شرکت تجارت مجازی اوکسین

www.oxingroup.co

درباره اوکسین

شرکت تجارت مجازی اوکسین ارائه کننده خدمات یکپارچه تجارت الکترونیک است. این شرکت ملزومات تجارت الکترونیک را در قالب پنج سرویس اصلی طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل، تولید و مدیریت محتوا، دیجیتال مارکتینگ، جابجایی مرسولات و راهکارهای مالی و پرداخت الکترونیک عرضه میکند.

مدیر عامل: محمد مهدی خلیلی

مدیر منابع انسانی: محمد علی غایبی  لینک پاسخگویی 

تجارت مجازی اوکسین می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان سوم، برج کاج، طبقه ۱۰ | map

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل تجارت مجازی اوکسین کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

جدیدا کسی برامون تجربه مصاحبه ننوشته! :‌( 

قبلی‌ها پاک شد! تجربه‌ها قدیمی خیلی مستند نیستند 

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

مجموعه ای بی برنامه و بی هدف | آبان ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: بد | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در ‘طراح UI’ تجارت مجازی اوکسین بصورت تمام وقت و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۸ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
سخت بتونم چیزی رو بگم، جز اینکه در اتاق خودمون با تعدادی بچه های همسن و جوان و کاربلد همکار بودم

مشکلات و نقاط منفی
مدیر فنی و برنامه نویس های این شرکت که در یک اتاق با آنها کار میکردم، انصافا آدم های کاربلدی بودند. مشکل اصلی با مدیریت بود. دو مدیر شرکت که دو سال هم از خودم کوچکتر بودند (متولد ۷۴) بقدری در همه کارها دخالت میکردند و اغلب هم نظراتشان هم غیر کارشناسی و غیر تخصصی بود و هم متضاد یکدیگر. از طرفی در مصاحبه گفتند این شرکت دو سال سابقه فعالیت دارد و دارای ۵ شرکت زیر مجموعه هم هست، اما در عمل دیدم واقعا هیچ کاری انجام نشده و تعدادی سایت و اپلیکیشن ناقص و خراب هست که درست کردنشان واقعا از عهده یک نفر حتی خارج است. فقط اصرار به سریع انجام شدن کار داشتند و من هم شخصا آدمی نیستم که بتوانم در محیطهای پراسترس زیر فشار کار کنم، کارم هم چون علاوه بر بعد فنی و تخصصی ، یک بخش هنری و گرافیکی دارد که نیاز به تمرکز و آرامش هست. در ثانی کار UI نیاز دارد که همزمان با تیم برنامه نویسی و گرافیست در تماس بود. چند روز اول ورودم به شرکت، گرافیست شرکت حضور داشت و چیزهایی که نیاز داشتم آماده میکرد، اما بلافاصله با او قطع همکاری کردند و نه تنها تمام کار به دوش خودم افتاد، بلکه انتظار داشتند کار های طراحی و گرافیک را هم من انجام بدهم به صرف اینکه فتوشاپ بلدم !

انتظار داشنتد مثل خودشان تا آخر شب در شرکت بمانیم و کار کنیم، البته از اضافه حقوق هم خبری نبود و این از روز اول به کارمند اعلام و در جلسات داخلی هم مرتب تاکید میشد. کسی هم اگر اعتراضی به هر چیزی داشت، میگفتند هر کس نمیتواند با شرایط اینجا کار کند، همین الان برود. من هم دیدم واقعا وضعیت قابل تحمل نیست و بعد از مدت کوتاهی آمدم بیرون.

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

یک تجربه ناموفق همکاری | آبان ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: بد | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در ‘گرافیک’ تجارت مجازی اوکسین بصورت تمام وقت و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۸ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
حقوق اگرچه بالا نبود اما حداقل بموفع پرداخت میشد و گهگاه به مناسبت های مختلف پاداش کوچکی یا کالای هدیه برای شب عید میدادن

مشکلات و نقاط منفی
من در نمایشگاه کار برای این شرکت رزومه پر کردم. کسایی که در غرفه شون بودن همه جوان و ظاهرا آدمای بدی به نظر نمیرسیدن. زمستانه ۹۸ باهام تماس گرفتن و بعد از ۲ جلسه مصاحبه گفتن برای کار آزمایشی بیا اگه OK بودیم ثابت میشی و از دو سه ماه بعد هم بیمه. چند روزی رفتم برای کار و انقدر کارشون بی برنامه و پرفشار و اذیت کننده بود که واقعا دیگه تمایلی به ادامه نداشتم. معلوم هم نبود اصلا کارشون چی هست. از طراحی لوگو برای ارایشگاه زنانه شروع شد بعد گفتن ما کارهای طراحی بخش فیلم و سریاله اپلیکیشن معروف صداسیما را انجام میدیم (بخاطر قوانین این سایت نمیتونم اسمشو بگم) . تعداد زیادی پوستر و بنر فیلم و سریال دادن طراحی کنم. همه کارهای هم باعجله. مثلا کاری که واقعا دو سه روز زمان میبرد اگر بخوای خوب انجام بشه، اصرار داشتن ۱۰ دقیقه ای انجام بشه. بعد هم که تازه اون موقع داشت مسئله کرونا شروع میشد کلی طرح دادن برای اون کار کنم. هر طرحی رم میگفتن نه خوب نیست و دوباره بزن. انقدر که واقعا دیگه آدم خسته میشد. بعد یه روز گفتن خب از فردا دورکاریه . تا دو سه ماه همین بود و من نتونستم حتی دستمزده همون چند روزمو بگیرم. بعدم که کرونا فروکش کرد باز گفتن حالا داریم جای دفتر شرکتو عوض میکنیم و دوباره یکی دو ماه دورکاریه. منکه دیگه نرفتم اما از مدل کارشون و راست و دروغشون سر در نیاوردم. همون چند روز با هرکدوم از بچه هایی که اونجا کار میکردن صحبت میکردم هم تقریبا مشابه همینا رو میگفتن که نمیدونیم چه خبره و قراره چی بشه. خیلی بده آدم با امید وارد مجموعه ای بشه و نا امید و سرخورده برگرده

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

زحمات و کلنجار بی نتیجه | آبان ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: بد | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در ‘Front end Developer’ تجارت مجازی اوکسین بصورت تمام وقت و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۸ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
در این اوضاع خراب اقتصادی که معمولاً همه شرکتها حقوق را با چند ماه تأخیر پرداخت میکنند، شاید تنها ویژگی مثبت این شرکت بخاطر وصل بودن به منابع مالی خیلی قدرتمند، پرداخت تقریباً بموقع دستمزدها باشد

مشکلات و نقاط منفی
من زمانی وارد این شرکت شدم که تازه فعالیتش را شروع کرده بود و جزو اولین کارمندان آن بودم. هیچ کاری انجام نشده بود و طرح ۵ سایت شرکت را از صفر بالا آوردم و زحمات زیادی کشیدم. حتی خیلی از اموری که به شرح وظایفم ارتباط نداشت را هم چون کس دیگری از جمله گرافیست هنوز استخدام نشده بود، انجام میدادم. اما متاسفانه از روز اول بر سر هر چیزی از حقوق و ساعت کار تا کیفیت و نوع انجام پروژه ها از نقظه نظر فنی با مدیریت بگومگو وجود داشت و انقدر باید کلنجار میرفتی و بحث میکردی که همه انرژی آدم گرفته میشد. از طرفی مشخص نبود بالاخره باید به کی جوابگو بود. مدیر مستقیم (واحد فنی و برنامه نویسی) یا مدیرعامل یا معاون اجرایی شرکت. خیلی تحمل کردم چون فکر میکردم تازه تاسیس است و به مرور زمان درست میشود. اما متاسفانه روزبروز بدتر و غیر قابل تحمل تر میشد.

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

شرکتی بی نظم و بی توجه به حقوق کارمندان | آبان ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: بد

من در ‘منشی’ تجارت مجازی اوکسین بصورت تمام وقت و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۸ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
هیچی

مشکلات و نقاط منفی
کار کردن در این شرکت و نحوه تعامل با مدیران آن واقعا سخت و غیره ممکن است. من سالها جاهای مختلف در شغلهای مختلف با همه جور آدمهای کار کرده بودم، خوب و بد. اما واقعا تحمل کردن اینجا حتی برا چند ماه هم غیره ممکنه. هیچ نظم و برنامه ای وجود نداره همه هم ناراضی. خسته شدم

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

شرکتی با نیروی انسانی متخصص اما مدیریت قدرنشناس | آبان ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: بد | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در ‘بخش فیلم و سریال (VOD)’ تجارت مجازی اوکسین بصورت تمام وقت و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۸ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
وجود همکاران متخصص که در کنارشان میشود کلی چیز یاد گرفت. آدمهای قوی و حرفه ای در اینجا مشغول هستند. باورنکردنی بود. من در طی چند ماه حضورم در این شرکت با تعدادی از زبده ترین آدمهای کارشناس سینمی جهان و ایران آشنا شدم. کسانی که تقریبا همه فیلمها را دیده بودند و اطلاعات بسیار کامل و جامع در مورد آنها داشتند و حتی سابقه نویسندگی در مجله ها و سایت های تخصصی سینما داشتند.

مشکلات و نقاط منفی
وقتی در بین آگهیهای متعدد این شرکت که همه مربوط به برنامه نویسی و امور فنی بودند یک آگهی با عنوان کارشتاس تولید محتوای سینمایی دیدم، هم خوشحال شدم که کاری مرتبط به رشته تحصیلیم پیدا کرده ام و البته تعجب هم کردم چون توضیحات و سایت شرکت را دیدم که مربوط به مهندسی کامپیوتر و اینترنت و تجارت الکترونیک است و فکر میکردم چه ربطی به سینما میتواند داشته باشد. بعد از مصاحبه متوجه شدم که کار این شرکت اصلا فعلا در آن زمینه نیست و در واقع تامین کننده محتوای بخش فیلم و سریال یکی از معروف ترین اپلیکیشن های کشور است که نام آن در همه شبکه های صدا و سیما صبح تا شب شنیده میشود. البته شرکت بسیار کوچک و خلوتی بود و متعجب شدم چون فکر میکردم دفتر چنین مجموعه ای باید حتما خیلی بزرگ تر و شلوغ تر باشد. اما شاید باور نکنید، بله درست است. همه آن چیزی که هر روز در چنین اپ پربازدیدی منتشر میشود، توسط همین چهار پنج نفر تامین میشود! از جستجو در اینترنت و تولید محتوا تا زیرنویس و سانسور و تدوین فیلم ها و طراحی بنرهای آنها! از این بابت میگویم که ببینید چقدر آدمهای قوی و حرفه ای در اینجا مشغول هستند. باورنکردنی بود. من در طی چند ماه حضورم در این شرکت با تعدادی از زبده ترین آدمهای کارشناس سینمی جهان و ایران آشنا شدم. کسانی که تقریبا همه فیلمها را دیده بودند و اطلاعات بسیار کامل و جامع در مورد آنها داشتند و حتی سابقه نویسندگی در مجله ها و سایت های تخصصی سینما داشتند. و من بسیار خوشحال بودم که میتوانم از این افراد کلی چیز یاد بگیرم.

اما متاسفم که مدیریت این شرکت به هیچ وجه قدر آنها را نمیداند و به جای اینکه روزی هزار بار از آنها تشکر کند که هر کدام به اندازه ۱۰ نفر در آنجا و حتی منزل خود و حتی روزهای تعطیل زحمت میکشند و نتیجه کارشان هم که خب واضح است، همیشه طلبکار بود و فقط دنبال بهانه ای برای سخت تر کردن شرایط کار و وارد کردن فشار بیشتر بر کارکنان. به خدا اگر هر یک از این بچه ها به شرکتهایی مثل فیلیمو و نماوا و سایتهای سینمایی میرفتند، آنها را روی دست میبردند و حاضر بودند حداقل ۳ برابر حقوق اینجا را بهشان بدهند. مدیریت این شرکت بشدت ضغیف و سردرگم و نابلد و فاقد کوچکترین سواد و تجربه تخصصی در زمینه این کار بود. دلیل اصلیش هم این بود که دغدغه اصلی شان هنر و سینما نبود و فقط به عنوان بیزینس و پول در آوردن به آن نگاه میکردند. چقدر ایده های خلاقانه و جالب میتوانست انجام شود که با کمال تاسف هیچکدام به سرانجام نرسید. من که تحملم تمام شد و همراه یکی دیگر از همکاران شب عید بیرون آمدیم. بقیه هم شدیدا ناراضی بودند و فکر نمیکنم تا الان هنوز آنجا مانده باشند.

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

رکورددار تعداد آگهی در سایت‌های کاریابی! | مهر ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: بد | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در تجارت مجازی اوکسین بصورت تمام وقت و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۸ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
خیلی سعی میکنم ولی چیزی یادم نمیاد

مشکلات و نقاط منفی
رکورددار تعداد آگهی در سایت جابینجا! تا جایی که لینک جابینجا بالاتر از لینک سایت خودشون در گوگل دیده میشه…
در دو سال گذشته، فکر نکنم شرکتی تا این تعداد آگهی استخدام داده باشه . تقریبا هر موقع وارد جابینجا بشین ، حداقل ۲۰ تا آگهی استخدام داره این شرکت از منشی تا برنامه نویس و بخصوص گرافیست . اما وارد شرکتشون که بشید کلا ۱۰ نفر هم کارمند نمیبینین که اونا هم بشدت ضعیف هستن در کارشون. بیشترین کاری که انجام میدن ساخت موشن گرافیکه که فکر کنم ضعیف ترین سازنده موشن گرافیک در ایران اونا رو میسازه. نمونه هاش در پیج اینستای شرکت هست. تماما کپی عین به عین از کارای آماده. در چند ماهی که من اونجا کار کردم، منشی هم نداشتن و فقط هر روز با ۱۰ ، پونزده نفر برای استخدام مصاحبه میکردن و آخر هم هیچ کدومشون نیومدن. کلا بیشتر وقت روزانه مدیر هر واحد به مصاحبه با متقاضیان استخدام میگذره! آخرشم هم نهایتا دو سه نفر برای هر شغل میان و هر کدوم چند روز آزمایشی کار میکنن و میذارن میرن.

روز اول گفتن ناهار میدیم به کارکنان. مدیر اداری شون هم که در جلسات جز ایراد گرفتن از همه چیز و همه کس بخاطر دیر امدن چیزی نگفت، صد مرتبه منت میگذاشت سر کارمندا که الان هیچ جا دیگه ناهار گرم نمیدن. رییس هیئت مدیره شرکت هم که خیلی ادم مهمیه و شرکتها و بیزنسهای زیادی داره، ناهار تمام اونا رو قطع کرده ولی به شما میدیم! چه ناهاری ؟ غذایی واقعا بی کیفیت از این کترینگ های کثیف ارزان ، که خوردنش جز معده درد و مریضی چیزی نداشت. البته بماند که همون رو هم چند روز بعد بی سر و صدا قطع کردن. البته این رو نمیفهمیدن که آدمها زندگی شخصی هم دارن و بنده زرخرید شما نیستن. همون طور که اصرار میکنین ۸/۵ صبح سر کار باشن و دیر نکنن ، حق دارن ساعت ۶ که به ادعای خودتون پایان ساعت کاره (البته بماند که همین مقدار هم خیلی بیشتر از تایم مقرر وزارت کاره) برن خونه شون نه اینکه تا آخر شب اجبارا همه را نگه دارین و یه ریال هم اضافه کار ندین. دو تا خانم اونجا همکار من بودن که هر دو برنامه نویس و از اسلام شهر میومدن. اون بندگان خدا کی باید میرسیدن خونه و دوباره صبح کی میومدن؟ در جوابش البته مدیرعامل میفرمودن اینکه چیزی نیست. خود من از کرج میام!

توصیه من به مدیران شرکت

برای نیروی انسانی تون ارزش قائل باشید تا اونا متقابلا برای مجموعه کاری شما و و کارشون ارزش قائل بشن و در کنارهم پیشرفت کنین

🏳 گزارش این تجربه

ID

شرکتی که فقط هست که باشد. همین! | مهر ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: بد | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در ‘برنامه نویسی Back-End’ تجارت مجازی اوکسین بصورت تمام وقت و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۸ بوده.

معمولا اگر از دارا بودن تخصص کافی نزد کارجو مطمئن بشن، زیار سر مبلغ چونه نمیزنن و پرداختاشونم به موقع اول ماهه.

شرکتی است با پروژه هایی برای نداشتن ، کارهایی برای نکردن و وعده ها و قول هایی برای انجام نشدن !

بنظر من مدیران اینجا به راحتی هر چه تمام تر پتانسیل رسیدن به مقام و منصب های بالای دولتی در حد وزارت و ریاست جمهوری را دارند و کاملا برای این منظور ساخته شده اند. چون بهتر از مسئولین فعلی وعده می دهند و تکذیب میکنند و منت هم سرتان میگذارند که افتخار داده اند بر شما ریاست کنند و انتظار تقدیر و تشکر هم دارند و اگر خدای نکرده اعتراضی بکنید ، حسابتان با کرام الکاتبین است و به قول یک بنده خدایی هر کس دوست ندارد ، جمع کند برود.

یک تابلو با عنوان آئین نامه داخلی شرکت درست کرده و در هر اتاقی زده بودند. اولین بار که وارد میشوی و میخوانی ، با خودت فکر میکنی عجب سازمان مترقی و دمکراتیکی است اینجا ، خود بهشت است از بس که حقوق و شرایط عالی برای کارکنان در نظر گرفته اند . اما کمی که گذشت متوجه میشوی عنوان آن تابلو اشتباه بوده و درستش این بوده: آئین نامه کارهایی که نباید انجام بشود و نمیشود!

مدیر ما هم که جدا از کار شرکت، خودش دوتا بیزینس جداگانه و شخصی دیگر داشت و یک روز در میان میآمد و همان وقتها که در شرکت بود هم فقط تلفنی مشغول رتق و فتق امورات کارهای خودش بود. البته میزان حقوقی که در ابتدا توافق شد کم نبود و به موقع نیز میدادند (تنها نکته مثبت شرکت) ، اما بعد از مدتی گفتند این رقم همین قدر باقی خواهد ماند و هیچ افزایشی نخواهد داشت ، تا اطلاع ثانوی. از اضافه کار و اینا هم که کلا خبری نبود. بیمه هم تازه دو سه ماه بعد از آغاز کار میکردن که عملا به کسی وفا نمیکرد. چون معمولا کسی تا این حد طاقت نمیاورد که آنجا بماند.

نتیجه کار کردن در این شرکت، چیزی جز سرخوردگی و افسردگی نبود.

توصیه من به مدیران شرکت

یا وعده بیهوده ندهید یا به قول هایتان عمل کنید.

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

متأسفم از تک تک دقایقی که در این شرکت گذراندم | شهریور ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: بد | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در تجارت مجازی اوکسین بصورت تمام وقت و به مدت ۱ تا ۳ سال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۸ بوده.

یکی دو ماه اول ظاهرا همه چیز خوب بود. محیطی با ویترین جوان و استارتاپی داشت اما فقط محدود به همون یکی دو ماه بود واقعا

این شرکت همیشه تعداد زیادی آگهی استخدام فعال در جابینجا و جاب‌ویژن و ای استخدام و … داره. در مورد مشاغلی مثل گرافیست، روش کارش این میباشد که افراد را ظاهرا پذیرش مینماید و به عنوان کار آزمایشی ، یک هفته به کار میگیرد و وعده میدهد که حتی در صورت عدم پذیرش، حقوق این مدت تمام و کمال پرداخت می‌شود. در این مدت انبوه پروژه ها و کارهای جاری شان را سر کارمند بیچاره خالی میکنند و تا آخر شب هم در شرکت نگهش میدارند و آخر هم میگویند دانش و تخصص شما کافی نبود و از دوره آزمایشی رد شدید! دوباره میروند سراغ نفر بعدی. اینطوری تمام سال کارشان را راه میندازند بدون اینکه کسی را استخدام کنند و بخواهند بیمه اش هم بکنند و … به هیچ کدام هم حتی هموان حداقل دستمزد چند روز رو که قول داده بودند هم نمیدهند.

چند نفری هم که ثابت آنجا مشغول هستند با حقوق بسیار پایین که هیچوقت هم اضافه نمیشود کار میکنند و با اینکه تقریبا کل شرکت تا نزدیک نیمه شب همیشه سر کارند کسی یک ریال هم اضافه کاری دریافت نمیکند. هر روز هم بخاطر نیم ساعت صبح دیر آمدن بازخواست و جریمه نقدی میشوند. باور کردنی نیست، اما ساعت کار رسمی ۸:۳۰ تا ۶ بعدازظهر است و پنجشنبه تعطیل (مدعی هستند ۴۰ دقیقه در روز برای ناهار و نماز است که واقعیتش ۴ دقیقه هم نیس و حتی فرصت یه لقمه ناهار خوردن را هم نمیدهند) و شنیده ام که جدیداً تا ساعت ۱۹ کرده اند!!
این شرکت اصلا سروتهش هم مشخص نیست دقیقا به کجا وصل است و مالک و مدیر واقعیش کیست. چون از مدیرعاملش هر درخواستی بکنید، میگوید والا من هیچکاره ام . بخدا منم مثل شما یک کارمندم و هیئت مدیره اینجور دستور داده! بیشتر شبیه این جاهایی است که با هدف پولشویی مدتی برپا میشود و بعد هم جمعش میکنند و میروند سراغ یکی دیگر. چون رییس هیئت مدیره اش یکی ازافرادی است که عکس و خبرش در سایتها و کانالها مرتب منتشر میشود بخصوص در کار تهیه کنندگی فیلم و سریال نمایش خانگی

متاسفم برای همان مدت خیلی کوتاهی که آنجا بودم و خیلی تجربه بدی برایم شد. راستش اولش چنان ادعاهای بزرگی بعنوان هلدینگ با ۵ شرکت زیرمجموعه و … کردند که فکر کردم کار در این شرکت هم میتواند یک نقطه قوت در رزومه ام شود و هم کلی چیز یاد بگیرم که بعنوان تجربه کاری بدردم بخورد ولی زهی خیال باطل …

توصیه من به مدیران شرکت

دوستان عزیز ، ما که رفتیم اما این ره که شما میروید به ترکستان است.

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA