شرکت تحلیل‌گر امید | Omid Analyzer

درباره شرکت تحلیل‌گر امید

بعد از چند سال تحقیق، مطالعه، ترید و کسب تجربه در بازارهای بین المللی، وارد بازار بورس تهران شدیم و به عنوان تریدر و تحلیلگر مشغول به فعالیت شدیم. با توجه به دانش فنی آکادمیک در مباحث کنترل و مدلسازی، کار با داده های حجیم (Big Data)، مباحث آماری و شبیه سازی فرآیندها سعی کردیم مدل هایی برای پیش بینی و تشخیص حرکات سهام در بازار طراحی کنیم. اواسط سال ۹۲ یک اسکنر بسیار قوی داشتیم که می توانستیم بازار را از منظرهای مختلف بررسی، بک تست و بهینه سازی کنیم. تمرکز روی زیرساخت ها و تست و اجرای هزاران استراتژی معاملاتی تا اواسط سال ۹۴ ادامه یافت. استراتژی های معاملاتی برای بازار های مختلف صعودی، نزولی و خنثی و برای سهام مختلف نوشته شدند.

کامل نشون بده ...

 

امید به عنوان اولین شرکت الگوریتمی با همکاری شرکت سوشیانت (یک شرکت آی تی OMS فعال در بازار سرمایه است که با معماری پیشرفته و با استفاده از تکنولوژی های جدید، زیرساختی بسیار چابک برای ارسال سفارشات دارد) در اواخر سال ۹۴ موفق به راه اندازی معاملات الگوریتمی و خودکار (Automatic Trading) شد. این الگوریتم ها کمک کرد که بتوانیم اجرای معاملات را با حجم بسیار بالاتر و البته با کارایی بسیار بهتر اجرا کنیم. در اوایل سال ۹۵ برآن شدیم که زیرساخت بازار را بهبود دهیم. با تحقیقاتی که صورت گرفت متوجه شدیم در تمام بازارهای مالی دنیا رکنی به نام بازارگردان (Market Maker) وظیفه ایجاد نقدشوندگی و منصفانه کردن بازار را بر عهده دارد.

در ابتدا با بازارگردانی اوراق بدهی و صندوق های ETF این امر مهم شروع شد. اوراق شهرداری مشهد، اوراق اسنادخزانه اسلامی، و صندوق ETF‌ آساس بخشی از پروژه هایی است که در این راستا انجام شد. در نیمه سال ۹۵ بازارگردانی الگوریتمی روی سهام بازار سرمایه را شروع کردیم و در این راستا شرکت هایی همچون تولید خودرو سایپا، پالایش نفت بندرعباس، سرمایه گذاری میراث فرهنگی، هلدینگ توکافولاد، کارگزاری بانک رفاه و ... بخشی از مشتریانی هستند که افتخار همکاری با آن ها را در این زمینه داشته ایم.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت تحلیل‌گر امید

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت تحلیل‌گر امید

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

 شرکت توسعه فناوری تحلیل‌گر امید

مدیرعامل: سید امید موسوی

شماره تماس: 86087482 (۰۲۱)

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، توانیر، کوچه احتشام، پلاک 9، طبقه دوم واحد ۳