شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران

www.monencogroup.com

درباره موننکو ایران

مهندسین مشاور موننکو ایران با نزدیک به نیم قرن تجربه در ارائه خدمات مهندسی، مشاوره‌ و نظارت در صنایع برق، نفت و گاز و پتروشیمی، مترو و راه آهن، مخابرات، دیسپاچینگ و اسکادا، آب و فاضلاب فعالیت می نماید. این مهندسین مشاور در سال ۱۳۵۲ با سرمایه گذاری مشترک بین بخش خصوصی ایران و شرکت مهندسی مونترال از کشور کانادا تاسیس و در ابتدا فعالیت خود را با تمرکز در صنعت برق ایران آغاز نمود. در حال حاضر سهام‌داران عمده شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران شامل گروه مپنا، شرکتWood Groupو شرکت مشاوره مدیریت میر (متعلق به کارکنان) می‌باشند.
این مهندسین مشاور با برخورداری از نیروی انسانی متخصص و مجرب و پشتوانه‌ی علمی و تجربی شناخته شده، با استفاده از آخرین روش های فن آوری و مهندسی و استانداردهای بین‌المللی و تاکید بر اصل رضایت مشتری در چند دهه گذشته، نیازهای مهندسی و مشاوره صنعتی کشور را مرتفع و در تعاملی پایدار با کارفرمایان و شرکت های همکار، راه کارهای نوینی را جهت رفع معضلات صنایع مختلف ارائه نموده و توانسته است سهم قابل ملاحظه‌ای در بازارهای داخلی کسب نماید و موفق به ارایه خدمات گسترده تر و با کیفیت بالاتر برای مشتریان داخلی گردید. توسعه و بالندگی از طریق بازنگری اهداف، تدوین برنامه‌ها، اولویت‌بندی فعالیت‌ها و بهبود مستمر سرمشق شرکت مهندسی مشاور موننکو ایران در ۴۶ سال گذشته بوده و دستیابی به این اهداف، نیازمند ترویج فرهنگ تعالی، حفظ و بهبود ارزش‌ها و اصول اخلاقی شرکت و رعایت مسئولیت‌های اجتماعی است.

مدیر عامل: علیرضا شیرانی  |  ۵۰۰ تا ۹۹۹ نفر

مدیر منابع انسانی: سعید جوان  لینک پاسخگویی 

شرکت موننکو ایران می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ونک، خیابان عطار، پلاک ۱۲، ساختمان موننکو ایران

فرم ارسال رزومه موننکو ایران

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت موننکو ایران کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه Piping designer admin | مهر ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

بصورت کلی چون ساختمون شیکی داره آدمو مجذوب خودش میکنه.
من سه بار مصاحبه دادم . مصاحبه اول فنی بود که یه بخش کتبی بود که از اینترنت نوشتم و یه بخش شفاهی که سوالای بی ربطم زیاد پرسیدن.
مصاحبه دوم با مدیر منابع انسانی که از شرایط شرکت گفت و انگلیسی صحبت کردیم
و سوم با امور اداری جهت دادن کپی مدارک تست عدم اعتیاد و سو پیشینه بود.
بدلیل اینکه گواهی سابقه کار و رضایت نامه شغلی میخاستن و منم نتونستم تهیه کنم منصرف شدم

مهارت‌هایی که نیاز دارند

Pdms

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۴.۶ میلیون تومان

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: یک و نیم ماه)

+۱۵

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

برای تازه فارغ التحصیلان خوبه فقط | مهر ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: خوب | دورنمای شرکت: خوب | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در شرکت موننکو ایران بصورت تمام وقت و به مدت ۵ تا ۱۰ سال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۹ بوده.

شرکت موننکو یک شرکت بین المللی در حوزه انرژی است که در حوزه برق میشه گفت برترین مهندسین مشااور هست. زیرمجموعه هلدینگ مپناست و خب از یه ثبات نسبی خوبی برخورداره(تعدیل ندارن مگه اینکه با کسی به مشکل بربخورن) ساختمان شیکی داره، خیلی نظم و دیسیپلین داره، روابط بین بچه ها خیلی خوبه، شرح وظایف خیلی مشخص و تفکیک شده و حجم کار به نسبت پایینه

رنج حقوق کمه که خب با توجه به حجم کار منطقیه ولی خب به نظرم بهتره وقتی یکی وقتشو میذاره حجم کارش بالاتر باشه و بالطبع دریافتیش هم بالاتر باشه. مدیرهای خیلی خوبی نداره، یعنی تو این قضیه خیلی پارتی بازیه، مدیر سواد کافی ندارن(یعنی به جرات میتونم بگم به جای اینکه من از مدیرم چیزی یاد بگیرم اونا از کارشناسا چیز یاد میگیرن)، رفتار مدیریتی بلد نیستن و بالطبع این فشارها روی سرپرستها و کارشناسها میاد، منابع انسانی شرکت خیلی ضعیفه که خب نتیجش نارضایتی بیشتر پرسنل هست. به خاطر حقوق پایین و نارضایتیهایی که هست همه دائم مشغول غر زدن هستند که به مرور زمان واقعا رو اعصاب آدم تاثیر میذاره.

توصیه من به مدیران شرکت

پیشنهاد من اینه حتما دوره های مدیریتی مخصوصا رفتار سازمانی شرکت کنن
همچنین سعی کنن دانش خودشون رو تو کار افزایش بدن.

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

+۲۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA