گروه صنعتی مکرر

www.mokarrargroup.com

درباره گروه صنعتی مکرر

شرکت مواد مهندسی مکرر فعالیتهای خود را در زمینه تولید فرآورده های اپوکسی از سال ۱۳۷۳ آغاز و در ادامه با توجه به میزان و تقاضای صنایع مختلف داخلی از فرآورده های اپوکسی و سایر رزین های ترموست و همچنین کاربری و جایگاه ویژه این محصولات در امر محافظت از سطوح مختلف صنعتی ، علاوه بر افزایش و تنوع محصولات خود، در امر مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های پوشش های محافظتی نیز فعالیتهای گسترده خود را گسترش داده تا آنجا که در طی یکدهه با تولید بیش از ۲۰۰ نوع محصول بر پایه رزین های اپوکسی، پلی یورتان،آکریلیک، سیلیکون، فوران، سیلیکات پتاسیم و فنولیک علاوه بر تامین نیاز دائمی بیش از ۱۰۰۰ واحد صنعتی در سطح کشور در بیش از ۴۰۰ پروژه ملی در زمینه پوششهای محافظتی، حضوری چشمگیر و ارزنده داشته است.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

گروه صنعتی مکرر می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل گروه صنعتی مکرر کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مهندس صنایع | اردیبهشت ۰

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی سخت | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

اگر از این شرکت بهتون زنگ زدن حتما خودتون رو برای یه بازجویی و سین جین و محاکمه مفصل آماده کنید !
برای مصاحبه چهل دقیقه پشت در اتاق مدیر منابع انسانی معطلم کردن و بعد از نیم ساعت بازجویی شروع شد! تو مصاحبه ازشخصی ترین مسائل مثل میزان اجاره خونه ای که دارید میدید، شماره تماس همه خواهر و برادرا، میزان پس اندازتون، شماره موبایل همکارای سابق تون و …سوال میکنن و اسمش رو گذاشتن دقیق بودن! من ازشون پرسیدم شماره تماس خواهر و برادرام رو برای چی میخواهین؟فرد مصاحبه کننده گفت میخوایم از روابط شما استفاده کنیم مثلا قبلا پیش اومده که خواهر یا برادر یکی از پرسنلمون کارمند بانک بوده و ما جایی کارمون گیربوده و بهش زنگ زدیم و کارما رو راه انداخته(سوء استفاده در این حد!!!!!(
فضای کاری شرکت بسیار خفه کننده و غیربهداشتی و حوراک کرونا هست . از درکوچه که میرید تو (خیابون ۶۴ یوسف اباد) وارد یه کانکس بزرگ میشید که داخل حیاط گذاشتن و پرسنل به صورت متراکم داخلش نشستن و اصلا نمیشه نفس کشید! (نگم براتون که برای صرفه جویی در هزینه اجاره دفتر حیاط رو به دفترکارتبدیل کردن) و جالبه که تو فضای به این آلوده ای به مصاحبه شونده میگن باید ماسکت رو برداری تا ما عکس العملت رو به سوالات ببینیم.
مصاحبه من(بهتره بگم بازجویی) حدود چهل دقیقه طول کشید و چون خیلی از رزومه من خوششون اومده بود ازم خواهش کردن برای مصاحبه دوم هم همین امروز برم. درمورد شرایط همکاری پرسیدم گفتن ۵۰۰ میلیون تومن سفته ازتون میگیریم . باهاتون قرارداد میبندیم ولی قراداد رو بهتون نمیدیم ( که اگر تخلفی شد نتونید از راه قانونی پیگیری کنید). این قانون شرکت ما هست و حق اعتراض هم ندارید.
در تمام مدتی که داخل مصاحبه این شرکت هستید حس میکنید تو بازداشتگاه دارن ازتون بازجویی میکنن طوری که شان و شخصیت مصاحبه شونده زیر سوال میره.دیگه خودتون حساب کنید اگر بخواید با یه همچین مجموعه ای کارکنید چجوری ازتون سوء استفاده میشه!

مهارت‌هایی که نیاز دارند

اکسل پیشرفته
طرح ریزی واحدهای صنعتی

حقوق پیشنهادی من: ۷ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: چیزی نگفتند

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: یک هفته)

+۱۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA