شرکت ایده‌پردازان دانش عصر نو (مُنتا)

www.monta.ir

درباره مُنتا

شرکت ایده‌پردازان دانش عصر نو (مُنتا) در سال ۱۳۹۱ با هدف ایجاد یک بستر آموزشیِ هوشمند به‌طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. مُنتا، به‌عنوان نخستین محصول دانش‌بنیان ایران در زمینه‌ی آموزش آنلاین، با تکیه بر به‌روزترین دستاوردهای فناوری اطلاعات در حیطه‌ی آموزش و ارزیابی، راهکارهای تازه‌ای برای دانش‌آموزان، دبیران، مشاوران و مدیران مدارس (از چهارم تا دوازدهم)، فراهم کرده است. منتا مفتخر است که در حال حاضر، بیش از ۴۳ هزار دانش‌آموز، ۸ هزار دبیر و ۲۵۰۰ مدرسه در سرتاسر کشور از خدمات این گروه آموزشی استفاده می‌کنند و حدود ۶۰ نیروی تمام‌وقت متخصص در سِمَت‌های مختلف در این شرکت مشغول به کارند. همچنین، لازم به ذکر است که این شرکت تاکنون موفق شده است عناوین و افتخاراتی نظیر برترین دستاورد یادگیری و یاددهی الکترونیکی یونسکو (کرسی آموزش الکترونیکی یونسکو در ایران-آذرماه ۹۷) و شرکت تحول‌آفرین در زمینه‌ی فناوری اطلاعات (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری-آذرماه ۹۶) را از آنِ خود کند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس شرکت: تهران، سیمون بولیوار، میدان دانشگاه آزاد، داخل ستاری جنوب، خروجی دوم، خیابان طور شمالی، کوچه سبا، پلاک ۵

فرصت‌های شغلی مُنتا

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت منتا کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویس جاوا | تابستان ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

اول که نشستم ۳۰ تا سوال تستی هوش دادن گفتن تو ۲۰ دقیقه باید جواب بدم،اون شخصی که قرار بود مصاحبه فنی بکنه نبود،به همین خاطر مصاحبه فنی انجام نشد.فقط مدیرعاملشون در مورد سابقه کاریم و اینکه محل کار قبلیم با چه تکنولوژی و فریمورک هایی کار کردم سوال کرد.در کل آدمهای متشخصی بودن.نتیجه مصاحبه گفتن ۲ روز بعد مشخص میشه و فعلا که ۱ روز گذشته خبری نیست و نمیدونم چی میشه،و اینکه محل شرکت خیلی دور و مرکز شهر نبود.
چندتا سوال جیمت مطالعه کنی و بری بد نیست

حقوق پیشنهادی من: ۸ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۸ میلیون تومان

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: یک ماه)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA