شرکت نو اندیشان گلشن سلامتی (فروشگاه آنلاین مو تن رو)

www.mootanroo.com

درباره مو تن رو

مجموعه مو تن رو با همدلی و همکاری جوانان مستعد و با انگیزه ایرانی و همچنین حمایت سرمایه گذارانی با سابقه ۵۰ ساله در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در سال ۱۳۹۵ متولد شد . ما ضمن درک بهای زمان در شرایط زندگی مدرن، بستری را جهت برطرف کردن بخشی از نیازهای شما با حق انتخاب بیشتر نسبت به خرید حضوری فراهم کردیم و در طی این مسیر بر اصل اصلات و درستی محصولات فروشگاه اینترنتی مو تن رو در تمامی شرایط ثابت قدم هستیم و با اطمینان کامل اصالت کلیه اجناس را ضمانت می کنیم . امیدوار هستیم در آینده ای نزدیک با توجه به تجربه های اندوخته در این سال ها به عنوان اولین مرجع تخصصی آنلاین آرایشی و بهداشتی در زمینه مشاوره و فروش محصولات با اصلات در کشور عزیزمان در کنار شما باشیم . تمامی کالاها و خدمات حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت مو تن رو می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت مو تن رو کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه تولید محتوا | تابستان ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

از روزی که رفتم تا روزی که بهم زنگ زدن یک هفته یا شاید کمتر طول کشید. در بدو ورود جو خیلی خوب و صمیمانه ای کارمندا داشتن. بهم ب فرم دادن و بعد کارشناس ارشد محتوا که ی آقایی بود و ی خانم باهام مصاحبه کردن. کم سوال پرسیدن اما عمقی. برخوردشون خیلی محترمانه بود و من حس خوبی گرفتم. ازم خواستن براشون نمونه کار بفرستم. چند ساعت بعد بهم زنگ زدن و ی تست خواستن که براشون فرستادم. فرداش باهام تماس گرفتن و خواستن که برای جلسه دوم شرکت کنم که خودم نتونستم حاضر بشم بنا بر دلایلی. در کل حرفه ای و خوب بود
با اطلاعات برید. بهتره که از دانش کاری خودتون اطلاعات جدید داشته باشین نه روتین. متفاوت خودتونو بیان کنید. مطمئن حاضر باشید. نیازی به شواف نیست. چون مصاحبه کننده ها شخصیت شناسی خوبی دارن
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
ذکر نشد

مهارت‌هایی که نیاز دارند

سرعت عمل. دقت

حقوق پیشنهادی من: ۳ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۸ میلیون تومان

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

ظاهر مدینه فاضله، باطن شعب ابی‌طالب | اردیبهشت ۰۰

| عملکرد مدیرعامل: نظری ندارم | دورنمای شرکت: بد | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در ‘بازاریابی’ مو تن رو بصورت تمام وقت و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۹ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
نقطه مثبت این شرکت اون زمانی که من اونجا بودم همون تیم مارکتینگ و کامرشیالش بود که دیگه الان نیست.

مشکلات و نقاط منفی
خیلی جالبه که ما ۵ تا مگاکمپین رفتیم و عین ۵ تاش هم سایت دان شد و هیچکس از بچه‌های تیم فنی بازخواست نشد! دوست محسن قائم مقامی (جانشنین مدیرعامل) با میثم نوایی (CTO) باعث به وقوع پیوستن همچین اتفاق‌های احمقانه‌ای می‌شه.

به قول خودشون منابع انسانی دارن ولی ته تهش به عنوان یه تولدبگیر می‌شه ازش یاد کرد. فقط دنبال حاشیه و خاله‌بازیه، نه پیگیر قرارداد و دغدغه‌ی بچه‌ها.

به‌ظاهر همه دوست و خانواده‌ایم ولی فضای شرکت فوق‌العاده مسموم و خاله‌زنک‌بازیه.

توصیه من به مدیران شرکت

با این فرمون جاتون جایی بهتر از بامیلو نیست، با این تفاوت که اون یه اسمی در کرد بعد رفت تو دیوار، شما همون اسم رو هم در نکردین.

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA