شرکت کالیبراسیون پارس صحت آزمون

www.psazmoon.com

درباره کالیبراسیون پارس صحت آزمون

کیفیت زبان مشترکی است که هر مجموعه تولیدی یا خدماتی با تامین و عرضه آن در حد مطلوب قادر به معرفی خود و القای حس وفاداری در مشتریان می گردد. کیفیت مفهوم عمیقی داشته و بدون فراهم آوری زیرساخت های آن میسر نگشته و دستیابی به کیفیت در بعد بین المللی آن اوج آمال هر مجموعه و شرکتی خواهد بود. آزمون و کالیبراسیون ادواری تجهیزات هر صنعت و مجموعه های آن ضامن بقای نام و بهبود مستمر آن و پیش نیاز پیاده سازی هر سیستم کیفیتی می باشد. آزمایشگاه کالیبراسیون پارس صحت آزمون با رویکرد بهبود مستمر و ارائه روش های نوین کالیبراسیون و کاهش محدودیت های موجود در کشور در ارائه خدمات آزمایشگاهی پیشتاز بوده و با ارائه خدمات مشاوره و اموزش در حوزه اندازه شناسی و سیتسم های مدیریت کیفیت همواره سعی در بهبود خدمات و ارائه مداوم خدمات نو داشته و در این حوزه توانسته در زمانی نه چندان طولانی اعتماد فعالان در صنایع مختلف را جلب نموده و به بیش از ۱۰۰۰ متقاضی در سال تحت نظارت مدیریت کیفیت ISO/IEC 17025 ارائه خدمات نماید.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت کالیبراسیون پارس صحت آزمون می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، ستارخان، خیابان باقرخان، پلاک ۹۳، طبقه چهارم واحد ۶ و ۷

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت کالیبراسیون پارس صحت آزمون کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارمند اداری | مهر ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

سلام.من برای شغل کارمند اداری مسئول صدور گواهینامه و… رزومه ارسال کردم دو روز بعد تماس گرفتن و یسری سوال پرسیدن از رشته تحصیلی و محل دانشگاه و معدل و نمرات فیزیک !!! گفتند پس از بررسی تماس میگیریم تا برای مصاحبه حضوری تشریف بیارید.یک هفته شد دو هفته تماس نگرفتن.خودم اقدام به تماس کردم جوابی ندادن و گفتن خودمون تماس میگیریم.
دیگه پیگیری نکردم تا اینکه دقیقا یک ماه بعد تماس گرفتن و گفتن برای مصاحبه واتساپی مشکلی ندارید؟ برای شغل منشی!!!!
من برای یه شغل دیگه رزومه دادم برای منشی به من زنگ زدن!!!
بهشون که گفتم عرض کردن! به دلیل بیماری کرونا منشی شرکت بیماره و منشی لازم داریم گفتیم از همون رزومه ها استفاده کنیم !!!
واقعا نمی فهمم یعنی چی!
رفتارشون به نظرمن کاملا توهین آمیز و غیر حرفه ای!!!
تقاضای محاسبه واتساپی رو رد کردم و گفتم من برای یه شغل دیگه درخواست داده بودم نه منشی.

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: یک و نیم ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA