شرکت فنی مهندسی رایمون سیستم ایرانیان

www.raimun.com

درباره شرکت رایمون

در سال ۱۳۸۹ رایمون پروژه‌هایش را با یک تیم استارتاپی شروع کرد. پس از جذب سرمایه و گسترش تیم، پروژه‌های بزرگتر را انجام داد. رایمون اکنون یک تیم چند ده نفره است و با شرکای بزرگی معامله می‌کند. شمارمان بیشتر شده و همچنان احساس می‌کنیم به دوستان جدیدی نیازمندیم، ولی هنوز همان صمیمیت روز اوّل میانمان هست. تیم ما جوان است و بیشتر پروژه‌هایمان برآمده از فکر، ایده‌پردازی و درک همین جوانان از نیازها است.

مدیر عامل: علی محمد سعادتمند

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت فنی مهندسی رایمون می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: اصفهان، خیابان رحیم ارباب، بعد از کوی شماره ۱۲، ساختمان رایمون

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت فنی مهندسی رایمون کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویش فلاتر | تیر ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: کمتر از یک‌سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

برای برنامه نویس فلاتر رزومه فرستاده بودم، بعد یکی دو هفته (حدودا اوایل خرداد) تماس گرفتن که برای مصاحبه برم منم گفتم به دلیل شرایط کرونا فقط میتونم به صورت دورکاری کارکنم ولی اونها گفتن که شرایط دورکاری ندارن و فقط به صورت حضوری استخدام میکنن، در نتیجه من هم رد کردم.
بعد از حدود یک ماه بعد (تیر ماه) دوباره تماس گرفتن که برای مصاحبه برم. یکم تعجب کردم و جریان تماس قبلی و همکاری به صورت دورکاری رو براشون توضیح دادم و اونا هم گفتن اگر میتونم برای مصاحبه برم تا اونجا دربارش صحبت کنیم، من هم قبول کردم و رفتم شرکت.
فضای شرکت در نگاه اول خوب و بزرگ بود طبقه اول بخش فنی بود و طبقه دوم قسمت منابع انسانی و اتاق جلسه و …
با اینکه همه مشخصاتم تو رزومه بود یه فرم اطلاعات پر کردم و بعد با مسئول فنی صحبت کردم. بعدش رفتیم طبقه اول تا تست عملی ازم بگیرن. اولین نکته منفی شرکت این بود که هیچ صحبتی از تست عملی به من گفته نشوده بود.
تست عملیشون واقعا مضخرف و غیر حرفه ای بود یه صندلی پشت یه سیستم بهم دادن و من نشستم و منتظر شدم تا مدیر فنی بیاد و تسکم رو بهم بگه. (روزی که من رفته بودم تازه کولر گازی نصب کرده بودن که دقیقا جلوی صندلی من بود و همش میومدن باد کولر رو کم زیاد میکردن). تو اتاقی که بودیم حدود ۱۰-۱۲ نفر کارمند فنی بودن که تو اوضا کرونا فقط دو نفرشون ماسک داشتن.
دوست عزیز مدیر فنی خیلی سرش شلوغ بود، رفت که به سوالات بقیه جواب بده و مدام از اینطرف به اون طرف میرفت! حدودا نیم ساعت گذشت و بعدش که مدیر فنی اومد تازه سیستم رو روشن کرد و یه نگاهی به سیستم کرد و گفت: “نه با این نمیشه! یکم دیگه صبر کن”. منم که نمیدونستم جریان چیه صبر کردم حدودا ۴۵ دقیقه یا نیم ساعت گذشت بعدش منو دوباره صدا زد که رفتم سمت میزش با کمال پررویی ازم پرسید: “تو فلاتر پکیج نوشتی؟ میتونی از خونه یه پکیج با فلاتر بنویسی و بفرستی؟” منم خیلی اعصابم خورد شد بیشتر از یک ساعت منو معطل کردن که بعد بگه از خونه تست بفرست؟
واقعا توی مصاحبه و فرآیند استخدام خیلی ضعیف عمل کردن. شرکت بی برنامه بود و اهمیتی وقت مصاحبه شونده نمیداد.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

برنامه نویسی فلاتر

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون تومان

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA