمی اداری خیلی نزدیک هست، من رابطه خیلی خشکی بیشون دیدم و تو ذوق من زد
و این که هیچ خانومی رو نمیبینی همه مرد هستن که این هم یه نکته جالبی بود دلیلش رو نفهمیدم

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک و نیم ماه)

+۲۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه مشاور فروش | پاییز ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: نمایشگاه کار | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سه جلسه مصاحبه داشتیم. مصاحبه اول با سرپرست فروش که بسیار فرد خوش برخورد و محترمی بود و تعامل صمیمانه ای داشت. سوالات کلی درباره سابقه کارم پرسید و توضیحات مفصلی درباره پوزیشن داد. جلسه دوم فقط تست های مختلف دادم و فرم های طولانی پر کردم. یه تست هوش داشت که خیلی به ریاضی وابسته بود و کمی سخت! جلسه سوم با مدیر منابع انسانی برگزار شد که ایشون هم بسیار به جزئیات سوال میپرسید از مدل شخصیت و خانواده و دلایل انتخاب شغل و… . به سوالات من هم خیلی شفاف پاسخ میداد.
در آخر هم همون روزی که قرار بود جواب بدن ایمیل زدن و نتیجه رو اعلام کردن
فضای “مفید” خیلی راحت و صمیمی بنظر میومد. برای افرادی که کار در فضای مختلط (خانم و آقا) اهمیت میدن باید بگم که مفید هیچ خانمی استخدام نمیکنه و یجورایی “مرد-کده” حساب میشه! نیاز نیست ظاهر و پوشش رسمی برای مصاحبه داشته باشید ولی خب تاثیر میذاره

مهارت‌هایی که نیاز دارند

دوره ها و مدارک مربوط به بازار سرمایه، اطلاعات مربوط به بازار و اقتصاد و جامعه، دانش و تجربه تخصصی و تلاشگر بودن براشون مهم بود.

حقوق پیشنهادی من: ۶ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۳ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: سه هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه کارشناس فروش | آبان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: نمایشگاه کار | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مرحله اول شما رزومه تون رو تو سایتشون بارگزاری میکنید و اگر شرایط حداقلی رو داشته باشید دعوت به مصاحبه میشین
در مرحله مصاحبه اولیه یه ازمون هوش به صورت الکترونیکی از شما گرفته میشود و اطلاعات کلی تون رو وارد کامپیوتر میکنید. بعد از اون یه سری سوال هست که ویژگی های شخصیتی شما رو میسنجه رو جواب میدین روی کاغذ.
مرحله بعد که همون روزه مصاحبه با مدیر منابع انسانی هست . سوالات ایشون هم زیاد سخت نبود ولی چالش برانگیز بود. سعی کنید صادقانه جواب بدین.
بعد از اون با مدیر بخشی که قرار مشغول بشین مصاحبه میکنین. این مصحبه تخصصی تر از قبلی هاست.
اگر مراحل قبل رو با موفقیت سپری کنید مجدد با شما تماس میگیرن و قرار مصاحبه نهایی با رئیس هیات مدیره رو تنظیم میکنن که ایشون هم واقعا آدم خوش برخورد و دوست داشتنی بودند .
این شرکت واقعا آدم های دوست داشتنی رو گرد هم جمع آورده است. حتما تجربه اش کنید حتی اگر شده برای مصاحبه .
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
صداقت
تعهد کاری
سخت کوشی

مهارت‌هایی که نیاز دارند

توانایی مذاکره با مشتری
کار با کامپیوتر
اشتیاق

حقوق پیشنهادی من: من حقوق پیشنهادی اون ها رو پرسیدم !

حقوق پیشنهادی آن‌ها: اگر تمام وقت مشغول بشین حتما بالای ۲ میلیون دریافت میکنید

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه DevOps Engineer | بهمن ۹۷

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه آسون | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

مصاحبه اول با دو شخص فنی و بیزنسی بود.
سوال ها ابتدا پیرامون کارهای فعلی که انجام میدادم و علت تمایلم به جا به جایی بود.
سوالات فنی سطحی در حد تعریف سرویس پرسیده شد اما جلوتر Scenario based رفت جلو.
در مجموع حس مثبتی از مصاحبه اول نگرفتم و صرفا منتظر موندم ببینم چی میشه.
بعد از مدت تقریبا ۱-۲ هفته تماس گرفتند که برای همون پوزیشن تو یه بخش دیگه، گفتن توانایی هاتون مناسب بخش دیگمون هست که بیشتر به tech های سمت devops نزدیک تر بود.
مصاحبه دوم هم چینشی شبیه به مصاحبه اول داشت و مجددا سوالات فنی. با اینکه تو صحبت هاشون عجله برای جذب نیرو داشتن اما مراحل مصاحبه و پروسش بسیار کند بود.
در آخر هم از طریق خود سایت جاب اینجا رزومه رو رد کردن و دلیل خاصی رو بیان نکردن.
جزء اولویت های آخرتون بگذارید

مهارت‌هایی که نیاز دارند

Kubernetes, Docker, Linux System Administration, Monitoring (Prometheus), CI/CD

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک ماه)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس مارکتینگ | زمستان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: نمایشگاه کار | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

یه فرم الکترونیکی رو توی لب تاپ پر کردم بعد یه سری سوال هوش که نسبتا سخت و چالشی بود. بعد هم مصاحبه رودررو با منابع انسانی که سوالای کلی پرسیدن. کلا حالت گپ زدن داشت و حس خوبی بود. اینکه دانش مالی خوبی داشته باشم واسشون مهم بود و البته داشتن تجربه در این موضوع

حقوق پیشنهادی من: ۳ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها: نمیدونم

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس فروش | پاییز ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سه شنبه باهام تماس تلفنی گرفتن و قرار مصاحبه رو برای روز شنبه هفته بعدش گذاشتیم. بعد از اینکه وارد شدم اطلاعات شرکت اسمم رو پرسید و راهنماییم کرد که از طریق رایانه پاسخگوی تعدادی سوال باشم. سوالات شامل مشخصات فردی خودم و اطلاعات حرفه ای و تحصیلی و دیگر اطلاعاتم بود. بعد از اون باید به تعدادی سوال هوش در طی مدت زمان ۳۰ دقیقه پاسخ می دادم. بعد از اینکه این مراحل به اتمام رسید، یک برگه حاوی تعدادی سوال هوش اجتماعی و سنجش توانایی ها و مهارت های اجتماعی رو باید پاسخ می دادم بعد از اون چند دقیقه ای منتظر نشستم و مدیر منابع انسانی اومد و کلا از ویژگی های شخصیتی و مهارتیم سوال کرد و تعدادی موقعیت رو شرح داد و ازم خواست نحوه برخوردم رو بیان کنم. بعد از اون در مورد شغل توضیحاتی داد و بهم جواب داد که از نظر منابع انسانی اوکی هست و در صورتی که با شرایط شغلی اوکی هستم بریم واسه مصاحبه فنی. که من دو سه روزی وقت خواستم و قرار شد پاسخ بدم که پاسخم منفی بود. در مورد مصاحبه خیلی جالب بود برام که مصاحبه منابع انسانی در لابی صورت گرفت و جلوی چشم مشتریان شرکت که مشغول کار خودشون بودند مصاحبه منابع انسانی ( که حدود ۱ ساعت طول کشید) انجام گرفت.
حتما با آمادگی کامل هوشی و صبر و حوصله به سوال ها پاسخ بده. با آرامش برخورد کنه و سعی کنه با استفاده از تمام ظرفیت های خودش در مصاحبه شرکت کنه. سوال پرسیدن حین مصاحبه کار بسیار مفیدی هست که می تونه فشار را از روی دوشتون برداره.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
محترمانه رفتار کردن و پرسیدن سوال براشون مهم بود.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مهارت های حل مساله و هوش اجتماعی و تحلیلگری مسایل براشون بسیار مهم بود و باید افراد توی این زمینه خودشون رو کامل نشون می دادند

حقوق پیشنهادی من: ۳ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۲ میلیون تومان

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA