شرکت عمران آذرستان

www.omran.azarestan.com

درباره عمران آذرستان

شرکت عمران آذرستان در سال ۱۳۶۷، با اتکا به تجارب طولانی و ارزشمند مؤسسین خود و با هدف فعالیت در صنعت ساخت و احداث پروژه‌های بزرگ در ایران شروع به کار نمود. و اینک با توجه به تجربه گرانقدر بیش از سی سال فعالیت در حوزه عمرانی و نیز داشتن سرمایه‌ بزرگ نیروی انسانی توانمند و باهوش، این شرکت با در دست داشتن رتبه های ممتاز، به عنوان یکی از خوشنام ترین و سربلند ترین شرکت های عمرانی ایران است.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان مطهری، کوه نور، بن بست ۶، پلاک ۵

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت عمران آذرستان کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه تولید محتوا | مرداد ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مصاحبه با سرپرست جذب و استخدام داشتم که خیلی حرفه ای و بدون استرس صورت گرفت، یکی از نکات بسیار جالب این بود که بدون هیچ تست روانشناسی، در انتهای مصاحبه در خصوص نکات مثبت و قابل بهبود من مواردی و گفتند که کاملا درست بود.

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه مدیر منابع انسانی | بهار ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایر | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

خیلی معمولی و سوالات عمومی هر مصاحبه منابع انسانی و ظاهرا مدیر قبلی یک دفعه رفته بود و معاونت مالی اداری و چند نفر کارشناس اداری و منابع انسانی، سیستم فقط در حد اداری بود و با وجود اینکه شرکت بزرگی بود بنظرم در حوزه منابع انسانی توسعه یافتگی خوبی نداشتن
شرکت پروژه محور بود و به صورت خانوادگی مدیریت میشد
واقعا معلوم نبود چی میخوان

مهارت‌هایی که نیاز دارند

معمول

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: سه ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه برنامه نویس | اردیبهشت ۹۸

مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سه مرحله .
هر سه نفر رفتار دوستانه ای داشتند .
چیزی که برام عجیب بود مدیر منابع انسانی و نفر قبل از ایشون که با من مصاحبه کردن هیچ چیزی راجع به خصوصیات اخلاقی نپرسیدند.
مدیر آی تی سوالات عجیبی راجع به غیر از حرفه ای که درخواست داده بودن سوال کردند و اینطور که من فهمیدم دنبال نیرویی بودن که علاوه بر کارهای شرکت بتونه به عنوان یه دستیار یا مشاور ایده های ایشون رو پیاده کنه و این یک نکته منفی هست .
یک شرکت در زمینه عمران و ساخت و ساز با حدود ۱۰۰۰ تا پرسنل در سراسر کشور .
یکی از بهترین پروژه هایی که داره ساخت نیروگاه اتمی بوشهر است و البته پروژه های خیلی بزرگی هم انجام داده و یا در حال انجامه .
این شرکت که ظاهرا که فامیلی اداره میشه و مدیر عامل آقایی به نام توحید زور چنگ هستند که با پسراو اقوام و خانومشون در راس هستند ( البته این چیزی بود که از پرسنل و منابع انسانی شنیدم )
یه نکته جالب در مورد شرکت ( که البته برای من جالب بود ) ظاهرا مشتاق بودن که نیروی ترک زبان استخدام کنن و بیشتر پرسنل ترک زبان ( همون آذری خودمون هستن ) و نام شرکت هم از آذر الگو گرفته شده .
رفتارر پرسنل خوب و گرم بود .
مصاحبه های اول و دوم که فنی نبودن و خوب برگزار شدن . در مصاحبه سوم با مدیر آی تی حدود دو ساعتی گپ و گفت داشتم که البته ایشون بیشتر از خودشون و توانمدی هاشون تعریف کردن . در کل این شرکت برای مهندسین کامپیوتر و برنامه نویس کار ویژه ای نداره و اصلا تا مصاحبه سوم من دقیقا توجیح نشده بودم که وقتی توی آگهی نوشته شده برنامه نویس وب مسلط به sql قراره دقیقا چیکار انجام بدم و مدام از اسکلت فلزی و بتنی و نیروگاه صحبت میشد که خوب اصلا ربطی به تخصص من نداشت .
در کل اینطور که من فهمیدم واحد آی تی شرکت حدود ۵ سالی هست که راه اندازی شده و کار زیادی برای انجام داده نداره و فقط صرقا یه واحد بیکاره و احتمالا اگر بخوان زمانی نیروها رو تعدیل کنن از همین واحد آی تی شروع خواهند کرد .
کاری که قرار بود انجام بشه طراحی یک پرتال بود که تمام پرسنل شرکت بتونن لاگین کنن و مرخصی ثبت کنن و یا وضعیت ورود خروج و .. ببینن . و وقتی پرسیدم چرا برای اینکار با من تماس گرفتید شما که رزومه من و دیدین که من ۸ سال سابقه کار در زمینه Big Data و SQL دارم و به عنوان برنامه نویس ارشد چند سالی مشغول بودم جواب دادن که ما فردی رو میخواهییم که به ما ایده هم بده !!!!!!!!!!!
خود من بعد از مصاحبه اصلا تمایلی به کار کردن در اونجا نداشتم و اگر با من تماس میگرفتن درخواستشون رو رد میکردم . ولی خوب اونها هم اصلا تماس نگرفتن و جالب هست که در سایت کاریابی که من براشون رزومه فرستاده بودم در قسمت توضیحات علت رد و نوشته بودن که ایشون توانایی هاش بیشتر از نیاز ماست .
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
خیلی مهم نبود

حقوق پیشنهادی من: ۶ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۳ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA