شرکت تجارت همراه روناش (پوشه)

www.pushe.co

درباره پوشه

پوشه زیرساختی برای ارسال پوش نوتیفیکیشن و آنالیتیکس است که به کمک آن شرکت‌های بزرگ، استارتاپ‌ها و برنامه‌نویسان موبایل و وب می‌توانند پیام‌شان را به کاربرها منتقل کنند. ما در حال حاضر ۲۸ نفر همکار هستیم و در محیطی دوستانه و پر تلاش، سعی می‌کنیم سرویس خوب و با کیفیتی را به توسعه دهندگان موبایل ارائه دهیم. در پوشه هدف ما این است که خوب زندگی کنیم و تلاش می‌کنیم، بتوانیم کاری کنیم که انسان‌های اطراف ما نیز زندگی باکیفیت‌تر و بهتری را تجربه کنند. صبحانه‌ی کامل و ناهار خانگی دسته‌جمعی، محیط زیبا، سبز، راحت و ارگونومیک برای کار کردن و توجه به سلامت و چکاپ سالانه از مزایای کار در پوشه است.

مدیر عامل: علی رجول دزفولی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس شرکت پوشه: : تهران، ناحیه نوآوری شریف، خیابان قاسمی، پلاک ۳۳

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت پوشه کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه تیم محتوای پوشه | بهمن ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مرحله اول با مدیر واحد بود و از سوابق فنی و اجرایی پرسیدن . مصاحبه در یه فضای خیلی صمیمی بر گزار میشه و بیشتر حالت گفتگو داره تا مصاحبه مصاحبه دوم با مدیرعامل پوشه برای این که مطمئن بشن فرد روحیاتش با مجموعه میخوره و می تونه با فرهنگ سازمانی پوشه مج بشه.

یه نکته بسیار مثبت در پوشه اینه که رزومت خونده شده و با رزومه شما در جلسه حاضر میشن و خبری از پر کردن فرم های زیاد که تازه مصاحبه گر میخاد از روی اونها بخونه نیست

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: سه هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA