شرکت توسعه ایده‌های مجازی نود (پینکت)

www.pinket.com

درباره پینکت

توسعه ایده‌های مجازی نود با نام تجاری «پینکت»؛ پلتفرم خرید آنلاین از فروشگاه‌های زنجیره‌ای معتبر و میادین میوه و تره‌بار است. با نصب اپلیکیشن پینکت و ثبت مکان خود در تهران می‌توانید فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه و تره‌بار نزدیک به مکان ثبت‌شده را ببینید و بعد خریدهای مدنظرتان را در بازۀ زمانی دلخواه ثبت کنید. بعد از ثبت خرید، «دستیار خرید» لیست خرید شما را جمع‌آوری و تحویل پیک می‌دهد تا خرید شما را در ۲ ساعت به دستتان برساند.

مدیر عامل: احمد آبنیکی

مدیر منابع انسانی: زینب حاجیان

آدرس: تهران، میدان تیموری، ایستگاه نوآوری شریف، ساختمان پینکت

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت پینکت کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویس | مرداد ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: پیشنهاد از سمت شرکت | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

اصلا مصاحبه ی حرفه ای نبود با اینکه من چندین مصاحبه با شرکت های کوچیکتر از این هم داشتم ولی خیلی برخورد های بهتری دیده بودم.تقریبا نه ساختاری داشت نه روندی و توی شرایط کرونا دعوت به حضور کردند در حالیکه جای شرکت هم خوب نبود و مجبور بودی تو این شرایط حضور پیدا کنی و با یک مصاحبه کاملا غیر حرفه ای روبرو شی . من به همه دوستان هم صنف خودم ک دنبال کار می‌گشتند باز خوردم رو منتقل کردم . یک فرایندی ایمیلی برای نتیجه حداقل بهتر بود میذاشتن آدم متوجه بشه چیشد .

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

استرس و فشار زیاد در کنار مدعیان مدیریت | شهریور ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: نظری ندارم | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در شرکت پینکت بصورت تمام وقت و به مدت ۱ تا ۳ سال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۹ بوده.

از نکات مثبت این شرکت میشه به حقوق دریافتی خوب اشاره کرد.
دسترسی راحت به خاطر مترو و موقعیت مناسب شرکت.
در این شرکت با افراد باهوشی که حتی مدال های المپیاد دارن همکار بودم.
تو این شرکت خیلی خوب آدما ترفیع می گیرن که شاید اون هم به خاطر مشکل موسسین شرکت هست که تند تند مدیران ارشد رو از شرکت خارج می کنن.
به کارکنان با سابقه پیشنهاد سهام داده میشه ولی خب نقد شوندگی لازمه رو نداره و از حقوق کارمندان برای واگذاری سهام کسر خواهد شد.

مهمترین مشکل این شرکت مدیرعامل این شرکت هست که تقریبا چیزی از مدیریت نمی دونه
مشکل دیگه این شرکت درگیری زیاد بین موسسین این شرکت هست که واقعا به کار صدمه میزنه در حدی که به خاطر این اختلافات خیلی از بچه ها از شرکت خارج شدن و جو خیلی منفی بود
پاداش خاصی به کارکنان تعلق نمی گیره
نسبت به اقدامات مثبتی که انجام میدن کارکنان مثلا اومدن سر کار برای روز جمعه هیچ قدردانی و تشکری وجود نداره
حرف و حاشیه در این شرکت خیلی زیاده که اون هم به خاطر اینه که مدیرعامل مجموعه خیلی حرف بازه
در این شرکت خبری از پاداش و مزایا نیست و هر هدفی که محقق بشه صرفا به نفع مدیرعامل و معاونین شرکت هست و نهایتا به کارمندا به هر دو نفر یه پیتزا می دن
مدیر عامل مجموعه و معاونینش خیلی خوب بلدن سرمایه گذارها رو فریب بدن و سرمایه گذارها فکر می کنن وضعیت شرکت خیلی خوبه ولی این شرکت صرفا داره پول سرمایه دارها رو دور می ریزه.
به خاطر اختلاف بین موسسین شرکت جو و فضای شرکت تیمی و گروهیه و اختلاف بین این تیم ها و گروه ها زیاده و فرهنگ و فضای کاری رو با مشکل روبرو می کنه
اگر قرار هست وارد تیم عملیات این شرکت بشین باید بدونید که قراره وارد یه فرهنگ کاری ارتشی و خشک بشین و اگر قراره وارد تیم فنی بشین وارد یه فضای کاری منعطف میشین، تیم بازاریابی هم فشار کاری بالایی دارن ولی انعطاف بیشتری توی کارشون وجود داره ولی در کل جو شرکت به شدت سمی و بده
در این شرکت خبری از تعادل بین کار و زندگی وجود نداره و در هر قسمتی از شرکت که باشین با مشکل روبرو خواهید شد، یادمه که یکی از بچه ها به خاطر فشار کاری نامزدش رو از دست داد.
در این شرکت ارزیابی درستی از کار و تاثیری که بر روی شرکت می ذارین وجود نداره و هر آدمی که شوآف بیشتری داشته باشه بین مدیران ارشد پذیرفته تره که دلیل اصلیش هم اینه که مدیران ارشد هیچ شناختی نسبت به حوزه های کاری مختلف بجز کارهای حوزه فنی ندارند.
تعداد زیادی تیم و آدمای خوب و حرفه ای وارد این شرکت شدن ولی به خاطر مشکلاتی که با مدیرعامل و موسسین شرکت داشتن از شرکت رفتن که حتی یکشون جزو موسسین شرکت هم بوده که سهامش رو کامل واگذار کرده و از شرکت خارج شده.

توصیه من به مدیران شرکت

مهمترین مشکل شما اینه که تا به حال جای دیگه ای کار نکردین و کارمند نبودین، به همین خاطر بلد نیستید شرکت و کارمندا رو اداره کنین و باهاشون تعامل داشته باشین، مدیریت چیزی فراتر از درساییه که خوندین، درسته که شما دانشگاه شریف خوندین و کلی هم ادعا دارین ولی تو ارتباط با آدما گند می زنین.
به نظرم هرچه سریعتر اعضای هیات مدیره از کارهایی که مدیرعامل مجموعه و موسسینش دارن برای فریب انجام میدن مطلع بشن و دست به تغییراتی بزنن که شرکت بتونه از حواشی که عامل اصلیش مدیر عامل هست دور بشه و شرکت روی کار اصلی خودش متمرکز بشه که به نظرم ایده خوبی هست و شرکت می تونه رشد و آینده خوبی داشته باشه.

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA