شرکت نت افراز ایرانیان

www.netafraz.com

درباره نت افراز

شرکت نت افراز ایرانیان از سال ۱۳۹۰ به صورت رسمی و قانونی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده و تمامی فعالیت های این شرکت به صورت کاملا شفاف و رسمی می‌باشد. نت افراز با بهره مندی از متخصصین با تجربه هاستینگ و کارشناسان پشتیبانی مجرب خود با رعایت اصول حرفه ای مشتری مداری مفتخر به ارائه سرویس هاست لینوکس, فروش گواهینامه SSL, ثبت و انتقال دامنه و هاست نمایندگی به همراهان همیشگی خود می باشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت نت افراز می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: اصفهان، چهارراه ابن سینا – روبروی بانک صادرات – پلاک ۱۸

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت نت افراز کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس هاست | مهر ۹۸

کارآموزی | تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

بعد از ارسال رزومه ساعت حضور مشخص شد.چند دقیقه با تاخیر رفتم ولی گفتن اشکالی نداره. مدیر پشتیبانی وقت نداشت و مدیر فنی باهام مصاحبه کرد.حدود ۳۰ دقیقه سوال پرسیدن. هم تخصصی هم عمومی و بیشتر وفادار بودن به سیستم مهم بود چون دوره کاراموزی با حقوق داشتن.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

کار با دایرکت ادمین ( مبتدی)
کار با سی پنل ( مبتدی)
شناخت مشکلات کاربر و هاست ( مبتدی)
ورپرس (مبتدی)

کارآموزی با حقوق بود؟ بله

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA