شرکت راژان پرتو پارس

www.raganparto.com

درباره راژان پرتو پارس

شرکت راژان پرتو پارس به‏ وسیلۀ تعدادی از دانش‏ آموختگان دانشکدۀ فنی دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی شریف در سال ۱۳۸۸ تأسیس و به‏ عنوان شرکتی دانش بنیان، در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مستقر گردید.

مدیر عامل: حمیدرضا مقاری

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت راژان پرتو پارس می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت راژان پرتو پارس کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس بازاریابی و فروش | آذر ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

من با مدیر بازاریابی و فروش شرکت مصاحبه داشتم. فرآیند مصاحبه بسیار منظم و برنامه ریزی شده پیش رفت. مدت زمان آن تقریباً یک ساعت و نیم و برخورد مدیر بازاریابی بسیار گرم و صمیمی بود و جلسه اصلاً تنش زا نبود. ابتدای جلسه، تعدادی پرسش درباره شخصیت، تحصیلات و سابقه کار پرسیده شد. بعد از آن، آزمونی به مدت یک ساعت برگزار شد که به نظرم فوق العاده جالب و نیز علمی بود و نشان می داد که بر روی تک تک مراحل مصاحبه کار شده و وقت کافی گذاشته شده است. پس از آزمون نیز، توضیحاتی درباره محل کار، حقوق و مزایا داده شد.
در مجموع، از جلسه مصاحبه و برخورد مصاحبه کننده، فوق العاده راضی بودم.

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: سه هفته)

+۱۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA