شرکت پردازش الکترونیک راشد سامانه (پارسا)

www.parsa-cit.com

درباره شرکت پارسا

شرکت پارسا باهدف فعالیت‌های طراحی، بازاریابی، مکان‌یابی، تأمین، نصب و راه اندازی، نگهداری، آموزش و بهره‌برداری سامانه‌های اعتباری و فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی و ارائه فعالیت‌های مهندسی اعم از طراحی و ساخت و تولید، نظارت فنی و اجرا در حوزه‌های زیرساخت بانکی در سال ۱۳۸۷ تأسیس شد. این شرکت سعی دارد با اتکا به دانش و تجربه سرمایه‌های انسانی و تجارب ایشان بتواند گام‌های مؤثری در ارتقای کیفیت خدمات خود و افزایش رضایت مشتریان داشته باشد تا بتواند به‌عنوان یک شرکت مطرح در حوزه‌های مربوط به خدمات پرداخت الکترونیک شناخته شود..

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، کوچه ۱۴، پلاک ۱۳

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت پردازش الکترونیک راشد سامانه (پارسا) کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس ارشد برنامه ریزی و توسعه کسب و کار | مرداد ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

این شرکت زیر مجموعه بانک پاسارگاد هست و به نظر شرکت مرتب و تمیزی میومد. نیروهاش جوان بودن و محیط شرکت خیلی آروم بود.
من اونجا با مدیر برنامه ریزی مصاحبه کردم که خیلی مثبت و خوب بودن ، از تجربه کارهام به دیتیل پرسیدن(یعنی ریز به ریز فرایند انجام کار) و تقریبا تمام سوالاتو پاسخ دادم. گفتن با این حقوق ما نمیتونیم استخدام کنیم و رقمه پایینتر مد نظر داریم که خب من با شرایطی که داشتم قبول نکردم و خیلی شاد و خوشحال از هم خداحافظی کردیم.

حقوق پیشنهادی من: ۱۰ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۸ میلیون تومان

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA