شرکت حلوای عقاب

www.oghabhalva.com

درباره حلوای عقاب

شرکت حلوای عقاب در سال ۱۳۲۳ هجری شمسی توسط مرحوم سید جلیل ناصری پایه گذاری گردید. مجموعه در ابتدا فعالیت خود را در یک کارگاه کوچک و در زمینه تولید حلوا در شهر ری آغاز نمود و پس از طی مراحل توسعه به محل جدید در شهرستان شهریار واقع در غرب استان تهران انتقال یافت که دارای وسعتی بالغ بر ۲۰۰۰۰ متر مربع است. در سال ۱۳۷۸ هجری شمسی، با در دست گرفتن مدیریت شرکت توسط آقای سید جلال ناصری و همزمان با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 و شکل گیری واحد‌‌‌های مختلف، مراحل پیشرفت و توسعه مجموعه عقاب از جمله تنوع محصولات، توسعه فیزیکی ، پیشرفت تکنولوژیکی و گسترش خدمات آزمایشگاهی وکنترل کیفیت وارد مرحله جدیدی گردید. در رابطه با افزایش تنوع محصولات ، با انجام اقدامات زیربنایی از جمله راه اندازی پایلوت صنایع غذایی و ایجاد یک سیستم علمی جهت طراحی محصولات جدید، انواع محصولات بر پایه کنجد، تولید و به بازار عرضه گردید.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان خواجه عبدالله انصاری، خیابان ابوذر غفاری جنوبی، بن بست بهنیا، پلاک ۷

فرم استحدام حلوای عقاب

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت حلوای عقاب کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس منابع انسانی | تابستان ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی سخت | سابقه کار مرتبط: انتخاب کنید | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: انتخاب کنید | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

دو مرحله مصاحبه با مدیر منابع انسانی و یک کارشناس منابع انسانی شاغل در آن جا که حس خیلی خیلی بد گرفتم ازشون خانم که مدیر منابع انسانی بود نگاه از بالا به پایین شدیدی داشت و کارمنداش از دستش دیوانه شده بودند خیلی افراد زیردستش چک میکرد و گیر می‌داد بهشون و روزی که من رفته بودم برای استخدام خیلی‌ها اومده بودند برای تسویه حساب و این هم بگم که برای استخدام ضامن و سفته میخوان ازتون مرحله دوم که کارمند آقایی بود که تست اکسل و نرم افزار حضور غیاب می‌گرفت رفتار توهین آمیز داشت با اینکه میدونست مشکل از سیستمشون هست و سیستم قدیمیه می‌گفت نه ایراد از تو هست و یه جور رفتار می‌کرد انگار خیلی حالیشه در صورتی که به نظرم سطح سواد و شعورش و نحوه رفتارش بسیار بسیار پایین بود.
پیشنهاد می کنم برای حفظ عزت نفس و احترام خودتون هم که شده برای استخدام آنجا نروید و پشیمون میشید

مهارت‌هایی که نیاز دارند

آچار فرانسه میخواستند

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم (کل فرآیند: یک هفته)

۱+

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA