شرکت پارس تصمیم

www.parstasmim.com

درباره پارس تصمیم

شرکت پارس تصمیم با بیش از ١۵سال تجربه، راه ­حل­ها و خدمات حرفه­ای مرتبط با فن­ آوری اطلاعات را ارائه می­نماید. فعالیت­های پارس تصمیم شامل ارائه خدمات مشاوره مدیریت، ارائه راه­ حل­های جامع کلید در دست، یکپارچه ­سازی سیستم­ها و خدمات پشتیبانی ٧×٢۴می­باشد. شرکت پارس تصمیم به عنوان اولین ارائه دهنده راه حلهای BPMS و ECM، پیشتاز ارائه راه­ حل جامع مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدیریت جامع اسناد و محتوی، آنالیز و بهینه ­سازی فرآیندها در ایران می­باشد. همچنین این شرکت به عنوان اولین ارائه دهنده راه حلهای مدیریت مرکز عملیات امنیت شبکه (SOC), پیشتاز ارائه راه حلهای مدیریت تهدید، مدیریت آرشیو رویدادها و ابقاء رویدادها، مدیریت آسیب پذیری، مدیریت میزخدمات و رفع مشکلات، مدیریت تجهیزات شبکه، مدیریت جلوگیری از لو رفتن اطلاعات، مدیریت پیکربندی و وصله تجهیزات امنیتی و مدیریت بازرسی های قانونی می باشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت پارس تصمیم می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، خیابان آپادانا ، خیابان نیلوفر (عشقیار) کوچه سیزدهم پلاک ۴١

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت پارس تصمیم کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه Software Project Manager | آبان ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

بسیاری از زمان مصاحبه رو بیشتر از اینکه به مسائل فنی بپردازند از مسائل خصوصی می پرسیدند.
روابط با خانواده، همسر، دوستان قبلی، شبکه های اجتماعی.
این در شرایطی است که در این موقعیت کورونایی یک نصف روز وقت من برای رفتن و برگشتن به اون محل جهت مصاحبه به معنی واقعی هدر رفت.
از آخر هم که سه ماه است گذشته است و هیچ خبری نیست. حتی پیام ندادند که رد شدم.
اسم آن فرد را هم میدانم اما به خاطر قوانین سایت نام ایشان را نمی نویسم.

حقوق پیشنهادی من: ۹ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۱۰ میلیون تومان

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA