شرکت نارگان | Nargan Engineers and Constructors

درباره شرکت نارگان

شرکت خصوصی نارگان یک شرکت مهندسی، ساخت، تجهیز و مدیریت پروژه، بیش از چهار دهه تجربه در طراحی و توسعه پروژه های صنعتی در صنعا نفت و گاز مشغول به فعالیت است. شرکت نارگان سهم بزرگی در توسعه و تجهیز صنایع انرژی در ایران دارد. نارگان خدمات جامعی برای توسعه پروژه های صنعتی از مطالعات امکان سنجی گرفته تا ارائه مجوز و دانش فنی، طراحی، مهندسی جزئیات، خدمات، مهندسی تخصصی، نظارت بر ساخت و ساز و مدیریت پروژه ارائه می کند.

تخصص شرکت نارگان در صنعت پتروشیمی طیف وسیعی از اتیلن، تولید پلیمر، اتانولامین، آنتی هیدرید فتالیک و کود شیمیایی را شامل می شود. نارگان دارای تجربه گسترده ای در زمینه مهندسی و اجرای پالایشگاه های نفت، تاسیسات تصفیه گاز و تاسیسات بازیافت و اکسایش در ایران است.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

 

 

تجربه‌های مصاحبه در شرکت نارگان

مصاحبه مهندس برق

یه سری سوال فنی از تحصیلاتم و تخصصم مهارت های کامپیوتری و انگلیسی ام چرا تحصیلم بیشتر از حد نرمال طول کشیده و سوالایی که منطقی بود پرسیدنشون. در کل روند مصاحبه خیلی نرمال و رسمی بود. معذب نبودم. یه مصاحبه بخش منابع انسانی اش داشتم که برای شناخت شخصیتم بود. اینکه اعتماد به نفسم چقدره. نقاط ضعف و قوت خودمو چطور ارزیابی می کنم.پرخاشگر هستم یا نه. انگلیسی مصاحبه کردن و سوالای روتین.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

اونجا اساسش پارتی هست. مدرک دانشگاه خوب براشون مهمه. کار بلد بودن هم خوبه. اما کسی اونجا کار یادت نمی ده. باید سعی کنی خودت خودتو بالا بکشی. روحیه کار گروهی اونجا کمه. اما ازت انتظار دارن تو خیلی بتونی کار گروهی کنی.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

مدارکشون کلا به زبان انگلیسی و آلمانی هست و خب باید بدونی اینا رو آفیس مسلط باشی. مخصوصا ورد و اکسل. نرم افزار قوی باشی. آروم و بی تنش باشی. شاخ و شونه نکشی. سازگار باشی. نیروهاشون هم اغلب بالای 25 سالن

کامل نشون بده ...

 

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

آراستگی ظاهری براشون مهمه. نیروهاش خوش لباس و تمیزن. اونجا حجاب آزاده مثل خیلی از شرکتا و پوشش غیررسمی دارن. خانمی که چادری باشه یا بخاد با مقنعه بره، معذب می شه یه کم. فضا به لحاظ اخلاقی بسیار سالم و باکلاس و امن هست. حاشیه هم همه جا هست. خودت باید دوری کنی.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف بیمه تکمیلی دیگه مزایای خاصی نداشت.

حقوق پیشنهادی من

1.5 میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها

1.3 میلیون تومان

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست کارمندان شرکت

دعوت به مصاحبه ­­­بیشتر از یک ماه

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب

سابقه کار کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند بیشتر از شش ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت نارگان

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت مهندسی و ساخت نارگان

مدیرعامل: فریدون کیهانی

شماره تماس: 88914926 (۰۲۱)

آدرس: تهران، ایرانشهر، خیابان طالقانی، پلاک ۲۱۱