شرکت پارسیان نوین تک آسانبر (پنتا)

www.pantainc.com

درباره پنتا

شرکت ” پارسیان نوین تک آسانبر ” (پنتا ) بطور اختصاصی در زمینه طراحی ، ساخت و فروش پنلهای شاسی و نمایشگر آسانسور و قطعات وابسته فعالیت مینماید.

در راستای مشتری مداری و همچنین ارائه محصولات با کیفیت و متنوع ، این شرکت متعهد به استفاده از مدرن ترین تکنولوژی روز ، شیوه های نوین و سیستمهای مکانیزه تولید ، فروش و خدمات پس از فروش میباشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران ، بلوار آفریقا ، بلوار ناهید شرقی ، پلاک ۱۴ ، طبقه ۴ ، واحد ۱۴

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت پنتا کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مدیریت فروش | پاییز ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

بعد از پر کردن فرم استخدامی که مربوط به اطلاعات کلی و هویتی بود، به دفتر مدیعامل دعوت شدم و مستقیماً با ایشون مصاحبه داشتم. برخورد صمیمی و گرم همراه با احترام بود. سوالات تخصصی پرسیده نشد و بیشتر جنبه های اخلاقی و رفتاری مد نظر بود. مدیرعامل اعتقاد داشت که اگر فردی از لحاظ رفتاری قابل پذیرش باشه و از سطح توانمندی ذهنی قابل قبولی برخوردار باشه، با کمی کسب تجربه و گذروندن دوره های تخصصی حین کار، میتونه به فرد مورد نظر مجموعه تبدیل بشه. دانش شخص مدیرعامل بسیار بالا بود و از همه مهمتر برخورد محترمانه ایشون جلب توجه می کرد.
توصیه می کنم اگر فردی صادق، منطقی و آروم هستید به این شرکت مراجعه کنین. چراکه محیطش بسیار آرومه، پرسنل کمی داره که باعث میشه افراد مالتی تسک باشن و این انتظار ازشون وجود داره. دنبال پست و مقام نباید باشید چون سلسه مراتب به صورت سنتی توش وجود نداره. ملاک رفتاری بیش از هرچیزی براشون اهمیت داره. تصمیمات متمرکز گرفته میشه اما جا برای درخشش و بروز استعدادها وجود داره و مدیرعامل به این نگاه ها بهاء میده.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
ادب
متانت
منطق
خلاقیت

مهارت‌هایی که نیاز دارند

کار با کامپیوتر در حد معمول
شناخت صنعت در حد مقدمات
آشنایی با فرآیندهای اصلی تولیدی، فروش، انبار و …
تفکر سیتمی

حقوق پیشنهادی من: ۷ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۵ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک ماه)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA