شرکت مهندسین مشاور ناموران

www.namvaran.ir

درباره شرکت ناموران

طراحی و مدیریت پروژه نفت و گاز و پتروشیمی صنایع نفت و پتروشیمی احداث پالایشگاه طراحی و ساخت کارخانجات نفت و پتروشیمی طراحی و اجرای خطوط انتقال نفت و گازارائه خدمات مهندسی، تامین تجهیزات و اجرا در پروژه‌های نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع، معادن و فلزات. انجام و عرضه خدمات فنی و مشاوره‌ای از قبیل: خدمات و مطالعات در مراحل شناسایی، توجیه فنی و اقتصادی طرحها، تهیه نقشه و اسناد و مدارک و مشخصات اجرایی طرحها، نظارت بر حسن اجرا و انجام خدمات مشاوره ای مربوط به دوره بهره برداری و نگهداری و یا مجموعه خدمات مشاوره و ساخت و انجام کلیه عملیات صنعتی و مالی و بازرگانی مربوطه.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، منطقه ۱، محله چیذر، قیطریه، روبروی پارک قیطریه، خیابان خراسانی، پلاک ۵

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت مهندسین مشاور ناموران کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس ارشد کیفیت | شهریور ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

شرکت از بیرون که خیلی شرکت خوبی به نظر میرسید ولی واردش که میشدی خیلی کثیف بود( به نظر من اینکه پرده های و دیوارهای یه شرکت خیلی کثیف باشه یکی از نشانه های رویکرد مدیریت شرکت است) بعد منو راهنمایی کردن به اتاق کنفرانسشون برای مصاحبه که یه نفر اونجا خواب بود و اومدن بیدارش کردن!!!
از اونجایی که مصاحبه شونده با شرکت ثبلی من آشنایی داشت سوالات کلا حول این بود که اونجا چیکار میکنین و اینجا ما اینکار رو میکنیم. من بابت یه پست دیگه درخواست داده بودم ولی برای یه پست دیگه دعوت به مصاحبه شده بودم که خب اطلاعاتم صرفا در حد شنیداری بود و عملی نبود. فرآیند مصاحبه خیلی طولانیه (سرپرست، مدیر، منابع انسانی ) که فعلا من در قدم اول هستم.
مسیر شرکت هم فقط باید با ماشین بری و بیای و مسیر تاکسی یا مترو … نداره. روبروی پارک قیطریه است که خب اینم یه مشکل دیگه است برای من.

هنوز در فرآیند جذب هستم

۵+

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA