شرکت پیک خورشید

www.peykkhorshid.ir

درباره پیک خورشید

شرکت و سایت خرید بلیط هواپیما ، اتوبوس ، قطار و مسافرت هوایی جهانگردی و زیارتی پیک خورشید اهواز با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری (بندالف)و مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری (مجوز ب) و سازمان حج و زیارت (مجوز ب) و نمایندگی فروش رجا و با عضویت در انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی iata از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز نموده است در این سال ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت به مسافران و آژانس های همکار توانسته در این صنعت پیشرو باشد این شرکت با قویترین زیر ساختها بالاترین استانداردها می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با به کارگیری و برقراری پایه های ارتباطی نوین با اعضا کارگزاران خطوط هوایی و راهنمایان در مسیر هدف نمایی خود گام بردارد.

شرکت پیک خورشید با به کارگیری کارکنان حرفه ای, مجرب و آموزش دیده در دو ساختمان مجزا بخش فروش که شامل (فروش بلیط های داخلی و خارجی, تورهای داخلی ,خارجی و زیارتی و فروش بلیط قطار) و ساختمان اداری شامل (مالی-چارتری-روابط عمومی-it- مدیریت) با شعار سفر تخصص ماست و با حفظ ارزشهایی که حفظ آنها موجب انجام و تمایز آن از سایر سازمان ها می شود و با ملاحظه ی فلسفه ی فکری مدیران و همچنین شخصیت کارکنان این سازمان ایجاد فضایی که در ان تمامی تفاوت ها در کانون رشد بقای امن شرکت معنا پیدا کند بسیار حائز اهمیت بوده و بنابراین ما در پیک خورشید خود را با رعایت ارزش هایی که از فرهنگ آن می اید غنی خواهیم کرد و با توکل به خدای بزرگ و بهره گیری از همکاران حرفه ای پاسخگوی اعتماد مسافرین محترم خواهیم بود.

مدیر عامل: علی طالبی زاده

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: اهواز – چهارراه زند

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت پیک خورشید کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

مصاحبه حسابداری | فروردین ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه خیلی سخت | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

از بنده راجب سابقه کار سوال شد ، در مورد این سوال شد که چه مدت قصد دارم در این شرکت فعالت داشته باشم ، چون براشون خیلی اهمیت داشت که کارمند هاشون وفادار بمونن و ۸۰ درصد کارمند هاشون بیش از ۵ سال سابقه همکاری داشتن . سوالات سختی و چالش های کاری رو به صورت شفاهی بیان کردن و انتظار داشتن با تسلط کامل پاسخگو باشم
حتما با اعتماد به نفس صحبت کنید و تاکید کنید که به صورت بلند مدت میخواهید همکاری داشته باشید
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
رفتار مناسب با همکاران و تلاش برای محیطی ارامش مند

مهارت‌هایی که نیاز دارند

نرم افزار های حسابداری ، فن بیان

حقوق پیشنهادی من: ۴ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۳ میلیون تومان

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: دو هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA