شرکت پخش داروئی ممتاز

www.p-momtaz.ir

درباره پخش ممتاز

شرکت مدیریت منابع تجاری ایده گستران زمان در اردیبهشت ۱۳۸۷ با مسئولیت محدود با هدف توزیع مویرگی دارو و فرآورده های وابسته به آن در سطح کشور تاسیس گردید ؛ متعاقبا در سال ۱۳۸۹ با انتخاب عنوان تجاری پخش ممتاز آغاز بکار نمود . در بهمن ۱۳۹۰ پس از ورود شرکت های دارویی ایران فارمیس و دارو درمان پارس به اعضا هیات مدیره ،تغییرات بنیادینی در این مجموعه به وقوع پیوست که می توان به تغییر نوع شرکت از “با مسئولیت محدود “به “سهامی خاص” اشاره نمود. در سال ۱۳۹۲ باورود آقای دکتربابک فروهری به جمع اعضای هیات مدیره با سمت مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره و عهده دار شدن مدیریت و ساماندهی شرایط موجود تا کنون توسط ایشان ، شاهد پیشرفت و بالندگی روزافزون مجموعه ممتاز بوده ایم.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت پخش داروئی ممتاز می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، خ ملاصدرا، خ شیخ بهایی شمالی ، خ امداد غربی پ۲۷

فرصت‌های شغلی پخش دارویی ممتاز

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت پخش داروئی ممتاز کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مدیر روابط عمومی | تابستان ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

بار اول زنگ زدن گفتن برای روز شنبه موافق هستید که با معاون منابع انسانی مون جلسه‌ای داشته باشید و من پاسخ مثبت دادم و قرار شد ساعت دقیق جلسه رو همون روز تا پایان وقت اداری به من اعلام کنند. اما هرچی منتظر شدم، هیچ خبری ازشون نشد و حدود سه هفته بعد دوباره به من زنگ زدند و این بار ساعت دقیق ده و نیم صبح رو برای دیدار فیکس کردن. من ساعت ۱۰:۲۰ صبح در محل شرکت حاضر شدم و بعد از پر کردن یک فرم بسیار طولانی سه صفحه‌ای که در اون حتی شغل مادرمون هم پرسیده شده بود، حدود ۲ ساعت، یعنی تا ساعت ۱۲:۳۵ روی یک نیمکت ناراحت کنار دیوار منتظر موندم، اما خبری از مصاحبه نشد. دو بار به کارشناسان اداری‌شون گفتم اگر مشکلی هست، بگن که برم و اونا به اصرار گفتن بیش‌تر بمونم. در نهایت ساعت ۱۲ و ۳۵ دقیقه یک دختر خانومی اومد و از من از طرف معاون منابع انسانی‌شون عذر خواست و گفت جلسه مصاحبه‌ی قبلی ایشون طول کشیده، و دوباره به من زنگ می‌زنند تا جلسه‌ی دیگری هماهنگ کنند. من هم پوزخندی زدم، گفتم انشالله و زدم بیرون. مسئله برای من این بود که معاون سرمایه‌های انسانی این شرکت که مث بنده یک آقای دکتر بود و قرار بود در سمت یک مدیر هم‌ردیف ایشون وارد سازمان بشم، چه‌طور حتی به خودش زحمت عذرخواهی نداد. برام عجیب بود اولاً ایشون که داعیه‌ی منابع انسانی داره، چه‌طور چنین رفتاری می‌کنه و دوماً با سطوح پایین‌تر شغلی چه رفتاری دارند. به‌هرحال بسیار بسیار تجربه‌ی توهین‌آمیز و بدی بود و به هیچ‌کس توصیه نمی‌کنم پا به این سازمان بگذاره.
اصلا توصیه نمی‌کنم براشون وقت بگذارید.

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

+۱۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه برنامه نویس backend | آذر ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

مصاحبه یا یک فرم پر کردن و یک مصاحبه فنی شروع میشه.
متاسفانه بعد فرم پر کردن بدلیل ناهماهنگی این شرکت بعد از دو ساعت انتظار برای آمدن مدیر انفورماتیک ایشون هنوز در جلسه تشریف داشتند و من رفتم و یک روز دیگه مجدد تماس گرفتند و هماهنگ مردند برای مصاحبه که روز دوم هم نیم ساعت بی دلیل معطل شدم!
مرحله فنی بدلیل فراتر از انتظار بودن یا over qualified شدن رد شدم!
متاسفانه خودشون هم دقیقا نمیدونن چی میخوان و در چه حد باشه! سوال فنی هم هیچی پرسیده نمیشه چون مدیر مربوطه مدیر انفورماتیک یک شرکت غیر نرم افزاری است و دانشی در ارتباط با نرم افزار نداره!
جواب مصاحبه را هم ندادند و با پیگیری خودم متوجه شدم که رد شدم!
با توجه به این که مجدد آگهیشون تمدید کردند بنظر میرسه شرکت خیلی تکلیفش مشخص نیست. چون نرم افزاری هم نیست و سطح علمی پایین است حتی بدرد تازه کارها هم نمیخوره تا رزومه ای بشه
اولویت خیلی پایینی براش گذاشته بشه اونم برای داشتن شغل صرفا!
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
چیز خاصی مدنظر نداشتند فقط مدیر انفورماتیک را با سطح دانشتون نترسونید!

مهارت‌هایی که نیاز دارند

برنامه نویسی c#

حقوق پیشنهادی من: ۸ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: صحبتی نشد

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: سه هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

بدون زیرساخت و نابالغ | دی ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: نظری ندارم | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در حال حاضر در شرکت پخش داروئی ممتاز بصورت تمام وقت و به مدت ۱ تا ۳ سال مشغول به کار هستم.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
فضای نسبتا دوستانه که به ندرت پیدا میشه!

مشکلات و نقاط منفی
۱- بدون زیرساخت و نابالغ
۲- ساعات کاری طولانی و وحشتناک بدون هیچگونه جبران مالی یا کلامی
۳- فضای پر از حاشیه و زیرآبزنی و چاپلوسی
۴- عدم پرداخت به موقع و عدم شفافیت در پرداخت ها
۵- بسیار نامنظم و عدم تبعیت از فرایندهای استاندارد کاری
۶- مدیران کار نابلد و بی سواد در راس امور

توصیه من به مدیران شرکت

منابع انسانی سرمایه های سازمان هستند و عدم توجه به این سرمایه ها به راحتی میتونه سازمان رو در هم بشکنه!
استفاده از آدم های کوتوله در راس امور سازمان رو به سمت حاشیه و دور شدن از هدف اصلی سوق میده!

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA