شرکت رباط سازه آپادانا (فروشگاه اینترنتی رساسازه)

www.rasasaze.com

درباره رساسازه

شرکت سهامی خاص رباط سازه آپادانا (فروشگاه اینترنتی رساسازه) در ابتدا در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در حوزه فروش و اجرای پروژه های ساختمانی توسط سایت و اپ رسا شروع کرد، اما با توجه به رشد چشمگیر فروش آنلاین و تقاضای مردم برای خرید اینترنتی، این بار با ایجاد بستری متفاوت برای کاربران و مشتریان فعالیت خود را در قالب یک پلتفرم آنلاین برای فروش کالا و خدمات دهندگان ساختمان گسترش داده است. رساسازه در لیست اولین دریافت کنندگان نماد الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت) و همچینین عضو اتحادیه کسب و کار های مجازی میباشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت رباط سازه آپادانا می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت رباط سازه آپادانا کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه android devoloper | شهریور ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

یک فرم استخدام پر کردم و بعد برنامه نویس ارشد سازمان باهام مصاحبه کرد و بعد از یک هفته با مدیر منابع انسانی مصاحبه کردم و سه روز بعد نتیجه درخواستم مشخص شد و اعلام شد پذیرفته شدم.
کل این فرایند حدود پونزده شونزده روز زمان برد

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA