شرکت پرهام

www.parham-co.ir

درباره پرهام

پرهام یه تیم پرانرژی و بااستعداد در لیگ برتر خدمات ارزش افزوده و جام استارت‌آپ‌هاست. تاکتیک تیم‌مون بازی سریع و پاس‌کاری زیاده؛ نتیجه برامون مهمه، ولی از اون مهم‌تر بازی تماشاگرپسنده. بازیکن‌های ما تکنیکی‌ و تو پست تخصصی خودشون فوق‌العاده‌ان. از حمله خسته نمی‌شیم و مثل منچستر زمان فرگوسن تا دقیقه نود می‌جنگیم. زیرنظر سرمربی و کمک‌هاش با تمرین‌های مداوم برای مسابقات آماده می‌شیم. جام‌های قهرمانی که تیم پرهام تو لیگ خدمات ارزش افزوده به‌دست آورده رو می‌تونید تو سایت موبیرو ببینید. تیم تازه‌نفس «دان‌شو» هم تیم جوون پرهامه که به‌تازگی وارد جام استارت‌آپ‌ها شده و برای قهرمانی تلاش می‌کنه.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، اتوبان کردستان (شمال به جنوب)، خیابان ابراهیمی (هفدهم)، نبش جانبازان، پلاک ۲۹

فرصت‌های شغلی پرهام

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت پرهام کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه Android Developer | زمستان ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایر | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

بعد از اینکه این شرکت چند بار جهت محاصبه با من تماس گرفت باهام یک وقت مصاحبه ست کرد
اول که وارد شدم بعد از ۱۰ ۲۰ دقیقه یک فرم دادن که همون مشخصاتی که تو رزومم اومده بود مجدد باید پر میکردم (برام عجیب بود)
فکر میکنم حدود ۱ ساعت معطل بودم و خیلی از این موضوع ناراحت بودم تا در نهایت گفتم لطفا مصاحبه رو کنسل کنید که بلافاصله بهم گفتن برم به اتاق مصاحبه.
اولین بار بود که میدیدم که تو یک جلسه مصاحبه ۴ نفر جمع شده بودن. یک نفر ظاهرا مدیر یک نفر اندروید دولپر یک نفر ظاهرا iOS دولپر و یک HR! من تا همینجا تقریبا متوجه شده بودم که این محیط جای مناسبی برای کار نیست ولی خیلی بی انگیزه تو مصاحبه شرکت کردم.
خیالتون رو راحت کنم، غیر حرفه ایترین مصاحبه ای که تو یک شرکت داشتم همین بود!
سوالهای فنی کاملا پراکنده بود به شکلی که کاملا احساس میکردم هیچکدوم از اشخاص حاضر در جلسه سابقه کار حرفه ای نداشتن و فقط تو این جلسه در کنار هم قرار گرفتن تا بتونن بدون اطلاعات کامل در قالب یک جمع از پس مصاحبه بربیان. فقط یک سوال توضیح مباحث SOLID پرسیده شد که احساس میکنم این هم حفظی بود چون مصاحبه کننده نمیتونست هیچ فیدبک یا پرسش جانبی در زمان طولانی پاسخ به این سوال انجام بده. یک سوال هم شخص iOS developer پرسید در مورد مالتی تردینگ که من هم با ترد معمولی هم rx هم coroutine راه حلهایی رو گفتم و بعدش احساس میکنم ایشون عصبی شدن و با اصرار میگفتن که اندروید خوب نیست تو این موضوعات و دلیل منطقی هم برای صحبتشون نداشتن! (من همچین رفتار نپخته ای رو تو هیچ مصاحبه فنی ندیده بودم، به شکلی بود که همکارانشون هم سعی میکردن ایشون صحبتشون رو خاتمه بدن)
در نهایت پرسیدن چرا اومدی مصاحبه و چرا فکر میکنی به اندازه ای که درخواست حقوق داری کارت ارزش داره و خوشبختانه مصاحبه تموم شد.
به نظر من در صورتی که انتظار یک محیط کار با افراد حرفه ای دارید برای مصاحبه به این شرکت نرید. درآمد این شرکت هم بر اساس سیستم VAS هست و حتما این نکته رو مدنظر داشته باشید.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
به اینکه تا چه حد مرئوس هستید!

حقوق پیشنهادی من: بالای ۱۰ میلیون تومان

۰

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه وکیل و مشاور حقوقی | مهر ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

من رزومه م رو تو سایت ایران تلنت گذاشته بودم. یک روز ساعت ۱۱/۵ بهم زنگ زدن و گفتن همین امروز بیا برای مصاحبه! خلاصه ساعت ۳ برام وقت تعیین کردن و من رفتم. یه فرم پر کردم و همراه دو نفر که تا آخر هم نگفتن هرکدوم سمتشون تو شرکت چیه رفتم تو اتاق (یه خانم و یه آقا) سوالاتی که میپرسیدن به هیچ وجه در حیطه تخصص من نبود و سوالات حقوقی اصلا نپرسیدن به جاش یه سری سوال پرسیدن که تو هیچ مصاحبه دیگه ای ندیده بودم. مثلا اگه بفهمی وکیل دیگه ای داریم که داره عین کار تو رو انجام میده و بیشتر از تو حقوق میگیره ری‌اکشنت چیه! یا چه چیزی تو محیط کار اذیتت میکنه؟ با چیا مشکل داری و از این چیزا… کلا همش تصویر بدی از محیط کار تو ذهنم میاوردن که از این مدل سوال جواب خیلی بدم اومد و بلافاصله ازشون دلزده شدم و دیگه حوصله نداشتم به بقیه حرفاشون گوش بدم. جالبه که هنوز هم بعد اینهمه مدت استخدام نکردن و هنوز آگهیشون فعاله و هی آپدیتش میکنن…
اصلا معلوم نیست چی ازتون میخوان!

حقوق پیشنهادی من: ۴ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: نگفتن!!!

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه Product Manager | اردیبهشت ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: رویداد و همایش | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

ابتدا از طریق رویداد استخدامی دانشگاه با این شرکت آشنا شدم. و در صحبت کوتاهی که با شرکت داشتم و رزومه ای که برای شرکت فرستادم. دعوت به مصاحبه شدم.

ابتدای ورودم به شرکت فرم استخدامی داده شد حدود نیم ساعت برای تکمیل این فرم زمان برد. بعد از حدود نیم ساعت معطل شدن به اتاقی دعوت شدم. تا یکی از کارشناسان منابع انسانی و یکی از مدیران محصول با من مصاحبه کنند.

ابتدا از پیشنیه کاری من پرسیده شد. و پس از توضیح کوتاه که برایشان دادم. شروع به سوالات عمومی شد. بیشتر سوالات جنبه تحلیلی داشت. و عموما از روی فرم های مصاحبه ای بود. به طور مثال چرا دریچه فاضلاب گرد است؟ یا چند از گوشی داری در این اتاق جا میشود؟ یا چند پنجره در تهران وجود دارد؟ و …..
سپس سراغ سوالات تخصصی تر رفتند. سوالاتی در حوزه منابع انسانی: چگونه در ایجاد انگیزه برنامه نویسان تلاش میکنی؟ و چگونه برای همکاری درون تیمی کار میکنی؟ و …
سوالات در ارتباط با مدل درآمدی سایر محصولات بازار انجام شد که به طور مثال مدل درآمدی بیپ تیونز چی هست؟
در آخر از علاقه من در محصولات پرهام سوال شد و اینکه حقوق درخواستی من بالاست. و ایا امکان کاهش حقوق درخواستی برام وجود دارد که جواب من منفی بود. حقوق درخواستی من برای پرهام حدود ۳ میلیون تومن بود.
آمادگی سوالات کاملا بی ربط را داشته باشید. اگرچه خیلی از سوالات از کتب مصاحبه هست برای میزان تحلیل شما را بسنجند ولی زیاده روی شرکت در مطرح کردن این سوالات جای تعجب است در جلسه مصاحبه من بیش از نیمی از سوالات از این جنس بود. به طور مثال چند توپ در هواپیما جا میشود. و ….
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
همکاری تیمی، مدیریت زمان، مدیریت افراد

مهارت‌هایی که نیاز دارند

قدرت تحلیل و حل مساله نیاز دارند خیلی روی مهارت در جلسات مصاحبه تاکید دارند.

حقوق پیشنهادی من: حقوق درخواستی من برای پرهام حدود ۳ میلیون تومن بود.

حقوق پیشنهادی آن‌ها: حدود دو میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه Product owner | پاییز ۹۷

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه آسون | نحوه درخواست: نمایشگاه کار | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سوالاتی کلی در مورد سوابق تحصیلی و شغلی و سوالاتی مثل این: نظرت در مورد دو نرخی بودن قیمت بنزین؟ همراه اول سالانه چقدر درآمد دارد؟ارزش همراه اول بیشتره یا ایرانسل؟
انتظار مصاحبه حرفه ای نداشته باشید

حقوق پیشنهادی من: ۳۰ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: چیزی نگفتند ولی مدنظرشان کمتر بود

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: یک هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس حسابداری | پاییز ۹۷

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

در مورد قوانین مالیاتی و ماده قانون ها

حقوق پیشنهادی من: ۳.۲ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۵ میلیون تومان

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: یک هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه توسعه دهنده کسب و کار | پاییز ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

قرار مصاحبه مون ساعت ۱۰ صبح بود که که من تا ساعت ۱۱ منتظر شدم تا منابع انسانی شرکت اومد و یه فرم داد بهم که پر کنم. بعد از اون وارد یه جلسه با سه نفر شدیم. منابع انسانی شرکت و مدیر بازاریابی شرکت و مدیر توسعه کسب و کار شرکت. تعدادی سوال فردی و تحصیلی ازم پرسیدن و بعد هم یه سری سوال در مورد زمینه کاری شرکت (وس) ازم پرسیدند. بعد چند تا سوال پرسیدند که قدرت تحلیل و تخمینم رو بسنجند. مثلا ازم پرسیدند که تعداد کسایی که توی ایران ثروتی بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان دارند رو چند نفر تخمین می زنم. یا پرسیدند که به نظرت برند(کاله) چقدر ارزش داره. بعد هم کلی سوال در مورد سابقه قبلی شغلیم و اینکه به چی میخوام برسم و مسیری که برای خودم متصور هستم چی هستش ! بعد از اون هم در مورد نحوه پرداخت و شرایط کار و اینطور چیزها سوال پرسیدند. در انتها هم منابع انسانی شرکت گفتند که حتی در صورتی که برای فرصت شغلی انتخاب نشوم هم نتیجه نهایی رو به اطلاعم می رسونند که البته بعد از سه ماه هنوز ازشون خبری نشده !
خودتون رو برای مواجه شدن با یه سری سوال مصاحبه متوسط که توسط یک مصاحبه کننده بسیار سطح پایین پرسیده میشه آماده کنید.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
بیشتر از هر چیزی اینکه می خواستن به هر طریقی بگن که ما خیلی خفن هستیم توی ذوق می زد !!!! برای همین من هم جایی که می تونستم تهاجمی پاسخ می دادم که این مساله باعث می شد اونا رفتار متکبرانه بیشتری از خودشون بروز بدند.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

حل مساله و تحلیل

حقوق پیشنهادی من: ۳ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۵ میلیون تومان

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: سه ماه)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA