شرکت رسانۀ تجارت نوین

www.novin.com

درباره رسانه تجارت نوین

شفاف باشید، متفاوت باشید
بیش از ۱۰ سال است که رسانۀ تجارت نوین در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت رسانۀ تجارت نوین می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، کوچۀ دانش ثانی، پلاک ۴۴، واحد ۳ و ۴

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت رسانۀ تجارت نوین کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه جونیور لینوکس | آذر ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایر | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

اصلا این شرکت رو پیشنهاد نمیکنم چون مدیر یکی از بخش ها وقتی متوجه شد با یکی از اشناهای بنده در گذشته کدورتی داشتن روند مصاحبرو بکل تغییر داد‌.مصاحبه اچ ار خوب بود و مطابق چیزی که انتظار داشتم جلو رفت.

حقوق پیشنهادی من: ۴ میلیون

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

از دور قشنگ، از درون بد! | آبان ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: نظری ندارم | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در رسانه تجارت نوین بصورت تمام وقت و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۸ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
اگر قرار باشه نوین رو به کسی توصیه کنم، میگم که رزومه خوبی برات میشه و یه چیزایی هم یاد میگیری.

مشکلات و نقاط منفی
متاسفانه جو حاکم در این شرکت، اونطور که از دور به نظر میرسه خوب نیست. اول اینکه حقوق شما به شدت پایینه، مگر اینکه به عنوان کاراموز یا کسی که قبلا هیچ تجربه ای نداشته وارد بشید. در این صورت حقوق وزارت کار میدن که تا یه جایی قابل قبوله.
موقع مصاحبه به شما میگن امکان افزایش حقوق با توجه به میزان پیشرفتی که میکنید وجود دارد که خیلی واقعی نیست. شاید فقط بهتون پاداش بدن. حتی معیار سنجش این پیشرفت هم مشخص نیست شما ممکنه به عنوان کارشناس ادز وارد کار بشید، اما به خاطر فروش خوبتون بهتون پاداش بدن. اینجا وظایف خیلی مشخص نیستن. مثلا همونطور که گفتم، کارشناس گوگل ادز باید تلفن جواب بده و رکورد فروش رو بزنه.
یه مورد دیگه که ممکنه ببینید ولی به اشتباه بذارید پای کول بودن، بی احترامی هایی هست که میشه. مثلا یکی از مدیران میانی مدام بهتون میگه اخراجتون میکنم یا از اخراج های قبلیش براتون تعریف میکنه که مثلا بترسید.
دیکتاتوری هم که موج میزنه. اگر نظر مخالفی بدین اهمیتی نداره. اگر ایده جدیدی هم بدین کسی توجه خاصی نمیکنه. تمام کارها طی یک چارچوب از پیش تعیین شده پیش میره.
و شما تا زمانی که بگید چشم و ازشون تعریف کنید خوبید، اما انتقاد؟ کم کم تنش بینتون بالا میره و ممکنه اخراج هم بشید.
در کل امیدوارم این نقد به بهتر شدنشون کمک کنه.

توصیه من به مدیران شرکت

توصیه ام اینه که به فکر کارمنداشون باشن و براشون ارزش قائل شن.

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA